'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

door
'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

Anderlecht is vastbesloten om de centrale verdediging te versterken en de club richt zich op de talentvolle Haruya Fujii en de ervaren Félix Torres. De kans dat die laatste effectief naar Anderlecht komt, lijkt steeds kleiner te worden.

LEES OOK: 'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

Torres: directe back-up voor Vertonghen en/of Debast

Voor de directe versterking van het team kijkt Anderlecht naar de Ecuadoriaan Félix Torres van Santos Laguna, die ook wel bekendstaat als 'La Muralla' (De Muur). Torres, een 30-voudig Ecuadoriaans international, toont topvorm bij Santos Laguna, met 5 doelpunten dit seizoen.

Félix Torres heeft een profiel waarmee hij een directe impact zou kunnen maken bij Anderlecht. Op 26-jarige leeftijd is hij al 30 keer international voor Ecuador geweest en heeft hij al geruime tijd de ambitie om naar Europa te verhuizen.

Torres naar Corinthians?

Maar volgens UOL zal Torres dan toch niet naar Anderlecht of Europa verhuizen, maar wel naar de Braziliaanse competitie. Corinthians zou zich namelijk voorbereiden op de komst van de centrale verdediger.

De Braziliaanse topclub stelt volgende week nameljk Augusto Melo voor als nieuwe voorzitter, en één van zijn beloftes is het aanbrengen van vier nieuwe aanwinsten, waaronder ook Felix Torres.

Marktwaarde van 6 miljoen euro

Torres was in voorgaande mercato's al het onderwerp van belangstelling van Russische, Braziliaanse, Franse en Engelse clubs. Dit seizoen onderscheidt hij zich als een van de beste verdedigende spelers bij zowel Santos Laguna als in de Mexicaanse competitie.

Met een marktwaarde van 6 miljoen euro is hij na Samir Caetano (Tigres) de op één na meest waardevolle centrale verdediger in de Liga MX.

Domper voor Anderlecht?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

45
45
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

44
44
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

417
417
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

65
65
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

128
128
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

231
231
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

53
53
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

558
558
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

338
338
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

372
372
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

482
482
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

252
252
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1214
1214
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

350
350
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

367
367
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

140
140
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

317
317
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

184
184
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

85
85
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

843
843
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

514
514
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

122
122
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

576
576

Meer sportnieuws