'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

764 stemmen
'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

Anderlecht is vastbesloten om de centrale verdediging te versterken en de club richt zich op de talentvolle Haruya Fujii en de ervaren Félix Torres. De kans dat die laatste effectief naar Anderlecht komt, lijkt steeds kleiner te worden.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Torres: directe back-up voor Vertonghen en/of Debast

Voor de directe versterking van het team kijkt Anderlecht naar de Ecuadoriaan Félix Torres van Santos Laguna, die ook wel bekendstaat als 'La Muralla' (De Muur). Torres, een 30-voudig Ecuadoriaans international, toont topvorm bij Santos Laguna, met 5 doelpunten dit seizoen.

Félix Torres heeft een profiel waarmee hij een directe impact zou kunnen maken bij Anderlecht. Op 26-jarige leeftijd is hij al 30 keer international voor Ecuador geweest en heeft hij al geruime tijd de ambitie om naar Europa te verhuizen.

Torres naar Corinthians?

Maar volgens UOL zal Torres dan toch niet naar Anderlecht of Europa verhuizen, maar wel naar de Braziliaanse competitie. Corinthians zou zich namelijk voorbereiden op de komst van de centrale verdediger.

De Braziliaanse topclub stelt volgende week nameljk Augusto Melo voor als nieuwe voorzitter, en één van zijn beloftes is het aanbrengen van vier nieuwe aanwinsten, waaronder ook Felix Torres.

Marktwaarde van 6 miljoen euro

Torres was in voorgaande mercato's al het onderwerp van belangstelling van Russische, Braziliaanse, Franse en Engelse clubs. Dit seizoen onderscheidt hij zich als een van de beste verdedigende spelers bij zowel Santos Laguna als in de Mexicaanse competitie.

Met een marktwaarde van 6 miljoen euro is hij na Samir Caetano (Tigres) de op één na meest waardevolle centrale verdediger in de Liga MX.

Domper voor Anderlecht?

Meest recent

'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

69
69
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

9
9
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

9
9
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

164
164
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

264
264
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

86
86
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

287
287
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

535
535
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

440
440
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

313
313
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

473
473
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

130
130
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

153
153
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

92
92
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

95
95
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

199
199
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

312
312
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

669
669
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

163
163
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

92
92
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

287
287
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

429
429
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

308
308

Meer sportnieuws