'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

door
'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

Anderlecht is vastbesloten om de centrale verdediging te versterken en de club richt zich op de talentvolle Haruya Fujii en de ervaren Félix Torres. De kans dat die laatste effectief naar Anderlecht komt, lijkt steeds kleiner te worden.

LEES OOK: Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

Torres: directe back-up voor Vertonghen en/of Debast

Voor de directe versterking van het team kijkt Anderlecht naar de Ecuadoriaan Félix Torres van Santos Laguna, die ook wel bekendstaat als 'La Muralla' (De Muur). Torres, een 30-voudig Ecuadoriaans international, toont topvorm bij Santos Laguna, met 5 doelpunten dit seizoen.

Félix Torres heeft een profiel waarmee hij een directe impact zou kunnen maken bij Anderlecht. Op 26-jarige leeftijd is hij al 30 keer international voor Ecuador geweest en heeft hij al geruime tijd de ambitie om naar Europa te verhuizen.

Torres naar Corinthians?

Maar volgens UOL zal Torres dan toch niet naar Anderlecht of Europa verhuizen, maar wel naar de Braziliaanse competitie. Corinthians zou zich namelijk voorbereiden op de komst van de centrale verdediger.

De Braziliaanse topclub stelt volgende week nameljk Augusto Melo voor als nieuwe voorzitter, en één van zijn beloftes is het aanbrengen van vier nieuwe aanwinsten, waaronder ook Felix Torres.

Marktwaarde van 6 miljoen euro

Torres was in voorgaande mercato's al het onderwerp van belangstelling van Russische, Braziliaanse, Franse en Engelse clubs. Dit seizoen onderscheidt hij zich als een van de beste verdedigende spelers bij zowel Santos Laguna als in de Mexicaanse competitie.

Met een marktwaarde van 6 miljoen euro is hij na Samir Caetano (Tigres) de op één na meest waardevolle centrale verdediger in de Liga MX.

Domper voor Anderlecht?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

55
55
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

103
103
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

172
172
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

238
238
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

70
70
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

170
170
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

505
505
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

198
198
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

737
737
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

187
187
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

318
318
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws