'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

door
'Anderlecht zwaar aan de bak voor transfer van 6 miljoen'

Anderlecht is vastbesloten om de centrale verdediging te versterken en de club richt zich op de talentvolle Haruya Fujii en de ervaren Félix Torres. De kans dat die laatste effectief naar Anderlecht komt, lijkt steeds kleiner te worden.

LEES OOK: 'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Torres: directe back-up voor Vertonghen en/of Debast

Voor de directe versterking van het team kijkt Anderlecht naar de Ecuadoriaan Félix Torres van Santos Laguna, die ook wel bekendstaat als 'La Muralla' (De Muur). Torres, een 30-voudig Ecuadoriaans international, toont topvorm bij Santos Laguna, met 5 doelpunten dit seizoen.

Félix Torres heeft een profiel waarmee hij een directe impact zou kunnen maken bij Anderlecht. Op 26-jarige leeftijd is hij al 30 keer international voor Ecuador geweest en heeft hij al geruime tijd de ambitie om naar Europa te verhuizen.

Torres naar Corinthians?

Maar volgens UOL zal Torres dan toch niet naar Anderlecht of Europa verhuizen, maar wel naar de Braziliaanse competitie. Corinthians zou zich namelijk voorbereiden op de komst van de centrale verdediger.

De Braziliaanse topclub stelt volgende week nameljk Augusto Melo voor als nieuwe voorzitter, en één van zijn beloftes is het aanbrengen van vier nieuwe aanwinsten, waaronder ook Felix Torres.

Marktwaarde van 6 miljoen euro

Torres was in voorgaande mercato's al het onderwerp van belangstelling van Russische, Braziliaanse, Franse en Engelse clubs. Dit seizoen onderscheidt hij zich als een van de beste verdedigende spelers bij zowel Santos Laguna als in de Mexicaanse competitie.

Met een marktwaarde van 6 miljoen euro is hij na Samir Caetano (Tigres) de op één na meest waardevolle centrale verdediger in de Liga MX.

Domper voor Anderlecht?

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

0
0
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

9
9
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

51
51
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

62
62
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

78
78
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

59
59
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

62
62
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

340
340
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

82
82
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

46
46
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

169
169
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

212
212
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

278
278
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

145
145
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

193
193
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

422
422
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

103
103
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

607
607
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

340
340
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

164
164
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws