'Leegloop bij Anderlecht: 5 vertrekkers in wintermercato'

door
'Leegloop bij Anderlecht: 5 vertrekkers in wintermercato'

Anderlecht zette zijn wintermercato al zeer vroeg in, want eind november werd met de komst van de jonge Japanse spits Keisuke Goto al een eerste transfer aangekondigd. Daar zal het niet bij blijven, want zowel aan de inkomende als uitgaande zijde mag nog de nodige activiteit verwacht worden.

LEES OOK: Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

2 inkomende transferprioriteiten in januari

Zo worden er nog twee centrale verdedigers verwacht in het Lotto Park. Eén centrale verdediger die een directe impact dient te maken als back-up van Jan Vertonghen en/of Zeno Debast, en één high potential die de tijd krijgt om te rijpen in de schaduw.

Daarnaast zoekt Anderlecht nog naar een snelle flankaanvaller om de afwezigheid van Francis Amuzu op te vangen. Voor de positie van high potential als verdediger wordt Haruya Fuji alvast genoemd. Andere namen van targets zijn nog niet bekend.

4 belangrijke kandidaat-vertrekkers

Langs de uitgaande zijde wordt er ook wat beweging verwacht in het Lotto Park. Zo zijn er heel wat overbodige spelers bij Sporting die geen uitzicht hebben op speelminuten en verkommeren op de bank of zelfs in de tribune.

Het Nieuwsblad schuift Amadou Diawara, Kristian Arnstad, Alexis Flips en Benito Raman naar voor als de belangrijkste kandidaat-vertrekkers in januari. Dit viertal komt amper in actie bij Anderlecht en mag al veel langer beschikken bij de club.

Ook Schmeichel al weg?

Ook Kasper Schmeichel wordt gelinkt aan een vertrek. Volgens talkSPORT staat de Deense doelman in de belangstelling van Chelsea, Newcastle United en Sheffield United.

Voorlopig zijn deze geruchten wel niet concreet te noemen. Een terugkeer naar de Premier League zou toch zeer opmerkelijk zijn, want Schmeichel is intussen al 37 en streek pas in de zomer neer bij Anderlecht. Daar is hij bovendien niet onomstreden, al ging de kritiek ondertussen liggen na zijn recente topprestaties tegen Antwerp, Genk en Cercle Brugge.

Anderlecht moet verkopen in januari

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

135
135
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

212
212
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

107
107
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

99
99
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

268
268
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

60
60
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

472
472
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

146
146
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

295
295
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

502
502
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

185
185
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

104
104
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

154
154
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

418
418
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

196
196
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

761
761
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

369
369
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

651
651

Meer sportnieuws