Verrassing bij Rode Duivels? "Tedesco zei dat ik moest spelen"

door
Verrassing bij Rode Duivels?

Bij de Rode Duivels gaat bondscoach Domenico Tedesco spannende maanden tegemoet. Hij hoopt dat zijn spelers uiteraard vooral fit blijven, maar ook blijven spelen. Eén Belgisch talent toont zich stilaan in de Serie A. Verdient hij eens een kans?

LEES OOK: Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

De Winter maakt indruk

Het is geen geheim dat de Rode Duivels achteraan niet al te veel weelde hebben. Bovendien is er het geval van Ameen Al-Dakhil. De jongeling staat hoog aangeschreven bij Tedesco, maar de laatste weken komt hij niet meer aan spelen toe bij Burnley. Hij kon nog niet helemaal overtuigen in de Premier League.

Dat opent de deur voor andere spelers. Leander Dendoncker begon nog aan de EK-kwalificatiecampagne, maar hij deemsterde weg bij Aston Villa. Daar kwam hij de laatste matchen weer boven water. 

Ook Koni De Winter is een zeer interessante speler. De verdediger doet het zeer goed bij Genoa, waar hij een sterkhouder is. De jonge Belg hoopt dat hij kan meegaan naar het EK.

Mee naar het EK? 

“Als ik blijf spelen, is de kans volgens mij best groot. Dat is wat Tedesco mij ook heeft gezegd: ‘Je moet minuten maken vooraleer ik je kan beginnen op te roepen’", vertelde De Winter bij Het Belang van Limburg.

De Winter werd deze week ook al gelinkt aan AC Milan. Genoa huurt De Winter van Juventus en kan een aankoopoptie van 10 miljoen euro lichten. De Belg zou 25 miljoen euro moeten kosten als AC Milan hem dan wil weghalen bij Genoa, maar het is nog koffiedik kijken of het vooral makelaarspraat is of er daadwerkelijk concrete interesse is.

Moet De Winter in maart worden opgeroepen voor de Rode Duivels?

Meest recent

Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

3
3
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

92
92
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

139
139
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

79
79
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

171
171
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

201
201
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

166
166
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

329
329
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

313
313
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

208
208
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

145
145
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

225
225
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

107
107
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

192
192
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

155
155
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

214
214
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

296
296
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

602
602
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

151
151
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

187
187
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

297
297
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

182
182
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

4704
4704
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

141
141

Meer sportnieuws