Verrassing bij Rode Duivels? "Tedesco zei dat ik moest spelen"

313 stemmen
Verrassing bij Rode Duivels?

Bij de Rode Duivels gaat bondscoach Domenico Tedesco spannende maanden tegemoet. Hij hoopt dat zijn spelers uiteraard vooral fit blijven, maar ook blijven spelen. Eén Belgisch talent toont zich stilaan in de Serie A. Verdient hij eens een kans?

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

De Winter maakt indruk

Het is geen geheim dat de Rode Duivels achteraan niet al te veel weelde hebben. Bovendien is er het geval van Ameen Al-Dakhil. De jongeling staat hoog aangeschreven bij Tedesco, maar de laatste weken komt hij niet meer aan spelen toe bij Burnley. Hij kon nog niet helemaal overtuigen in de Premier League.

Dat opent de deur voor andere spelers. Leander Dendoncker begon nog aan de EK-kwalificatiecampagne, maar hij deemsterde weg bij Aston Villa. Daar kwam hij de laatste matchen weer boven water. 

Ook Koni De Winter is een zeer interessante speler. De verdediger doet het zeer goed bij Genoa, waar hij een sterkhouder is. De jonge Belg hoopt dat hij kan meegaan naar het EK.

Mee naar het EK? 

“Als ik blijf spelen, is de kans volgens mij best groot. Dat is wat Tedesco mij ook heeft gezegd: ‘Je moet minuten maken vooraleer ik je kan beginnen op te roepen’", vertelde De Winter bij Het Belang van Limburg.

De Winter werd deze week ook al gelinkt aan AC Milan. Genoa huurt De Winter van Juventus en kan een aankoopoptie van 10 miljoen euro lichten. De Belg zou 25 miljoen euro moeten kosten als AC Milan hem dan wil weghalen bij Genoa, maar het is nog koffiedik kijken of het vooral makelaarspraat is of er daadwerkelijk concrete interesse is.

Moet De Winter in maart worden opgeroepen voor de Rode Duivels?

Meest recent

Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

8
8
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

1
1
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

107
107
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

145
145
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

107
107
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

102
102
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

32
32
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

186
186
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

159
159
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

505
505
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

85
85
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

83
83
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

683
683
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

160
160
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

67
67
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

134
134
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

343
343
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

578
578
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

326
326
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

689
689
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

259
259
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

40
40
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

349
349
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

123
123
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

95
95

Meer sportnieuws