Vanhaezebrouck geeft De Boeck veeg uit de pan na Kortrijk-passage

door
Vanhaezebrouck geeft De Boeck veeg uit de pan na Kortrijk-passage

Bij KV Kortrijk kennen ze een rotseizoen. Ze hebben met Will Still, Glen De Boeck en nu Joseph Akpala al drie trainers gehad. Vooral de passage van De Boeck was heel woelig. Hein Vanhaezebrouck sprak daarover in Sjotcast.

LEES OOK: AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Woelige periode van De Boeck bij Kortrijk

De Boeck was maar een paar maanden actief bij de Kerels. Er werd heel veel geschreven over de trainer, die zelf ook wel heel erg de aandacht van de media opzocht met tal van grote interviews. Daar schuwde hij de markante uitspraken niet. Ook na zijn ontslag liet hij nog van zich horen.

 Vanhaezebrouck sprak in de podcast over de passage van De Boeck in het Guldensporenstadion. Hij was wel heel myserieus. "Er zijn meerdere zaken gebeurd met de vorige trainer. Die zijn niet naar buiten gebracht. Meer ga ik daar niet over zeggen, maar ik weet een hoop dingen die ook niet mooi waren."

Situatie doet Vanhaezebrouck pijn

KV Kortrijk kent een heel zwaar seizoen en lijkt op weg naar de Challenger Pro League. De club is voorlopig veruit de minste ploeg in de Jupiler Pro League. Dat doet hem wel pijn, want hij kende er in het verleden een zeer leuke tijd als trainer.

"Ik ken nog veel mensen die daar zitten, maar het wordt daar wel heel moeilijk. Het doet mij pijn dat ze in deze situatie zitten. Ze hebben ook een eigenaar die niks investeert. Als ze een speler verkopen pakt hij 80% mee en 20% is om een nieuwe speler te halen. Dat is niet leefbaar", liet de coach weten.

Moet Vanhaezebrouck dit zeggen?

Meest recent

Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

2
2
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

50
50
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

218
218
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

288
288
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

190
190
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

252
252
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

159
159
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

110
110
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

117
117
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

65
65
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

208
208
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

57
57
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

294
294
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

205
205
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

197
197
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

423
423
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

502
502
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

71
71
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

125
125
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

333
333
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

149
149
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

244
244
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

430
430
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

463
463

Meer sportnieuws