Vanhaezebrouck geeft De Boeck veeg uit de pan na Kortrijk-passage

door
Vanhaezebrouck geeft De Boeck veeg uit de pan na Kortrijk-passage

Bij KV Kortrijk kennen ze een rotseizoen. Ze hebben met Will Still, Glen De Boeck en nu Joseph Akpala al drie trainers gehad. Vooral de passage van De Boeck was heel woelig. Hein Vanhaezebrouck sprak daarover in Sjotcast.

LEES OOK: Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Woelige periode van De Boeck bij Kortrijk

De Boeck was maar een paar maanden actief bij de Kerels. Er werd heel veel geschreven over de trainer, die zelf ook wel heel erg de aandacht van de media opzocht met tal van grote interviews. Daar schuwde hij de markante uitspraken niet. Ook na zijn ontslag liet hij nog van zich horen.

 Vanhaezebrouck sprak in de podcast over de passage van De Boeck in het Guldensporenstadion. Hij was wel heel myserieus. "Er zijn meerdere zaken gebeurd met de vorige trainer. Die zijn niet naar buiten gebracht. Meer ga ik daar niet over zeggen, maar ik weet een hoop dingen die ook niet mooi waren."

Situatie doet Vanhaezebrouck pijn

KV Kortrijk kent een heel zwaar seizoen en lijkt op weg naar de Challenger Pro League. De club is voorlopig veruit de minste ploeg in de Jupiler Pro League. Dat doet hem wel pijn, want hij kende er in het verleden een zeer leuke tijd als trainer.

"Ik ken nog veel mensen die daar zitten, maar het wordt daar wel heel moeilijk. Het doet mij pijn dat ze in deze situatie zitten. Ze hebben ook een eigenaar die niks investeert. Als ze een speler verkopen pakt hij 80% mee en 20% is om een nieuwe speler te halen. Dat is niet leefbaar", liet de coach weten.

Moet Vanhaezebrouck dit zeggen?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

3
3
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

17
17
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

25
25
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

9
9
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

162
162
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

100
100
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

283
283
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

33
33
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

261
261
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

203
203
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

298
298
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

122
122
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

187
187
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

123
123
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

150
150
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

166
166
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

637
637
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

648
648
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

300
300
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

108
108
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

194
194
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

161
161
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

52
52
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

280
280

Meer sportnieuws