'Barça pakt uit met peperdure PL-smaakmaker'

door
'Barça pakt uit met peperdure PL-smaakmaker'

FC Barcelona moet zich momenteel tevreden stellen met een vierde plaats in LaLiga. De Catalanen zijn ook nog aan zet in de Champions League, waarin ze in de achtste finales Napoli partij geven. Ondertussen wil Barça komende zomer uitpakken met een spraakmakende transfer.

De Spaanse topclub is op zoek naar versterking voor op het middenveld, waar het vertrek van Sergio Busquets nog altijd sporen nalaat. Sportief directeur Deco analyseert de markt en zou volgens SPORT één naam bovenaan het verlanglijstje hebben staan.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Barça wil PL-smaakmaker

Volgens het genoemde medium wil Deco Douglas Luiz naar Camp Nou halen. De Braziliaan is een van de sterkhouders van Aston Villa, waarmee hij aan een ijzersterk seizoen bezig is.

Luiz is de leider op het middenveld van Villa en was dit seizoen al goed voor 27 optredens. Daarin scoorde hij 6 keer en deelde hij 5 assists uit. Het contract van de middenvelder loopt tot midden 2026, maar voor 60 miljoen euro zou hij momenteel weg kunnen volgens Transfermarkt. Al wordt er ook gesproken over bedragen tot 100 miljoen euro.

Tweede avontuur in Spanje

Voor Luiz zou het niet het eerste avontuur zijn in Spanje. In 2017 werd hij door Manchester City, waar hij toen onder contract stond, uitgeleend aan Girona. Daar was hij toen goed voor 46 optredens.

In 2019 verkaste hij dan naar Aston Villa voor net geen 17 miljoen euro. De Villains mogen zich dus opmaken voor een mooie winstmarge. Ook Arsenal toonde in het verleden al interesse in Luiz.

Moet Barça doorduwen voor Luiz?

Meest recent

Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

28
28
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

40
40
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

23
23
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

22
22
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

131
131
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

273
273
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

179
179
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

112
112
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

308
308
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

178
178
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

315
315
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

150
150
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

83
83
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

613
613
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

286
286
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

686
686
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

473
473
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

298
298
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

185
185
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

144
144
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

103
103
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

176
176
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

189
189

Meer sportnieuws