'Barça pakt uit met peperdure PL-smaakmaker'

134 stemmen
'Barça pakt uit met peperdure PL-smaakmaker'

FC Barcelona moet zich momenteel tevreden stellen met een vierde plaats in LaLiga. De Catalanen zijn ook nog aan zet in de Champions League, waarin ze in de achtste finales Napoli partij geven. Ondertussen wil Barça komende zomer uitpakken met een spraakmakende transfer.

De Spaanse topclub is op zoek naar versterking voor op het middenveld, waar het vertrek van Sergio Busquets nog altijd sporen nalaat. Sportief directeur Deco analyseert de markt en zou volgens SPORT één naam bovenaan het verlanglijstje hebben staan.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Barça wil PL-smaakmaker

Volgens het genoemde medium wil Deco Douglas Luiz naar Camp Nou halen. De Braziliaan is een van de sterkhouders van Aston Villa, waarmee hij aan een ijzersterk seizoen bezig is.

Luiz is de leider op het middenveld van Villa en was dit seizoen al goed voor 27 optredens. Daarin scoorde hij 6 keer en deelde hij 5 assists uit. Het contract van de middenvelder loopt tot midden 2026, maar voor 60 miljoen euro zou hij momenteel weg kunnen volgens Transfermarkt. Al wordt er ook gesproken over bedragen tot 100 miljoen euro.

Tweede avontuur in Spanje

Voor Luiz zou het niet het eerste avontuur zijn in Spanje. In 2017 werd hij door Manchester City, waar hij toen onder contract stond, uitgeleend aan Girona. Daar was hij toen goed voor 46 optredens.

In 2019 verkaste hij dan naar Aston Villa voor net geen 17 miljoen euro. De Villains mogen zich dus opmaken voor een mooie winstmarge. Ook Arsenal toonde in het verleden al interesse in Luiz.

🚀

Moet Barça doorduwen voor Luiz?

Meest recent

Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

0
0
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

9
9
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

73
73
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

105
105
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

126
126
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

89
89
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

109
109
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

234
234
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

259
259
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

190
190
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

163
163
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

252
252
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

213
213
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

79
79
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

52
52
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

473
473
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

230
230
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

361
361
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

169
169
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

246
246
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

119
119
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

478
478
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

200
200
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

370
370

Meer sportnieuws