Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

41 stemmen
Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

De voorbije dagen lag op de lippen van heel wat voetballiefhebbers wie volgend seizoen de trainer van Real Madrid moest gaan worden. Verschillende namen passeerden de revue, van clubiconen Xabi Alonso of Raul over een terugkeer van Zinedine Zidane tot Roberto De Zerbi, die Brighton nog meer deed swingen. Al die speculatie mag nu de prullenmand in.

Real Madrid deelde vrijdagmiddag zeer opmerkelijk nieuws. Terwijl het enkele maanden nog zeker leek dat Carlo Ancelotti bezig was aan zijn laatste maanden als trainer van de Koninklijke, blijft hij nu toch gewoon aan boord. Hij heeft zijn aflopende contract verlengd tot 2026.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Ancelotti verlengt toch bij Real Madrid

Ergens hoeft dat niet te verbazen, want de 64-jarige Italiaan boekte al heel wat successen met Real. Hij was er al eens coach van 2013 tot 2015 en keerde in 2021 terug. Verspreid over die twee ambtsperiodes loodste hij de club naar een titel, twee bekers en twee keer de Champions League.

In de Spaanse hoofdstad zal het nieuws goed onthaald worden, maar in Brazilië zal dat wellicht iets minder zijn. Ancelotti leek de voorbije maanden immers voorbestemd om de nieuwe bondscoach te worden van de Braziiaanse nationale ploeg.

Dan toch geen Brazilië

In de zomer kondigde de Braziliaanse bond zelfs een voorakkoord aan met de trainer, maar die blijkt nu toch van gedacht veranderd te zijn. De voorbije dagen waren daarover in de Spaanse pers al hints verschenen en zelf weigerde Ancelotti ook altijd om zijn nakende vertrek te bevestigen.

Met recht en reden, zo blijkt nu. Ancelotti blijft in principe ook de volgende twee seizoenen trainer van Real, dat zo met een gerust hart de tweede helft van het seizoen tegemoet kan. Daarin mikt het uiteraard op een titel en de Champions League, waarin RB Leipzig in de achtste finale de tegenstander wordt.

🚀

Goede zet van Real Madrid?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

38
38
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

364
364
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

510
510
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

471
471
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

399
399
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

539
539
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

726
726
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

221
221
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

395
395
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

629
629
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

740
740
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws