Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

door
Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

De voorbije dagen lag op de lippen van heel wat voetballiefhebbers wie volgend seizoen de trainer van Real Madrid moest gaan worden. Verschillende namen passeerden de revue, van clubiconen Xabi Alonso of Raul over een terugkeer van Zinedine Zidane tot Roberto De Zerbi, die Brighton nog meer deed swingen. Al die speculatie mag nu de prullenmand in.

Real Madrid deelde vrijdagmiddag zeer opmerkelijk nieuws. Terwijl het enkele maanden nog zeker leek dat Carlo Ancelotti bezig was aan zijn laatste maanden als trainer van de Koninklijke, blijft hij nu toch gewoon aan boord. Hij heeft zijn aflopende contract verlengd tot 2026.

LEES OOK: 'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Ancelotti verlengt toch bij Real Madrid

Ergens hoeft dat niet te verbazen, want de 64-jarige Italiaan boekte al heel wat successen met Real. Hij was er al eens coach van 2013 tot 2015 en keerde in 2021 terug. Verspreid over die twee ambtsperiodes loodste hij de club naar een titel, twee bekers en twee keer de Champions League.

In de Spaanse hoofdstad zal het nieuws goed onthaald worden, maar in Brazilië zal dat wellicht iets minder zijn. Ancelotti leek de voorbije maanden immers voorbestemd om de nieuwe bondscoach te worden van de Braziiaanse nationale ploeg.

Dan toch geen Brazilië

In de zomer kondigde de Braziliaanse bond zelfs een voorakkoord aan met de trainer, maar die blijkt nu toch van gedacht veranderd te zijn. De voorbije dagen waren daarover in de Spaanse pers al hints verschenen en zelf weigerde Ancelotti ook altijd om zijn nakende vertrek te bevestigen.

Met recht en reden, zo blijkt nu. Ancelotti blijft in principe ook de volgende twee seizoenen trainer van Real, dat zo met een gerust hart de tweede helft van het seizoen tegemoet kan. Daarin mikt het uiteraard op een titel en de Champions League, waarin RB Leipzig in de achtste finale de tegenstander wordt.

Goede zet van Real Madrid?

Meest recent

‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

36
36
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

37
37
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

375
375
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

102
102
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

303
303
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

255
255
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

172
172
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

150
150
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

485
485
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

122
122
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

200
200
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

116
116
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

69
69
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

177
177
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

534
534
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

264
264
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

799
799
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

112
112
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

485
485
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

834
834
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

279
279
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

994
994
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

188
188
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

288
288
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

354
354

Meer sportnieuws