Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

door
Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

De voorbije dagen lag op de lippen van heel wat voetballiefhebbers wie volgend seizoen de trainer van Real Madrid moest gaan worden. Verschillende namen passeerden de revue, van clubiconen Xabi Alonso of Raul over een terugkeer van Zinedine Zidane tot Roberto De Zerbi, die Brighton nog meer deed swingen. Al die speculatie mag nu de prullenmand in.

Real Madrid deelde vrijdagmiddag zeer opmerkelijk nieuws. Terwijl het enkele maanden nog zeker leek dat Carlo Ancelotti bezig was aan zijn laatste maanden als trainer van de Koninklijke, blijft hij nu toch gewoon aan boord. Hij heeft zijn aflopende contract verlengd tot 2026.

LEES OOK: Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Ancelotti verlengt toch bij Real Madrid

Ergens hoeft dat niet te verbazen, want de 64-jarige Italiaan boekte al heel wat successen met Real. Hij was er al eens coach van 2013 tot 2015 en keerde in 2021 terug. Verspreid over die twee ambtsperiodes loodste hij de club naar een titel, twee bekers en twee keer de Champions League.

In de Spaanse hoofdstad zal het nieuws goed onthaald worden, maar in Brazilië zal dat wellicht iets minder zijn. Ancelotti leek de voorbije maanden immers voorbestemd om de nieuwe bondscoach te worden van de Braziiaanse nationale ploeg.

Dan toch geen Brazilië

In de zomer kondigde de Braziliaanse bond zelfs een voorakkoord aan met de trainer, maar die blijkt nu toch van gedacht veranderd te zijn. De voorbije dagen waren daarover in de Spaanse pers al hints verschenen en zelf weigerde Ancelotti ook altijd om zijn nakende vertrek te bevestigen.

Met recht en reden, zo blijkt nu. Ancelotti blijft in principe ook de volgende twee seizoenen trainer van Real, dat zo met een gerust hart de tweede helft van het seizoen tegemoet kan. Daarin mikt het uiteraard op een titel en de Champions League, waarin RB Leipzig in de achtste finale de tegenstander wordt.

Goede zet van Real Madrid?

Meest recent

Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

0
0
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

55
55
Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

18
18
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

39
39
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

18
18
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

39
39
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

40
40
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

157
157
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

76
76
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

40
40
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

178
178
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

22
22
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

22
22
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

66
66
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

28
28
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

61
61
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

43
43
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

132
132
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

60
60
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

201
201
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

207
207
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

79
79
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

113
113
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

128
128
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

97
97

Meer sportnieuws