Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

41 stemmen
Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

De voorbije dagen lag op de lippen van heel wat voetballiefhebbers wie volgend seizoen de trainer van Real Madrid moest gaan worden. Verschillende namen passeerden de revue, van clubiconen Xabi Alonso of Raul over een terugkeer van Zinedine Zidane tot Roberto De Zerbi, die Brighton nog meer deed swingen. Al die speculatie mag nu de prullenmand in.

Real Madrid deelde vrijdagmiddag zeer opmerkelijk nieuws. Terwijl het enkele maanden nog zeker leek dat Carlo Ancelotti bezig was aan zijn laatste maanden als trainer van de Koninklijke, blijft hij nu toch gewoon aan boord. Hij heeft zijn aflopende contract verlengd tot 2026.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Ancelotti verlengt toch bij Real Madrid

Ergens hoeft dat niet te verbazen, want de 64-jarige Italiaan boekte al heel wat successen met Real. Hij was er al eens coach van 2013 tot 2015 en keerde in 2021 terug. Verspreid over die twee ambtsperiodes loodste hij de club naar een titel, twee bekers en twee keer de Champions League.

In de Spaanse hoofdstad zal het nieuws goed onthaald worden, maar in Brazilië zal dat wellicht iets minder zijn. Ancelotti leek de voorbije maanden immers voorbestemd om de nieuwe bondscoach te worden van de Braziiaanse nationale ploeg.

Dan toch geen Brazilië

In de zomer kondigde de Braziliaanse bond zelfs een voorakkoord aan met de trainer, maar die blijkt nu toch van gedacht veranderd te zijn. De voorbije dagen waren daarover in de Spaanse pers al hints verschenen en zelf weigerde Ancelotti ook altijd om zijn nakende vertrek te bevestigen.

Met recht en reden, zo blijkt nu. Ancelotti blijft in principe ook de volgende twee seizoenen trainer van Real, dat zo met een gerust hart de tweede helft van het seizoen tegemoet kan. Daarin mikt het uiteraard op een titel en de Champions League, waarin RB Leipzig in de achtste finale de tegenstander wordt.

Goede zet van Real Madrid?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

158
158
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

71
71
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

33
33
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

162
162
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

29
29
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

40
40
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

186
186
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

567
567
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

172
172
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

72
72
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

212
212
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

520
520
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

362
362
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

601
601
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

270
270
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1064
1064
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

489
489
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws