Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

41 stemmen
Real Madrid maakt einde aan speculatie: Ancelotti blijft

De voorbije dagen lag op de lippen van heel wat voetballiefhebbers wie volgend seizoen de trainer van Real Madrid moest gaan worden. Verschillende namen passeerden de revue, van clubiconen Xabi Alonso of Raul over een terugkeer van Zinedine Zidane tot Roberto De Zerbi, die Brighton nog meer deed swingen. Al die speculatie mag nu de prullenmand in.

Real Madrid deelde vrijdagmiddag zeer opmerkelijk nieuws. Terwijl het enkele maanden nog zeker leek dat Carlo Ancelotti bezig was aan zijn laatste maanden als trainer van de Koninklijke, blijft hij nu toch gewoon aan boord. Hij heeft zijn aflopende contract verlengd tot 2026.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Ancelotti verlengt toch bij Real Madrid

Ergens hoeft dat niet te verbazen, want de 64-jarige Italiaan boekte al heel wat successen met Real. Hij was er al eens coach van 2013 tot 2015 en keerde in 2021 terug. Verspreid over die twee ambtsperiodes loodste hij de club naar een titel, twee bekers en twee keer de Champions League.

In de Spaanse hoofdstad zal het nieuws goed onthaald worden, maar in Brazilië zal dat wellicht iets minder zijn. Ancelotti leek de voorbije maanden immers voorbestemd om de nieuwe bondscoach te worden van de Braziiaanse nationale ploeg.

Dan toch geen Brazilië

In de zomer kondigde de Braziliaanse bond zelfs een voorakkoord aan met de trainer, maar die blijkt nu toch van gedacht veranderd te zijn. De voorbije dagen waren daarover in de Spaanse pers al hints verschenen en zelf weigerde Ancelotti ook altijd om zijn nakende vertrek te bevestigen.

Met recht en reden, zo blijkt nu. Ancelotti blijft in principe ook de volgende twee seizoenen trainer van Real, dat zo met een gerust hart de tweede helft van het seizoen tegemoet kan. Daarin mikt het uiteraard op een titel en de Champions League, waarin RB Leipzig in de achtste finale de tegenstander wordt.

🚀

Goede zet van Real Madrid?

Meest recent

Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

15
15
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

52
52
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

80
80
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

151
151
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

238
238
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

46
46
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

223
223
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

304
304
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

377
377
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

210
210
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

298
298
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

166
166
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

152
152
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

316
316
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

298
298
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

128
128
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

625
625
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

214
214
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

559
559
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

197
197
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

248
248

Meer sportnieuws