"Ik zal met Anderlecht praten over verlengd verblijf"

826 stemmen

Anderlecht heeft zich vorige zomer stevig versterkt en die transfers hebben ook snel hun vruchten afgeworpen. De kern kreeg een stevige injectie aan kwaliteit en ervaring en die zorgde ervoor dat Paars-Wit halfweg het seizoen op een knappe tweede plaats in het klassement prijkt.

Voor de eerste keer in jaren lijkt Anderlecht zich nog eens in het titeldebat te kunnen gaan mengen, zeker als het zijn kern in januari bijeen weet te houden en nog enkele versterkingen kan vinden - vooral centraal achterin is een doublure meer dan welkom. In de zomer lijkt CEO Sports Jesper Fredberg meer werk te zullen hebben.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Onzekerheid over 4 titularissen

Er staan immers vraagtekens achter maar liefst vier titularissen voor volgend seizoen. Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen zijn einde contract, waarbij Vertonghen al liet weten dat hij er nog niet uit is of hij nog een extra jaar aan zijn carrière wil breien. Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zijn dan weer slechts op huurbasis in het Lotto Park aan de slag.

Die laatste staat wel open voor een verlengd verblijf. "Ik ben hier echt gelukkig. Ik voel me thuis", vertelt de Zweedse linksachter in La Dernière Heure. "Voor mijn familie geldt hetzelfde. Ik houd van de club en de fans. We zullen zien wat de toekomst brengt, maar alles is mogelijk."

Augustinsson open voor verlengd verblijf

Augustinsson beseft echter dat hij zijn lot niet in eigen handen heeft, want Anderlecht beschikt niet over een aankoopoptie. "Ik moet respecteren dat ik nog een contract heb bij Sevilla. Maar later dit seizoen zal ik met Anderlecht een gesprek hebben om te kijken wat we gaan doen", klinkt het.

Augustinsson streek midden augustus neer bij Anderlecht en wist snel N'Diaye uit de basiself te verdringen op de linksachter. Hij kwam intussen al vijftien keer in actie en gaf daarbij drie assists. De 29-jarige heeft na dit seizoen nog één jaar contract bij Sevilla en lijkt er niet meteen een toekomst te hebben.

Moet Anderlecht hem definitief proberen te halen?

Meest recent

'Sibierski sluit deal: toptarget gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

64
64
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

57
57
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

29
29
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

28
28
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

8
8
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

74
74
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

359
359
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

210
210
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

144
144
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

167
167
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

43
43
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

85
85
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

888
888
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

479
479
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

205
205
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

69
69
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

295
295
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

111
111
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

113
113
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

190
190
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

47
47
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

165
165
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

229
229

Meer sportnieuws