"Ik zal met Anderlecht praten over verlengd verblijf"

826

Anderlecht heeft zich vorige zomer stevig versterkt en die transfers hebben ook snel hun vruchten afgeworpen. De kern kreeg een stevige injectie aan kwaliteit en ervaring en die zorgde ervoor dat Paars-Wit halfweg het seizoen op een knappe tweede plaats in het klassement prijkt.

Voor de eerste keer in jaren lijkt Anderlecht zich nog eens in het titeldebat te kunnen gaan mengen, zeker als het zijn kern in januari bijeen weet te houden en nog enkele versterkingen kan vinden - vooral centraal achterin is een doublure meer dan welkom. In de zomer lijkt CEO Sports Jesper Fredberg meer werk te zullen hebben.

LEES OOK: Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

Onzekerheid over 4 titularissen

Er staan immers vraagtekens achter maar liefst vier titularissen voor volgend seizoen. Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen zijn einde contract, waarbij Vertonghen al liet weten dat hij er nog niet uit is of hij nog een extra jaar aan zijn carrière wil breien. Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zijn dan weer slechts op huurbasis in het Lotto Park aan de slag.

Die laatste staat wel open voor een verlengd verblijf. "Ik ben hier echt gelukkig. Ik voel me thuis", vertelt de Zweedse linksachter in La Dernière Heure. "Voor mijn familie geldt hetzelfde. Ik houd van de club en de fans. We zullen zien wat de toekomst brengt, maar alles is mogelijk."

Augustinsson open voor verlengd verblijf

Augustinsson beseft echter dat hij zijn lot niet in eigen handen heeft, want Anderlecht beschikt niet over een aankoopoptie. "Ik moet respecteren dat ik nog een contract heb bij Sevilla. Maar later dit seizoen zal ik met Anderlecht een gesprek hebben om te kijken wat we gaan doen", klinkt het.

Augustinsson streek midden augustus neer bij Anderlecht en wist snel N'Diaye uit de basiself te verdringen op de linksachter. Hij kwam intussen al vijftien keer in actie en gaf daarbij drie assists. De 29-jarige heeft na dit seizoen nog één jaar contract bij Sevilla en lijkt er niet meteen een toekomst te hebben.

Moet Anderlecht hem definitief proberen te halen?

Meest recent

Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

15
15
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

101
101
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

43
43
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

32
32
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

244
244
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

378
378
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

40
40
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

629
629
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

60
60
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

526
526
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

209
209
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1026
1026
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

160
160
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

320
320
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

252
252
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

66
66

Meer sportnieuws