"Ik zal met Anderlecht praten over verlengd verblijf"

826

Anderlecht heeft zich vorige zomer stevig versterkt en die transfers hebben ook snel hun vruchten afgeworpen. De kern kreeg een stevige injectie aan kwaliteit en ervaring en die zorgde ervoor dat Paars-Wit halfweg het seizoen op een knappe tweede plaats in het klassement prijkt.

Voor de eerste keer in jaren lijkt Anderlecht zich nog eens in het titeldebat te kunnen gaan mengen, zeker als het zijn kern in januari bijeen weet te houden en nog enkele versterkingen kan vinden - vooral centraal achterin is een doublure meer dan welkom. In de zomer lijkt CEO Sports Jesper Fredberg meer werk te zullen hebben.

LEES OOK: WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

Onzekerheid over 4 titularissen

Er staan immers vraagtekens achter maar liefst vier titularissen voor volgend seizoen. Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen zijn einde contract, waarbij Vertonghen al liet weten dat hij er nog niet uit is of hij nog een extra jaar aan zijn carrière wil breien. Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zijn dan weer slechts op huurbasis in het Lotto Park aan de slag.

Die laatste staat wel open voor een verlengd verblijf. "Ik ben hier echt gelukkig. Ik voel me thuis", vertelt de Zweedse linksachter in La Dernière Heure. "Voor mijn familie geldt hetzelfde. Ik houd van de club en de fans. We zullen zien wat de toekomst brengt, maar alles is mogelijk."

Augustinsson open voor verlengd verblijf

Augustinsson beseft echter dat hij zijn lot niet in eigen handen heeft, want Anderlecht beschikt niet over een aankoopoptie. "Ik moet respecteren dat ik nog een contract heb bij Sevilla. Maar later dit seizoen zal ik met Anderlecht een gesprek hebben om te kijken wat we gaan doen", klinkt het.

Augustinsson streek midden augustus neer bij Anderlecht en wist snel N'Diaye uit de basiself te verdringen op de linksachter. Hij kwam intussen al vijftien keer in actie en gaf daarbij drie assists. De 29-jarige heeft na dit seizoen nog één jaar contract bij Sevilla en lijkt er niet meteen een toekomst te hebben.

Moet Anderlecht hem definitief proberen te halen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

48
48
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

49
49
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

72
72
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

70
70
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

142
142
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

192
192
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

100
100
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

118
118
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

80
80
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

209
209
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

102
102
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

948
948
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

159
159
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

395
395
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

415
415

Meer sportnieuws