'Toptransfer voor De Winter: grootmacht legt contact'

door
'Toptransfer voor De Winter: grootmacht legt contact'

In november leek de droom van Koni De Winter uit te gaan komen. Door het afhaken van Zinho Vanheusden leek de 21-jarige verdediger zijn eerste selectie voor de Rode Duivels te gaan versieren, maar een gebroken neus gooide roet in het eten. Daardoor haalde Domenico Tedesco uiteindelijk Jorne Spileers bij de kern voor de oefenmatch tegen Servië.

De Winter geeft echter niet op en verkondigde onlangs in een interview nog dat hij blijft geloven in een selectie voor het EK van komende zomer. Of dat zal lukken, is maar de vraag. Wat wel in zijn voordeel speelt, is dat hij dit seizoen uitstekend op dreef is bij Genoa.

LEES OOK: Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

AC Milan informeert naar De Winter

Daar kwam De Winter dit seizoen al dertien keer in actie in de Serie A en twee keer in de Coppa Italia. Bovendien wordt hij er zowel centraal als op rechtsachter uitgespeeld en op die laatste positie is de spoeling bij de Rode Duivels dun. Maar selectie of niet, een toptransfer lijkt er door zijn prestaties wel aan te komen.

Het Nieuwsblad weet immers dat AC Milan al contact opgenomen heeft om te informeren naar de voorwaarden om De Winter over te nemen. De Rossoneri kregen wel te horen dat ze diep in de buidel zullen moeten tasten, want Genoa zou maar liefst 25 miljoen euro eisen.

Genoa stelt zeer hoge eisen

Dat is niet geheel onlogisch, want zelf zullen ze ook nog een stevige transfersom moeten overmaken aan Juventus. Op dit moment speelt De Winter op huurbasis voor de zusterclub van Standard, maar er werd ook een aankoopoptie overeengekomen die onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zal worden.

Naar verluidt zou Genoa De Winter automatisch aankopen eens hij zijn 23ste wedstrijd voor de club gespeeld heeft. Daarvoor zouden ze 10 miljoen euro moeten neertellen. Genoa wil natuurlijk ook een mooie winst maken en dus ligt de lat voor een transfer hoog. Of die voor Milan ook te hoog ligt, zal moeten blijken.

Moet De Winter komende zomer mee naar het EK?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

81
81
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

110
110
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

151
151
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

263
263
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

460
460
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

193
193
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

244
244
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

295
295
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

145
145
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

364
364
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

234
234
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

330
330
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

611
611
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

423
423
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

143
143
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

167
167
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

868
868
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

367
367
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

618
618
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws