'Anderlecht en AA Gent azen op Roemeense sensatie'

door
'Anderlecht en AA Gent azen op Roemeense sensatie'

Anderlecht en AA Gent lijken elkaar de komende maanden in de haren te gaan zitten. In het klassement zitten ze elkaar op de hielen, want het verschil tussen de huidige nummer twee en drie bedraagt op dit moment slechts één punt. Ook op de transfermarkt komen ze elkaar tegen.

De voorbije weken werd al bericht dat zowel Anderlecht als Gent proberen om Ajax-talent Stanis Idumbo terug naar België te lokken. Nu blijken ze ook in een ander dossier met elkaar de strijd aan te gaan. Italiaanse en Roemeense bronnen melden immers dat ze allebei azen op Darius Olaru.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

Olaru naar Anderlecht of AA Gent?

Olaru is een 25-jarige middenvelder die de aanvoerdersband draagt bij FCSB, het vroegere Steaua Boekarest. Daar scoort hij dezer dagen ook aan de lopende band, want hij was dit seizoen al goed voor tien goals in 21 competitiematchen. Met dergelijke statistieken hoeft het niet te verbazen dat Olaru ook Roemeens international is.

Het maakt de speler ook gegeerd op de transfermarkt. Naast Anderlecht en Gent zouden ook twee Italiaanse clubs op zijn komst azen. Met name Monza en Torino zouden ook aan zijn mouw trekken.

Vraagprijs van minimum 7 miljoen

Wie Olaru wil binnenhalen, zal wel diep in de buidel moeten tasten. Gigi Becali, de flamboyante eigenaar en voorzitter van FCSB, liet immers al weten dat hij zijn kapitein niet voor minder dan 7 miljoen euro zal laten vertrekken. "Hij mag naar gelijk welke club, maar het zal niet onder dat bedrag zijn", klonk het.

Met een dergelijke vraagprijs lijkt Olaru al buiten het budget van AA Gent te liggen, want de Buffalo's hebben nog steeds beperkte middelen. Anderlecht bewees in de zomer al dat het een dergelijke transfersom eventueel wel kan ophoesten, maar ook voor hen zou dat een zeer zware investering zijn.

Moet Anderlecht of Gent voor hem gaan?

Meest recent

Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

0
0
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

9
9
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

55
55
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

106
106
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

63
63
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

205
205
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

200
200
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

235
235
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

91
91
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

389
389
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

235
235
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

123
123
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

217
217
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

426
426
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

369
369
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

155
155
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

217
217
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

543
543
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

932
932
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

101
101
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

361
361

Meer sportnieuws