'Anderlecht en AA Gent azen op Roemeense sensatie'

door
'Anderlecht en AA Gent azen op Roemeense sensatie'

Anderlecht en AA Gent lijken elkaar de komende maanden in de haren te gaan zitten. In het klassement zitten ze elkaar op de hielen, want het verschil tussen de huidige nummer twee en drie bedraagt op dit moment slechts één punt. Ook op de transfermarkt komen ze elkaar tegen.

De voorbije weken werd al bericht dat zowel Anderlecht als Gent proberen om Ajax-talent Stanis Idumbo terug naar België te lokken. Nu blijken ze ook in een ander dossier met elkaar de strijd aan te gaan. Italiaanse en Roemeense bronnen melden immers dat ze allebei azen op Darius Olaru.

LEES OOK: Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

Olaru naar Anderlecht of AA Gent?

Olaru is een 25-jarige middenvelder die de aanvoerdersband draagt bij FCSB, het vroegere Steaua Boekarest. Daar scoort hij dezer dagen ook aan de lopende band, want hij was dit seizoen al goed voor tien goals in 21 competitiematchen. Met dergelijke statistieken hoeft het niet te verbazen dat Olaru ook Roemeens international is.

Het maakt de speler ook gegeerd op de transfermarkt. Naast Anderlecht en Gent zouden ook twee Italiaanse clubs op zijn komst azen. Met name Monza en Torino zouden ook aan zijn mouw trekken.

Vraagprijs van minimum 7 miljoen

Wie Olaru wil binnenhalen, zal wel diep in de buidel moeten tasten. Gigi Becali, de flamboyante eigenaar en voorzitter van FCSB, liet immers al weten dat hij zijn kapitein niet voor minder dan 7 miljoen euro zal laten vertrekken. "Hij mag naar gelijk welke club, maar het zal niet onder dat bedrag zijn", klonk het.

Met een dergelijke vraagprijs lijkt Olaru al buiten het budget van AA Gent te liggen, want de Buffalo's hebben nog steeds beperkte middelen. Anderlecht bewees in de zomer al dat het een dergelijke transfersom eventueel wel kan ophoesten, maar ook voor hen zou dat een zeer zware investering zijn.

Moet Anderlecht of Gent voor hem gaan?

Meest recent

Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

5
5
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

51
51
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

83
83
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

246
246
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

118
118
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

360
360
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

185
185
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

252
252
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

74
74
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

127
127
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

229
229
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

66
66
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

79
79
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

631
631
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

110
110
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

92
92
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

287
287
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

224
224
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

396
396
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

194
194
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

46
46
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

155
155
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

215
215
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

49
49
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

165
165

Meer sportnieuws