'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

686 stemmen
'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

Bij Club Brugge was er dinsdagavond tegen Union opnieuw geen spoor te bekennen van Tajon Buchanan. Net als enkele dagen daarvoor tegen RWDM zat de Canadees niet in de wedstrijdselectie en dat heeft nog altijd te maken met het feit dat een transfer eraan zit te komen.

Internazionale trekt al een hele tijd aan zijn mouw, want in de laatste twee mercato's werd Buchanan al aan de Italiaanse topclub gelinkt. Nu lijkt een transfer er eindelijk te gaan komen, want Inter heeft dringend een extra rechterflankspeler nodig doordat Juan Cuadrado lange tijd aan de kant dreigt te staan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Nog geen akkoord tussen Club en Inter

Verschillende Italiaanse media berichtten woensdag al over de transfer alsof ze een 'done deal' zou zijn, maar transferexpert Gianluca Di Marzio stelt dat er van een akkoord nog geen sprake is. Meer zelfs: Club zou het eerste officiële bod van Inter zonder pardon van tafel geveegd hebben.

De Nerazzurri boden slechts 6 miljoen euro en bleven daarmee ruim onder de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat naar verluidt op een bedrag rond de 10 miljoen zou mikken. De gesprekken tussen de clubs gaan wel verder en wellicht verklaart ook dat waarom La Gazzetta dello Sport eerder gewag maakte van een transfersom van 8 miljoen, netjes in het midden tussen vraag en aanbod.

Inter wil Buchanan zo snel mogelijk

Maar voorlopig blijft het dus wachten op witte rook uit het Jan Breydelstadion, al is het wel de bedoeling dat die er snel zal komen. Sky Sport Italia verzekert dat Inter de transfer liefst al in de eerste dagen van januari wil afronden. Trainer Simone Inzaghi wil zo snel mogelijk kunnen rekenen op zijn aanwinst.

Van een echte winterstop is in Italië immers geen sprake en dus moet Inter op 6 januari al aan de bak Hellas Verona. Tegen dan hopen ze in Milaan de komst van Buchanan al afgerond te hebben, al zullen ze daarvoor dus wel hun bod nog moeten gaan optrekken.

Denk je dat er nog voor Nieuwjaar een akkoord zal komen?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

59
59
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

100
100
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

87
87
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

115
115
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

133
133
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

294
294
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

476
476
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

231
231
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

309
309
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

574
574
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

369
369
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

542
542
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws