'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

door
'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

Bij Club Brugge was er dinsdagavond tegen Union opnieuw geen spoor te bekennen van Tajon Buchanan. Net als enkele dagen daarvoor tegen RWDM zat de Canadees niet in de wedstrijdselectie en dat heeft nog altijd te maken met het feit dat een transfer eraan zit te komen.

Internazionale trekt al een hele tijd aan zijn mouw, want in de laatste twee mercato's werd Buchanan al aan de Italiaanse topclub gelinkt. Nu lijkt een transfer er eindelijk te gaan komen, want Inter heeft dringend een extra rechterflankspeler nodig doordat Juan Cuadrado lange tijd aan de kant dreigt te staan.

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Nog geen akkoord tussen Club en Inter

Verschillende Italiaanse media berichtten woensdag al over de transfer alsof ze een 'done deal' zou zijn, maar transferexpert Gianluca Di Marzio stelt dat er van een akkoord nog geen sprake is. Meer zelfs: Club zou het eerste officiële bod van Inter zonder pardon van tafel geveegd hebben.

De Nerazzurri boden slechts 6 miljoen euro en bleven daarmee ruim onder de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat naar verluidt op een bedrag rond de 10 miljoen zou mikken. De gesprekken tussen de clubs gaan wel verder en wellicht verklaart ook dat waarom La Gazzetta dello Sport eerder gewag maakte van een transfersom van 8 miljoen, netjes in het midden tussen vraag en aanbod.

Inter wil Buchanan zo snel mogelijk

Maar voorlopig blijft het dus wachten op witte rook uit het Jan Breydelstadion, al is het wel de bedoeling dat die er snel zal komen. Sky Sport Italia verzekert dat Inter de transfer liefst al in de eerste dagen van januari wil afronden. Trainer Simone Inzaghi wil zo snel mogelijk kunnen rekenen op zijn aanwinst.

Van een echte winterstop is in Italië immers geen sprake en dus moet Inter op 6 januari al aan de bak Hellas Verona. Tegen dan hopen ze in Milaan de komst van Buchanan al afgerond te hebben, al zullen ze daarvoor dus wel hun bod nog moeten gaan optrekken.

Denk je dat er nog voor Nieuwjaar een akkoord zal komen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

8
8
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

134
134
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

59
59
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

59
59
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

47
47
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

181
181
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

30
30
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

45
45
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

210
210
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

162
162
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

100
100
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

167
167
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

241
241
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

140
140
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

180
180
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

309
309
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

217
217
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

575
575
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

307
307
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

347
347
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

308
308
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

353
353
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

168
168

Meer sportnieuws