'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

door
'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

Bij Club Brugge was er dinsdagavond tegen Union opnieuw geen spoor te bekennen van Tajon Buchanan. Net als enkele dagen daarvoor tegen RWDM zat de Canadees niet in de wedstrijdselectie en dat heeft nog altijd te maken met het feit dat een transfer eraan zit te komen.

Internazionale trekt al een hele tijd aan zijn mouw, want in de laatste twee mercato's werd Buchanan al aan de Italiaanse topclub gelinkt. Nu lijkt een transfer er eindelijk te gaan komen, want Inter heeft dringend een extra rechterflankspeler nodig doordat Juan Cuadrado lange tijd aan de kant dreigt te staan.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Nog geen akkoord tussen Club en Inter

Verschillende Italiaanse media berichtten woensdag al over de transfer alsof ze een 'done deal' zou zijn, maar transferexpert Gianluca Di Marzio stelt dat er van een akkoord nog geen sprake is. Meer zelfs: Club zou het eerste officiële bod van Inter zonder pardon van tafel geveegd hebben.

De Nerazzurri boden slechts 6 miljoen euro en bleven daarmee ruim onder de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat naar verluidt op een bedrag rond de 10 miljoen zou mikken. De gesprekken tussen de clubs gaan wel verder en wellicht verklaart ook dat waarom La Gazzetta dello Sport eerder gewag maakte van een transfersom van 8 miljoen, netjes in het midden tussen vraag en aanbod.

Inter wil Buchanan zo snel mogelijk

Maar voorlopig blijft het dus wachten op witte rook uit het Jan Breydelstadion, al is het wel de bedoeling dat die er snel zal komen. Sky Sport Italia verzekert dat Inter de transfer liefst al in de eerste dagen van januari wil afronden. Trainer Simone Inzaghi wil zo snel mogelijk kunnen rekenen op zijn aanwinst.

Van een echte winterstop is in Italië immers geen sprake en dus moet Inter op 6 januari al aan de bak Hellas Verona. Tegen dan hopen ze in Milaan de komst van Buchanan al afgerond te hebben, al zullen ze daarvoor dus wel hun bod nog moeten gaan optrekken.

Denk je dat er nog voor Nieuwjaar een akkoord zal komen?

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

4
4
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

42
42
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

22
22
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

104
104
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

124
124
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

34
34
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

79
79
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

286
286
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

47
47
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

207
207
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

188
188
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

73
73
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

67
67
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

191
191
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

98
98
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

122
122
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

387
387
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws