'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

door
'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

Bij Club Brugge was er dinsdagavond tegen Union opnieuw geen spoor te bekennen van Tajon Buchanan. Net als enkele dagen daarvoor tegen RWDM zat de Canadees niet in de wedstrijdselectie en dat heeft nog altijd te maken met het feit dat een transfer eraan zit te komen.

Internazionale trekt al een hele tijd aan zijn mouw, want in de laatste twee mercato's werd Buchanan al aan de Italiaanse topclub gelinkt. Nu lijkt een transfer er eindelijk te gaan komen, want Inter heeft dringend een extra rechterflankspeler nodig doordat Juan Cuadrado lange tijd aan de kant dreigt te staan.

LEES OOK: 'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Nog geen akkoord tussen Club en Inter

Verschillende Italiaanse media berichtten woensdag al over de transfer alsof ze een 'done deal' zou zijn, maar transferexpert Gianluca Di Marzio stelt dat er van een akkoord nog geen sprake is. Meer zelfs: Club zou het eerste officiële bod van Inter zonder pardon van tafel geveegd hebben.

De Nerazzurri boden slechts 6 miljoen euro en bleven daarmee ruim onder de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat naar verluidt op een bedrag rond de 10 miljoen zou mikken. De gesprekken tussen de clubs gaan wel verder en wellicht verklaart ook dat waarom La Gazzetta dello Sport eerder gewag maakte van een transfersom van 8 miljoen, netjes in het midden tussen vraag en aanbod.

Inter wil Buchanan zo snel mogelijk

Maar voorlopig blijft het dus wachten op witte rook uit het Jan Breydelstadion, al is het wel de bedoeling dat die er snel zal komen. Sky Sport Italia verzekert dat Inter de transfer liefst al in de eerste dagen van januari wil afronden. Trainer Simone Inzaghi wil zo snel mogelijk kunnen rekenen op zijn aanwinst.

Van een echte winterstop is in Italië immers geen sprake en dus moet Inter op 6 januari al aan de bak Hellas Verona. Tegen dan hopen ze in Milaan de komst van Buchanan al afgerond te hebben, al zullen ze daarvoor dus wel hun bod nog moeten gaan optrekken.

Denk je dat er nog voor Nieuwjaar een akkoord zal komen?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

40
40
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

38
38
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

17
17
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

111
111
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

78
78
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

95
95
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

89
89
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

121
121
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

202
202
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

226
226
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

496
496
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

381
381
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

88
88
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

135
135
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

346
346
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

249
249
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

375
375
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws