'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

686 stemmen
'Géén akkoord: Club veegt eerste bod van Inter van tafel'

Bij Club Brugge was er dinsdagavond tegen Union opnieuw geen spoor te bekennen van Tajon Buchanan. Net als enkele dagen daarvoor tegen RWDM zat de Canadees niet in de wedstrijdselectie en dat heeft nog altijd te maken met het feit dat een transfer eraan zit te komen.

Internazionale trekt al een hele tijd aan zijn mouw, want in de laatste twee mercato's werd Buchanan al aan de Italiaanse topclub gelinkt. Nu lijkt een transfer er eindelijk te gaan komen, want Inter heeft dringend een extra rechterflankspeler nodig doordat Juan Cuadrado lange tijd aan de kant dreigt te staan.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Nog geen akkoord tussen Club en Inter

Verschillende Italiaanse media berichtten woensdag al over de transfer alsof ze een 'done deal' zou zijn, maar transferexpert Gianluca Di Marzio stelt dat er van een akkoord nog geen sprake is. Meer zelfs: Club zou het eerste officiële bod van Inter zonder pardon van tafel geveegd hebben.

De Nerazzurri boden slechts 6 miljoen euro en bleven daarmee ruim onder de vraagprijs van Blauw-Zwart, dat naar verluidt op een bedrag rond de 10 miljoen zou mikken. De gesprekken tussen de clubs gaan wel verder en wellicht verklaart ook dat waarom La Gazzetta dello Sport eerder gewag maakte van een transfersom van 8 miljoen, netjes in het midden tussen vraag en aanbod.

Inter wil Buchanan zo snel mogelijk

Maar voorlopig blijft het dus wachten op witte rook uit het Jan Breydelstadion, al is het wel de bedoeling dat die er snel zal komen. Sky Sport Italia verzekert dat Inter de transfer liefst al in de eerste dagen van januari wil afronden. Trainer Simone Inzaghi wil zo snel mogelijk kunnen rekenen op zijn aanwinst.

Van een echte winterstop is in Italië immers geen sprake en dus moet Inter op 6 januari al aan de bak Hellas Verona. Tegen dan hopen ze in Milaan de komst van Buchanan al afgerond te hebben, al zullen ze daarvoor dus wel hun bod nog moeten gaan optrekken.

Denk je dat er nog voor Nieuwjaar een akkoord zal komen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

14
14
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

47
47
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

100
100
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

103
103
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

25
25
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

103
103
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

192
192
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

167
167
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

35
35
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

178
178
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

259
259
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

398
398
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

559
559
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

146
146
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

223
223
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

302
302
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

295
295
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

571
571
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws