De Mil verbaast met kritische uitlatingen na ruime zege

door
De Mil verbaast met kritische uitlatingen na ruime zege

Westerlo lijkt de laatste weken helemaal herboren te zijn. Het ontslag van Jonas De Roeck lijkt de Kemphanen wakker geschud te hebben, want sindsdien pakten ze een straffe tien op twaalf. Bij de eerste zege tegen KV Kortrijk zat interimaris Bart Goor nog op de bank, maar onder Rik De Mil blijft Westerlo ook winnen.

Enkele dagen geleden kreeg de voormalige assistent van Club Brugge nog complimenten van Mark van Bommel na een knap gelijkspel op de Bosuil en dinsdagavond ging RWDM met duidelijke 3-0-cijfers voor de bijl. Daarmee neemt Westerlo weer wat meer afstand van de gevarenzone.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

De Mil kritisch ondanks ruime zege

Het wipt nu immers ook over RWDM in het klassement en staat nu al op de elfde plaats. Hun voorsprong op de laatste vier in het klassement loopt bovendien op tot drie punten. Niets dan goed nieuws dus voor Westerlo, maar toch toonde De Mil zich opvallend kritisch.

"We beginnen heel goed aan de wedstrijd, maar over de rest van de eerste helft ben ik niet zo tevreden", verklaarde de coach immers aan Sporza. "Aan de rust hebben we dat wat bijgesteld en speelden we een degelijke tweede helft. We zetten stappen, maar ik vind dat we dominanter moeten spelen aan de bal."

Meer vertrouwen bij Westerlo

De Mil lijkt zijn spelers dus scherp te willen houden, nadat hij de voorbije weken het vertrouwen al terugbracht. Zijn individuele aanpak lijkt bij heel wat spelers aan te slaan.

"Sinds de overwinning tegen Kortrijk is er veel vertrouwen binnen het team", stelt ook de jonge Arthur Piedfort vast. "Na de komst van de nieuwe trainer willen er meer spelers vechten voor hun plaats."

Zal Westerlo voortaan uit de problemen blijven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Anderlecht-fans uiten ongenoegen: bestuur reageert

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

20
20
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

116
116
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

309
309
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

174
174
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

294
294
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

352
352
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

109
109
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

112
112
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

41
41
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

24
24
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

43
43
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

63
63
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

145
145
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

101
101
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

235
235
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

39
39
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

240
240
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

65
65
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

217
217
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

330
330
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

96
96
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

387
387

Meer sportnieuws