TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer Club, Lokonga krijgt horrornieuws'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer Club, Lokonga krijgt horrornieuws'

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Jupiler Pro League

Calciomercato meldt dat er groen licht gekomen is van Inter-eigenaar Steven Zhang voor de transfer van Tajon Buchanan. Dat betekent dat de Italianen nu helemaal kan doordrukken en de verwachting is dat ze snel een eerste formeel bod bij Club Brugge zullen neerleggen. In ieder geval zou Inter een enveloppe van zo'n 10 à 12 miljoen klaar hebben liggen. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano draaien de onderhandelingen tussen beide clubs alvast op volle toeren en volgens Nicolo Schira heeft Buchanan zelfs al een persoonlijk akkoord.

Volgens Redgol is Anderlecht een van de clubs die aan de mouw trekken van Alexander Aravena voor een wintertransfer. De 21-jarige flankaanvaller van Universidad Catolica werd in de zomer al genoemd bij Club Brugge en KRC Genk. Ook RC Lens, AZ, Benfica en Sevilla FC zouden Aravena willen binnenhalen.

Buitenland

Volgens TeamTalk overweegt Luton om de huurbeurt van Sambi Lokonga in januari al stop te zetten. De club is tevreden over de bezetting op het middenveld en zou plaats willen vrij maken om een nieuwe speler te huren voor een andere positie. Voor Lokonga, die nog steeds onder contract staat bij Arsenal, zou dat uiteraard een nieuwe domper betekenen.

Volgens The Sun moeten zeven grote namen zich zorgen maken na de komst van Jim Ratcliffe bij Manchester United. Casemiro, Jadon Sancho en Raphael Varane werden eerder al genoemd als mogelijke vertrekkers, terwijl ook Antony en André Onana zouden moeten vrezen voor hun toekomst. Zelfs aanvoerder Bruno Fernandes, die niet de juiste attitude zou hebben, en de recente opgeleefde Harry Maguire, komen naar verluidt in aanmerking.

Transferexpert Fabrizio Romano meldt dat Manchester City overweegt om Savinho te halen. De Braziliaanse flankspeler komt sinds 2022 uit voor Troyes, een andere club uit de City Football Group, maar wordt dit seizoen verhuurd aan Girona FC. Daar doet hij het uitstekend, en verschillende andere clubs zouden dan ook interesse tonen en voorstellen tot 30 miljoen euro overwegen.

Trekt Buchanan deze winter naar Inter?

Meest recent

Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

3
3
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

84
84
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

116
116
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

42
42
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

29
29
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

97
97
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

416
416
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

223
223
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

46
46
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

74
74
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

49
49
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

27
27
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

372
372
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

304
304
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

117
117
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

193
193
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

125
125
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

75
75
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

107
107
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

201
201
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

445
445
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

443
443
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

767
767
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

396
396

Meer sportnieuws