'Volgende licht op groen voor droomtransfer Buchanan'

door
'Volgende licht op groen voor droomtransfer Buchanan'

Club Brugge sluit dinsdag zijn voetbaljaar 2023 af met een absolute topper, want dan komt leider Union op bezoek in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart zal daarin meer dan waarschijnlijk opnieuw niet rekenen op Tajon Buchanan, wiens vertrek alsmaar dichterbij komt.

De Canadees kwam de voorbije wedstrijden alsmaar minder in actie en vrijdag zat hij tegen RWDM al niet meer in de selectie, dus de kans lijkt klein dat hij tegen Union plots zal terugkeren. Binnenskamers zou Buchanan al aangegeven hebben dat hij in januari weg wil en Internazionale lijkt zijn bestemming te gaan worden.

LEES OOK: ‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Inter zet belangrijke stap voor komst Buchanan

De voorbije dagen klonk het dat de speler zelf al zijn jawoord gegeven zou hebben aan de Nerazzurri en dat er dus enkel op clubniveau nog een akkoord gevonden moest worden. Op dat vlak lijkt er alvast een nieuwe belangrijke stap genomen te zijn.

CEO Beppe Marotta en sportief directeur Piero Ausilio moesten immers nog de goedkeuring krijgen van eigenaar Steven Zhang om de nodige fondsen vrij te maken voor de komst van Buchanan en Calciomercato meldt dat er nu ook effectief groen licht gekomen is vanuit China.

Binnenkort eerste bod bij Club Brugge

Dat betekent dat Inter nu helemaal kan doordrukken voor de transfer en de verwachting is dat ze snel een eerste formeel bod in Brugge zullen neerleggen. Het wordt uitkijken of dat voor een directe definitieve transfer zal zijn of voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie die onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zou worden, zoals de voorbije dagen geopperd werd.

In ieder geval zou Inter een enveloppe van zo'n 10 à 12 miljoen euro klaar hebben liggen om de komst van Buchanan af te ronden. Daarmee kan Club nog een mooie winst maken, want ze betaalden twee jaar geleden iets meer dan 6 miljoen euro oö de rechterflankspeler bij New England Revolution weg te halen.

Is 10 à 12 miljoen een goede deal voor Club?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

195
195
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

45
45
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

116
116
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

140
140
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

278
278
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

143
143
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

108
108
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

210
210
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

188
188
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

150
150
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

534
534
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

423
423
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1408
1408
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

736
736
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

259
259

Meer sportnieuws