'Volgende licht op groen voor droomtransfer Buchanan'

door
'Volgende licht op groen voor droomtransfer Buchanan'

Club Brugge sluit dinsdag zijn voetbaljaar 2023 af met een absolute topper, want dan komt leider Union op bezoek in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart zal daarin meer dan waarschijnlijk opnieuw niet rekenen op Tajon Buchanan, wiens vertrek alsmaar dichterbij komt.

De Canadees kwam de voorbije wedstrijden alsmaar minder in actie en vrijdag zat hij tegen RWDM al niet meer in de selectie, dus de kans lijkt klein dat hij tegen Union plots zal terugkeren. Binnenskamers zou Buchanan al aangegeven hebben dat hij in januari weg wil en Internazionale lijkt zijn bestemming te gaan worden.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Inter zet belangrijke stap voor komst Buchanan

De voorbije dagen klonk het dat de speler zelf al zijn jawoord gegeven zou hebben aan de Nerazzurri en dat er dus enkel op clubniveau nog een akkoord gevonden moest worden. Op dat vlak lijkt er alvast een nieuwe belangrijke stap genomen te zijn.

CEO Beppe Marotta en sportief directeur Piero Ausilio moesten immers nog de goedkeuring krijgen van eigenaar Steven Zhang om de nodige fondsen vrij te maken voor de komst van Buchanan en Calciomercato meldt dat er nu ook effectief groen licht gekomen is vanuit China.

Binnenkort eerste bod bij Club Brugge

Dat betekent dat Inter nu helemaal kan doordrukken voor de transfer en de verwachting is dat ze snel een eerste formeel bod in Brugge zullen neerleggen. Het wordt uitkijken of dat voor een directe definitieve transfer zal zijn of voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie die onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zou worden, zoals de voorbije dagen geopperd werd.

In ieder geval zou Inter een enveloppe van zo'n 10 à 12 miljoen euro klaar hebben liggen om de komst van Buchanan af te ronden. Daarmee kan Club nog een mooie winst maken, want ze betaalden twee jaar geleden iets meer dan 6 miljoen euro oö de rechterflankspeler bij New England Revolution weg te halen.

Is 10 à 12 miljoen een goede deal voor Club?

Meest recent

'Vergeten' speler toont zich plots bij Standard

Standard heeft zich vrijdagavond goed herpakt na de tegenvallende één op zes van de ...

37
37
Raman trekt harde conclusie voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft zijn fraaie stunt van vorige week in Genk geen vervolg kunnen geven. Het leed ...

67
67
De Zerbi komt met verrassende verklaring over Vermeeren

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer, nadat hij ook bij RB Leipzig snel ...

81
81
Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

67
67
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

98
98
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

90
90
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

29
29
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

66
66
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

305
305
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

118
118
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

192
192
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

108
108
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

168
168
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

334
334
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

140
140
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

182
182
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

463
463
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

171
171
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

760
760
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

316
316
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

89
89
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

273
273
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

221
221
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

323
323
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

202
202

Meer sportnieuws