'Volgende zomeraanwinst dringt aan op vertrek bij Anderlecht'

door
'Volgende zomeraanwinst dringt aan op vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht was in de zomer nog zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt het alweer een drukke wintermercato te gaan worden in het Lotto Park. Om zo goed mogelijk de titelstrijd aan te kunnen gaan, wil Anderlecht zich op enkele posities nog versterken. Een centrale verdediger staat bovenaan het verlanglijstje. Maar er vertrekken mogelijk ook een paar overbodige spelers.

Daarbij lijkt het erop dat ook enkele zomeraanwinsten na amper zes maanden alweer andere oorden kunnen gaan opzoeken. Zo lijkt niemand er nog rekening mee te houden dat Justin Lonwijk na Nieuwjaar nog het shirt van Anderlecht zal aantrekken, terwijl Alexis Flips tijdelijk zou terugkeren naar Stade Reims.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Patris wil ook weg bij Anderlecht

Ook Louis Patris werd al aan een vertrek gelinkt. De 22-jarige rechtsachter kwam in de zomer nog voor 4 miljoen euro over van OH Leuven, maar verloor de concurrentiestrijd van Killian Sardella en komt niet al te vaak meer aan de bak. Zaterdag stond hij tegen Genk nog eens in de basis, maar de voorbije maanden viel hij ook regelmatig naast de selectie.

Eerder werd al gemeld dat het Schalke 04 van Karel Geraerts daarvan zou willen profiteren. BILD meldt nu dat Patris zelf ook zou aandringen op een transfer. Hij zou een overstap naar de traditieclub wel zien zitten, maar Anderlecht blijft dwars liggen.

Onderhandelingen met Schalke in het slop

Zij zien het niet zitten om Patris al na een half seizoen weer te laten vertrekken, ook omdat er niet meteen een voor de hand liggende andere optie is op de rechtsachter als er iets met Sardella zou gebeuren. Bovendien overtuigt ook het voorstel van Schalke hen niet, want de Duitsers mikken op een huur met aankoopoptie.

Het dossier lijkt dus in het slop te zitten en daarom zou Schalke al alternatieve pistes onderzoeken. Ze zouden daarbij hun oog al laten vallen hebben op Kilian Fischer, die zich bij VfL Wolfsburg nog niet kon doorzetten. De kans lijkt dus te slinken dat Patris zijn zin nog zal krijgen.

Moet Anderlecht hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

21
21
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

51
51
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

28
28
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

42
42
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

265
265
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

103
103
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

111
111
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

30
30
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

119
119
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

113
113
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

233
233
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

196
196
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

37
37
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

286
286
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

93
93
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

49
49
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

131
131
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

182
182
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

126
126
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

159
159

Meer sportnieuws