'Volgende zomeraanwinst dringt aan op vertrek bij Anderlecht'

282
'Volgende zomeraanwinst dringt aan op vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht was in de zomer nog zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt het alweer een drukke wintermercato te gaan worden in het Lotto Park. Om zo goed mogelijk de titelstrijd aan te kunnen gaan, wil Anderlecht zich op enkele posities nog versterken. Een centrale verdediger staat bovenaan het verlanglijstje. Maar er vertrekken mogelijk ook een paar overbodige spelers.

Daarbij lijkt het erop dat ook enkele zomeraanwinsten na amper zes maanden alweer andere oorden kunnen gaan opzoeken. Zo lijkt niemand er nog rekening mee te houden dat Justin Lonwijk na Nieuwjaar nog het shirt van Anderlecht zal aantrekken, terwijl Alexis Flips tijdelijk zou terugkeren naar Stade Reims.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Patris wil ook weg bij Anderlecht

Ook Louis Patris werd al aan een vertrek gelinkt. De 22-jarige rechtsachter kwam in de zomer nog voor 4 miljoen euro over van OH Leuven, maar verloor de concurrentiestrijd van Killian Sardella en komt niet al te vaak meer aan de bak. Zaterdag stond hij tegen Genk nog eens in de basis, maar de voorbije maanden viel hij ook regelmatig naast de selectie.

Eerder werd al gemeld dat het Schalke 04 van Karel Geraerts daarvan zou willen profiteren. BILD meldt nu dat Patris zelf ook zou aandringen op een transfer. Hij zou een overstap naar de traditieclub wel zien zitten, maar Anderlecht blijft dwars liggen.

Onderhandelingen met Schalke in het slop

Zij zien het niet zitten om Patris al na een half seizoen weer te laten vertrekken, ook omdat er niet meteen een voor de hand liggende andere optie is op de rechtsachter als er iets met Sardella zou gebeuren. Bovendien overtuigt ook het voorstel van Schalke hen niet, want de Duitsers mikken op een huur met aankoopoptie.

Het dossier lijkt dus in het slop te zitten en daarom zou Schalke al alternatieve pistes onderzoeken. Ze zouden daarbij hun oog al laten vallen hebben op Kilian Fischer, die zich bij VfL Wolfsburg nog niet kon doorzetten. De kans lijkt dus te slinken dat Patris zijn zin nog zal krijgen.

Moet Anderlecht hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

0
0
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

1
1
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

11
11
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

42
42
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

44
44
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

47
47
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

34
34
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

14
14
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

17
17
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

25
25
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

102
102
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

31
31
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

100
100
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

202
202
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

57
57
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

268
268
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

57
57
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215

Meer sportnieuws