'Volgende zomeraanwinst dringt aan op vertrek bij Anderlecht'

door
'Volgende zomeraanwinst dringt aan op vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht was in de zomer nog zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt het alweer een drukke wintermercato te gaan worden in het Lotto Park. Om zo goed mogelijk de titelstrijd aan te kunnen gaan, wil Anderlecht zich op enkele posities nog versterken. Een centrale verdediger staat bovenaan het verlanglijstje. Maar er vertrekken mogelijk ook een paar overbodige spelers.

Daarbij lijkt het erop dat ook enkele zomeraanwinsten na amper zes maanden alweer andere oorden kunnen gaan opzoeken. Zo lijkt niemand er nog rekening mee te houden dat Justin Lonwijk na Nieuwjaar nog het shirt van Anderlecht zal aantrekken, terwijl Alexis Flips tijdelijk zou terugkeren naar Stade Reims.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

Patris wil ook weg bij Anderlecht

Ook Louis Patris werd al aan een vertrek gelinkt. De 22-jarige rechtsachter kwam in de zomer nog voor 4 miljoen euro over van OH Leuven, maar verloor de concurrentiestrijd van Killian Sardella en komt niet al te vaak meer aan de bak. Zaterdag stond hij tegen Genk nog eens in de basis, maar de voorbije maanden viel hij ook regelmatig naast de selectie.

Eerder werd al gemeld dat het Schalke 04 van Karel Geraerts daarvan zou willen profiteren. BILD meldt nu dat Patris zelf ook zou aandringen op een transfer. Hij zou een overstap naar de traditieclub wel zien zitten, maar Anderlecht blijft dwars liggen.

Onderhandelingen met Schalke in het slop

Zij zien het niet zitten om Patris al na een half seizoen weer te laten vertrekken, ook omdat er niet meteen een voor de hand liggende andere optie is op de rechtsachter als er iets met Sardella zou gebeuren. Bovendien overtuigt ook het voorstel van Schalke hen niet, want de Duitsers mikken op een huur met aankoopoptie.

Het dossier lijkt dus in het slop te zitten en daarom zou Schalke al alternatieve pistes onderzoeken. Ze zouden daarbij hun oog al laten vallen hebben op Kilian Fischer, die zich bij VfL Wolfsburg nog niet kon doorzetten. De kans lijkt dus te slinken dat Patris zijn zin nog zal krijgen.

Moet Anderlecht hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

6
6
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

52
52
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

14
14
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

39
39
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

72
72
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

364
364
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

59
59
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

152
152
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

60
60
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

88
88
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

599
599
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

144
144
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

250
250
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

639
639
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

257
257
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

163
163
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

195
195
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

297
297
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

232
232
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

395
395
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

270
270
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

531
531
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1030
1030

Meer sportnieuws