Deschacht over Anderlecht-pion: "Zag af tegen KRC Genk"

door
Deschacht over Anderlecht-pion:

RSC Anderlecht won zeer gevleid met 2-1 van KRC Genk. De Brusselaars wisten vooral op karakter de zege in huis te halen. Een aantal jongens kenden een moeilijke avond. Olivier Deschacht fileerde één van hen in de studio van DAZN.

Brian Riemer moest het achteraan zonder Zeno Debast en Jan Vertonghen doen. Dat is zeer veel kwaliteit dat wegviel. Thomas Delaney depanneerde in de plaats van Vertonghen, Killian Sardella verving Debast. Daardoor kwam Louis Patris als rechtsachter in de ploeg.

LEES OOK: Grote zorgen voor Hazard? Hasi velt oordeel

Sardella had het moeilijk

De rechterflankverdediger kwam afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro over van Oud-Heverlee Leuven. Hij kon tot op heden niet overtuigen en verloor de concurrentiestrijd van Sardella. Tegen KRC Genk speelde hij een zeer povere eerste helft. In de tweede helft ging het iets beter, maar globaal bekeken had de jonge Belg het toch vooral lastig.

Dat zag ook Olivier Deschacht. "Hij wil slagen bij Anderlecht. Patris kende een goede tijd bij OHL en heeft het momenteel moeilijk bij Anderlecht. Aanvallend deed hij het al degelijk, maar defensief liet het wat te wensen over. Hij zag af tegen KRC Genk. Sardella deed het echter goed als rechtsachter dit seizoen en die heeft daar zijn plaats veroverd."

Geen Schalke 04

Patris moet zich dus tevreden stellen met een rol als invaller. De voormalige jeugdspeler van Standard werd deze week nog gelinkt aan een transfer naar Schalke 04. Zij willen hem tot het einde van het seizoen huren, liefst met aankoopoptie.

De kans dat Anderlecht hiermee instemt, is héél klein. Ze hebben immers ook een back-up nodig voor Sardella en achteraan is er al geen weelde.

Kende Patris een moeilijke match?

Meest recent

PSG stort helemaal in: Chelsea pakt eerste Club WK

De eerste editie van het vernieuwde WK voor clubs heeft een verrassende winnaar gekregen. In de ...

34
34
'Club Brugge mag laatste sprankeltje transferhoop opbergen'

Een week voor hun seizoen officieel begint met de Supercup tegen landskampioen Union, ligt er bij ...

95
95
'Bayern pleziert Kompany met straffe dubbelslag bij Chelsea'

Voor Bayern München werd het WK voor clubs deze zomer geen succes, want ze sneuvelden al in de ...

47
47
'Standard blijft gaan: nog 8 transfers mogelijk'

Maar weinig Belgische clubs waren deze zomer al zo druk in de weer als Standard. Marc Wilmots bouwde ...

114
114
JPL-legende kondigt afscheid van profvoetbal aan

Het begint deze zomer stilaan een opvallende trend te worden: voormalige Gouden Schoenen die een ...

147
147
'Soap rond Gyökeres eindelijk over: mega-akkoord bereikt'

De voorbije seizoenen groeide Viktor Gyökeres bij Sporting CP uit tot een absolute sensatie. De ...

84
84
Heitinga gaat helemaal los na eerste oefenduel Mokio bij Ajax

Nadat hij bij AA Gent al even geproefd had van het profvoetbal, brak Jorthy Mokio vorig seizoen bij ...

79
79
Grote zorgen voor Hazard? Hasi velt oordeel

Bij RSC Anderlecht hebben ze niet meer veel ervaring in de ploeg. Thorgan Hazard is er wel nog, maar ...

413
413
Standard zet rivaliteit op scherp: "Snelste transfer ooit"

Bij Standard waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Rouches pakten uit met een aantal zeer ...

219
219
'Beerschot verrast met twee opvallende transfers'

Beerschot moet zich nog flink gaan roeren op de transfermarkt als ze nog maar een kans willen maken ...

340
340
'Anderlecht schakelt door: vier spelers naar de uitgang'

Bij RSC Anderlecht zit de stage erop, en daarover lees je hier meer. De Brusselaars namen 35 spelers ...

913
913
Transfervuurwerk bij Westerlo: drie prangende dossiers

Bij KVC Westerlo gaan er nog een aantal spelers de club verlaten. Het gonst van de geruchten rondom ...

144
144
'Noodkreet Euvrard werkt: Dender shopt in Premier League'

FCV Dender was vorig jaar heel snel klaar, maar dit jaar lijkt het allemaal trager te gaan. De club ...

46
46
Hasi verstuurt bikkelharde boodschap naar spelers Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een geslaagde zomerstage in Nederland achter de rug. Vanaf volgende week wordt ...

515
515
'Club vol voor nieuwe aanvaller: vizier op Frankrijk gericht'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de ...

949
949
KRC Genk pakt uit: "De meest complete en grootste ooit"

KRC Genk heeft vandaag een nieuwigheid voorgesteld. De nieuwe spelersbus werd officieel getoond aan ...

381
381
'Alle lichten op groen: opzienbarende transfer Modric'

Real Madrid sneuvelde vorige week met een pandoering tegen PSG in de halve finales van het WK. Voor ...

114
114
Mac Allister verstuurt duidelijke waarschuwing richting Club

De ontknoping van de voorbije jaargang zit nog vers in het geheugen, of de start van het nieuwe ...

507
507
Gecontesteerde toptransfer Arsenal: "Walgelijk gedrag"

Arsenal FC wil komend seizoen opnieuw de handschoen opnemen tegen Liverpool FC, Manchester City en ...

101
101
'Noa Lang helpt Club Brugge persoonlijk aan topaanwinst'

Club Brugge KV hield het voorlopig rustig op de transfermarkt aan inkomende zijde. Met Nicolo ...

906
906
Kopzorgen bij Cercle: Cinel legt pijnpunt bloot

Binnen een tweetal weken begint Cercle Brugge aan het seizoen in de Jupiler Pro League met een ...

291
291
'KV Mechelen pakt uit en wint prestigieus transfergevecht'

KV Mechelen maakt zich op voor pittige competitiestart en neemt het tijdens de eerste vijf ...

520
520
'Volstrekte droomtransfer: Kompany wil onverwachte Duivel'

Bayern München beleefde een vrij rustige zomermercato tot dusver, maar daar zal in de komende ...

659
659
'Bod op tafel: Anderlecht gaat voor tweede comeback ex-speler'

Met een dubbele oefenwedstrijd werd zaterdag het oefenkamp van RSC Anderlecht afgesloten. Vanaf ...

860
860
Antwerp heeft nieuwe diamant: "Hou hem in de gaten"

Sinds het behalen van de dubbel is het wat bergaf aan het gaan met  Royal Antwerp FC. Niet ...

759
759

Meer sportnieuws