Deschacht over Anderlecht-pion: "Zag af tegen KRC Genk"

door
Deschacht over Anderlecht-pion:

RSC Anderlecht won zeer gevleid met 2-1 van KRC Genk. De Brusselaars wisten vooral op karakter de zege in huis te halen. Een aantal jongens kenden een moeilijke avond. Olivier Deschacht fileerde één van hen in de studio van DAZN.

Brian Riemer moest het achteraan zonder Zeno Debast en Jan Vertonghen doen. Dat is zeer veel kwaliteit dat wegviel. Thomas Delaney depanneerde in de plaats van Vertonghen, Killian Sardella verving Debast. Daardoor kwam Louis Patris als rechtsachter in de ploeg.

LEES OOK: Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties

Sardella had het moeilijk

De rechterflankverdediger kwam afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro over van Oud-Heverlee Leuven. Hij kon tot op heden niet overtuigen en verloor de concurrentiestrijd van Sardella. Tegen KRC Genk speelde hij een zeer povere eerste helft. In de tweede helft ging het iets beter, maar globaal bekeken had de jonge Belg het toch vooral lastig.

Dat zag ook Olivier Deschacht. "Hij wil slagen bij Anderlecht. Patris kende een goede tijd bij OHL en heeft het momenteel moeilijk bij Anderlecht. Aanvallend deed hij het al degelijk, maar defensief liet het wat te wensen over. Hij zag af tegen KRC Genk. Sardella deed het echter goed als rechtsachter dit seizoen en die heeft daar zijn plaats veroverd."

Geen Schalke 04

Patris moet zich dus tevreden stellen met een rol als invaller. De voormalige jeugdspeler van Standard werd deze week nog gelinkt aan een transfer naar Schalke 04. Zij willen hem tot het einde van het seizoen huren, liefst met aankoopoptie.

De kans dat Anderlecht hiermee instemt, is héél klein. Ze hebben immers ook een back-up nodig voor Sardella en achteraan is er al geen weelde.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'
'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'
BV-voorzitter Sam Kerkhofs kondigt héél groot nieuws aan
BV-voorzitter Sam Kerkhofs kondigt héél groot nieuws aan

Kende Patris een moeilijke match?

Meest recent

Anderlecht loost Leoni, komt vervanger Dolberg van Bayern?

Het zijn nog drukke dagen voor Anderlecht. Nu de transfermarkt in de meeste toplanden gesloten is, ...

157
157
Eindelijk de bevestiging: droomtransfer voor Lammens

Bij Antwerp wachtten ze de voorbije weken angstvallig op het vertrek van Senne Lammens, want de ...

98
98
Openda en Lukebakio hebben toptransfers helemaal beet

In de meeste toplanden is de transferdeadline intussen verstreken. Verschillende Rode Duivels hebben ...

60
60
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

In Engeland is de transfermarkt intussen al dicht, maar clubs maken nog volop deals bekend die ze op ...

159
159
'Union aast na Schoofs op volgende JPL-transfer4

Voor Union is het nog een onverwacht hectisch einde van de transferperiode. De landskampioen zag op ...

260
260
Coucke neemt duidelijk standpunt in over ontslag Vandenhaute

Bij Anderlecht is maandag de bom helemaal gebarsten. Wouter Vandenhaute begaf eindelijk onder de ...

255
255
Brugge bevoordeeld of bestolen? Ex-ref fileert Gent-Club

Club Brugge heeft de eerste interland-break van het seizoen niet kunnen inzetten met een ...

644
644
Knaltransfer in JPL: Schoofs naar landskampioen

De Rode Duivels verzamelden maandag verzamelen in Tubeke, maar van nieuw gezicht Charles Vanhoutte ...

413
413
Anderlecht op apegapen: slechts één oplossing voor crisis

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

627
627
Tom Waes kraakt: "Alleen nog maar haat en gepest"

Tom Waes was gisterenavond voor het eerst sinds lang nog eens te bewonderen op de Vlaamse televisie. ...

176
176
Exodus Anderlecht: verrassende transfer Leoni, prijs Dolberg bekend

Terwijl de club volop in een bestuurlijke crisis verwikkeld zit, is de sportieve leiding van RSC ...

820
820
Deadline gekte: El Khannouss, Lokonga, Boniface én Antony

Maandagavond sluit de zomerse transfermarkt zijn deuren in verschillende grote Europese ...

247
247
Brusselmans in heldenrol: “Trap tegen z’n ballen”

Herman Brusselmans is duidelijk van geen kleintje vervaard. De analist/schrijver maakte literair ...

78
78
'Anderlecht transfermarkt op: Renard draait overuren'

Terwijl het nog maar eens rommelt in de bestuurskamer heeft RSC Anderlecht in de late uurtjes van de ...

761
761
'Plottwist bij KRC Genk: knaltransfer Oh ketst af'

Het nieuws sloeg zondag in als een bom: KRC Genk dat op het punt stond om maar liefst 28 miljoen op ...

782
782
Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties

Wouter Vandenhaute biedt zijn voorzitterschap aan na een nieuwe golf van fansprotest. Vrijdag hakt ...

1161
1161
'Club Brugge hakt knoop door: Onyedika & Ordonez out?'

Als het van Club Brugge zelf afhangt zit het huiswerk op de zomermercato er al even op, maar dat ...

935
935
'Done deal: Anderlecht neemt afscheid van Dolberg'

Voorlopig is het nog wachten op witte rook, maar dat lijkt stilaan louter nog een kwestie van tijd. ...

1202
1202
Na Jackers-blunder: Club maakt harde keuzes onder de lat

De rotatie tussen Simon Mignolet en Nordin Jackers leek lang een succes. Tot Jackers in minuut 97 ...

1208
1208
Ervaren Belgische verdediger tekent bij Willem II

Willem II heeft vandaag nog een transfer aangekondigd. De Nederlandse club heeft de komst van een ...

50
50
Union SG rondt Bundesliga-transfer officieel af

Union SG laat alweer een speler vertrekken, want de Brusselaars hebben vandaag een volgende ...

135
135
Jan Mulder hakt erin: "Zo begon mijn trauma"

Hij was ooit de elegante spits van Anderlecht, een cultfiguur op het veld én in de ...

114
114
Club Brugge verlost van flopaankoop, toptransfer bij Antwerp

Club Brugge heeft vandaag toch nog een transfer afgerond. De Bruggelingen hebben een van de compleet ...

279
279
Crisis Anderlecht: volgt na Vandenhaute nog een 'ontslag'?

RSC Anderlecht davert nog maar eens op zijn grondvesten. Wouter Vandenhaute is bereid om af te ...

1001
1001
Geraerts strikt Belgische spits, Feyenoord haalt ex-JPL'er

Het leuren met spelers is volop bezig. Er beweegt zeer veel in heel wat transferdossiers van ...

114
114

Meer sportnieuws