'Club Brugge stelt één voorwaarde voor transfer Buchanan'

door
'Club Brugge stelt één voorwaarde voor transfer Buchanan'

Club Brugge boekte vrijdagavond een monsterzege op het veld van RWDM en daarvoor had het Tajon Buchanan niet eens nodig. De rechterflankspeler zat immers niet meer in de selectie omdat hij op het punt lijkt te staan om een transfer te maken. Internazionale drukt door voor zijn komst.

De voorbije dagen werd duidelijk dat Buchanan zelf ook aandringt op een transfer, maar dat het vooral de onderhandelingen tussen de clubs zijn die nog aanslepen. Club wil natuurlijk het onderste uit de kan halen voor zijn sterkhouder, terwijl Inter hem juist zo goedkoop mogelijk wenst binnen te halen.

LEES OOK: 'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club en Inter naderen akkoord over Buchanan

In de Italiaanse roddelpers werden zelfs bedragen van 'slechts' 8 miljoen euro genoemd, terwijl Club in de zomer nog bijna het dubbele vroeg. La Gazzetta dello Sport spreekt in zijn update van het dossier niet over cijfers, maar weet wel dat Inter de transfer binnen de eerste tien dagen van januari helemaal afgerond wil hebben.

De onderhandelingen met Club zouden ook de goede kant uitgaan, want Blauw-Zwart zou wel openstaan voor de door Inter gewenste constructie voor de transfer. De Italianen willen liefst Buchanan voor de rest van het seizoen huren met een verplichting om hem in de zomer definitief over te nemen.

Club stelt nog één bijkomende voorwaarde

Club zou echter nog één bijkomende voorwaarde stellen: het wil dat Inter nu ook al een huursom op tafel legt. Daarom is het voorlopig nog wachten op witte rook, want daarvoor zal Inter-eigenaar Steven Zhang zijn goedkeuring moeten geven.

Met Buchanan zou alles wel al rond zijn. De Canadees zou al zijn jawoord gegeven hebben voor een contract voor vijf jaar. Bij Inter zal hij op de rechterflank de concurrentie aan moeten gaan met Denzel Dumfries. Door het aanhoudende blessureleed van Juan Cuadrado is er momenteel geen waardig alternatief voor de Nederlander.

Zal Club Brugge een goede deal uit de brand slepen?

Meest recent

Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

6
6
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

17
17
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

84
84
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

216
216
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

130
130
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

86
86
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

493
493
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

691
691
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

56
56
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

284
284
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

500
500
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

413
413
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

511
511
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

618
618
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

344
344
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

597
597
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

448
448
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

232
232
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

535
535
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

641
641
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

554
554
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

138
138
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

242
242

Meer sportnieuws