Alsof voetbal met kerst niet bijzonder genoeg is staat er met Anderlecht tegen KRC Genk zaterdag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Na de recente zes op zes hopen de Limburgers de lijn alvast door te trekken in het Lotto Park, al is dat eenvoudiger gezegd dan gedaan.
Dat beseft ook Wouter Vrancken, die daags voordien slecht nieuws kreeg uit de ziekenboeg. Daar keeg Aziz Ouattara, die intussen al een tijdje in de lappenmand ligt met last aan de adductoren, namelijk het gezelschap van Zakaria El Ouahdi. De rechtsachter blijkt geveld door ziekte.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Zorgen rechts achterinOp zich geen grote aderlating, want Daniel Muñoz is gewoon klaar voor de strijd. Al staat hij wel op slechts één gele kaart van een schorsing. Indien de Colombiaan zaterdag op de bon vliegt mist hij aanstaande dinsdag de thuiswedstrijd tegen Antwerp, opnieuw een topper van formaat.
Hoewel de afgelopen dagen onder andere Yira Sor, Bryan Heynen, Gerardo Arteaga en Joseph Paintsil al eens een oefensessie oversloegen kampt Vrancken verder met minder kopzorgen dan zijn collega Brian Riemer. Voor het overige is iedereen tenslotte inzetbaar bij de bezoekers.
Troef voor Vrancken
Voor het eerst sinds lange tijd kon Vrancken trouwens nog eens een hele week lang met zijn voltallige kleedkamer aan de slag op training. "Op deze manier kan je natuurlijk goed werken en extra focus leggen op tactiek", aldus de coach. Benieuwd of dat ook zijn vruchten zal afwerpen.
Morgen trekt onze ploeg met een goed gevoel naar Anderlecht. Aziz Ouattara (blessure) en Zakaria El Ouahdi (ziek) zijn niet beschikbaar. Meer dan 1000 supporters steunen onze ploeg in Brussel 💙
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) December 22, 2023
Lees nu onze voorbeschouwing:
🔗 https://t.co/7ySuztm6uJ#krcgenk #mijnploeg pic.twitter.com/qRpf71YKlc
Arne Decraene