'Beerschot denkt aan 3 bekende namen als nieuwe coach'

door
'Beerschot denkt aan 3 bekende namen als nieuwe coach'

Beerschot werd woensdag plots voor een voldongen feit geplaatst, want trainer Andreas Wieland gaf plots te kennen dat hij andere oorden wou opzoeken. De Oostenrijker zou aan de slag kunnen als technisch directeur bij zijn oude club LASK Linz. Beerschot zal meewerken aan een vertrek, maar moet dus een nieuwe trainer zoeken.

Omdat het vertrek van Wieland nog niet officieel afgehandeld is, gaf de club nog geen informatie over wie er zal overnemen. De zoektocht naar een nieuwe coach is wel al volop opgestart en er doen alvast enkele opvallende namen de ronde. Gazet van Antwerpen weet dat er momenteel drie kandidaten circuleren.

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Frans meest voor de hand liggende piste

De meest voor de hand liggende piste zou zijn dat Frédéric Frans overneemt. De oud-verdediger zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en ging aan de slag als beloftencoach. Hij kent de spelersgroep goed en zij zouden het alvast zien zitten als hij doorgeschoven wordt.

Er zou echter ook een andere lieveling van het Kiel kunnen terugkeren, want ook Mohamed Messoudi wordt genoemd. De 39-jarige was als speler van 2002 tot 2006 en van 2016 tot 2019 bij Beerschot aan de slag. De voorbije jaren was hij assistent van Jonas De Roeck bij Westerlo, maar daar werd hij begin december samen met de hoofdcoach ontslagen. Hij is dus vrij.

Ook Messoudi en Cornelis genoemd

De derde optie zou Hans Cornelis zijn. De 41-jarige is vooral bekend van zijn spelerscarrière, die hem langs Club Brugge, KRC Genk en Cercle Brugge voerde. De voorbije jaren was hij trainer in de lagere reeksen. Hij begon zijn trainerscarrière bij Zwevezele en verkaste na het verdwijnen van die club in 2022 naar Lokeren-Temse.

Cornelis loodste de fusieclub vorig seizoen in tweede nationale naar promotie en na zeventien speeldagen staat Lokeren-Temse in zijn eerste seizoen in eerste nationale meteen aan de leiding, met al zes punten voorsprong op eerste achtervolger La Louvière.

🚀

Wie moet Beerschot aanstellen als nieuwe coach?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

24
24
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

13
13
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

39
39
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

97
97
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

65
65
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

24
24
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

73
73
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

127
127
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

98
98
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

136
136
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

210
210
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

204
204
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

726
726
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

157
157
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

89
89
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

138
138
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

177
177
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

57
57
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

322
322
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

440
440
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

330
330
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

227
227
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

587
587

Meer sportnieuws