'Beerschot denkt aan 3 bekende namen als nieuwe coach'

door
'Beerschot denkt aan 3 bekende namen als nieuwe coach'

Beerschot werd woensdag plots voor een voldongen feit geplaatst, want trainer Andreas Wieland gaf plots te kennen dat hij andere oorden wou opzoeken. De Oostenrijker zou aan de slag kunnen als technisch directeur bij zijn oude club LASK Linz. Beerschot zal meewerken aan een vertrek, maar moet dus een nieuwe trainer zoeken.

Omdat het vertrek van Wieland nog niet officieel afgehandeld is, gaf de club nog geen informatie over wie er zal overnemen. De zoektocht naar een nieuwe coach is wel al volop opgestart en er doen alvast enkele opvallende namen de ronde. Gazet van Antwerpen weet dat er momenteel drie kandidaten circuleren.

LEES OOK: Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Frans meest voor de hand liggende piste

De meest voor de hand liggende piste zou zijn dat Frédéric Frans overneemt. De oud-verdediger zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en ging aan de slag als beloftencoach. Hij kent de spelersgroep goed en zij zouden het alvast zien zitten als hij doorgeschoven wordt.

Er zou echter ook een andere lieveling van het Kiel kunnen terugkeren, want ook Mohamed Messoudi wordt genoemd. De 39-jarige was als speler van 2002 tot 2006 en van 2016 tot 2019 bij Beerschot aan de slag. De voorbije jaren was hij assistent van Jonas De Roeck bij Westerlo, maar daar werd hij begin december samen met de hoofdcoach ontslagen. Hij is dus vrij.

Ook Messoudi en Cornelis genoemd

De derde optie zou Hans Cornelis zijn. De 41-jarige is vooral bekend van zijn spelerscarrière, die hem langs Club Brugge, KRC Genk en Cercle Brugge voerde. De voorbije jaren was hij trainer in de lagere reeksen. Hij begon zijn trainerscarrière bij Zwevezele en verkaste na het verdwijnen van die club in 2022 naar Lokeren-Temse.

Cornelis loodste de fusieclub vorig seizoen in tweede nationale naar promotie en na zeventien speeldagen staat Lokeren-Temse in zijn eerste seizoen in eerste nationale meteen aan de leiding, met al zes punten voorsprong op eerste achtervolger La Louvière.

Wie moet Beerschot aanstellen als nieuwe coach?

Meest recent

'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

103
103
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

29
29
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

92
92
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

26
26
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

235
235
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

117
117
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

99
99
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

59
59
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

116
116
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

36
36
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

365
365
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

53
53
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

157
157
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

68
68
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

338
338
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

676
676
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

129
129
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

685
685
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

43
43
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

23
23
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

221
221
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

367
367

Meer sportnieuws