'Beerschot denkt aan 3 bekende namen als nieuwe coach'

354 stemmen
'Beerschot denkt aan 3 bekende namen als nieuwe coach'

Beerschot werd woensdag plots voor een voldongen feit geplaatst, want trainer Andreas Wieland gaf plots te kennen dat hij andere oorden wou opzoeken. De Oostenrijker zou aan de slag kunnen als technisch directeur bij zijn oude club LASK Linz. Beerschot zal meewerken aan een vertrek, maar moet dus een nieuwe trainer zoeken.

Omdat het vertrek van Wieland nog niet officieel afgehandeld is, gaf de club nog geen informatie over wie er zal overnemen. De zoektocht naar een nieuwe coach is wel al volop opgestart en er doen alvast enkele opvallende namen de ronde. Gazet van Antwerpen weet dat er momenteel drie kandidaten circuleren.

LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

Frans meest voor de hand liggende piste

De meest voor de hand liggende piste zou zijn dat Frédéric Frans overneemt. De oud-verdediger zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en ging aan de slag als beloftencoach. Hij kent de spelersgroep goed en zij zouden het alvast zien zitten als hij doorgeschoven wordt.

Er zou echter ook een andere lieveling van het Kiel kunnen terugkeren, want ook Mohamed Messoudi wordt genoemd. De 39-jarige was als speler van 2002 tot 2006 en van 2016 tot 2019 bij Beerschot aan de slag. De voorbije jaren was hij assistent van Jonas De Roeck bij Westerlo, maar daar werd hij begin december samen met de hoofdcoach ontslagen. Hij is dus vrij.

Ook Messoudi en Cornelis genoemd

De derde optie zou Hans Cornelis zijn. De 41-jarige is vooral bekend van zijn spelerscarrière, die hem langs Club Brugge, KRC Genk en Cercle Brugge voerde. De voorbije jaren was hij trainer in de lagere reeksen. Hij begon zijn trainerscarrière bij Zwevezele en verkaste na het verdwijnen van die club in 2022 naar Lokeren-Temse.

Cornelis loodste de fusieclub vorig seizoen in tweede nationale naar promotie en na zeventien speeldagen staat Lokeren-Temse in zijn eerste seizoen in eerste nationale meteen aan de leiding, met al zes punten voorsprong op eerste achtervolger La Louvière.

🚀

Wie moet Beerschot aanstellen als nieuwe coach?

Meest recent

'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

1
1
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

200
200
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

109
109
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

43
43
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

302
302
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

112
112
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

320
320
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

185
185
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

230
230
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

846
846
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

491
491
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

295
295
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

266
266
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

123
123
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

150
150
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

606
606
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

307
307
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

94
94
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

234
234
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

122
122
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

410
410
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

97
97
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

650
650

Meer sportnieuws