'AS Roma zet Italië in rep en roer met pikante transfer'

door
'AS Roma zet Italië in rep en roer met pikante transfer'

AS Roma wil zich in januari gaan versterken. José Mourinho wil zijn defensie versterken en de Portugese coach ziet wel graten in een zeer pikante transfer. Dat melden meerdere Italiaanse media.

Juventus besloot dat Leonardo Bonucci over zijn top heen was en de verdediger kreeg vorige zomer geen nieuw contract. Lazio dacht aan hem, maar de ervaren verdediger koos voor een heel verrassende overstap naar de Duitse eersteklasser Union Berlin.

LEES OOK: Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Geen succes bij Union Berlin

Die transfer was tot op heden geen succes. De 36-jarige Italiaan ging mee ten onder met de ploeg, die een zeer moeilijk seizoen kent. Er is zelfs een heel pijnlijke statistiek. Bonucci kwam tot gisteren in negen duels in actie voor de ploeg uit Berlijn en daarin wist zijn team niet een keer te winnen. Er werd acht keer verloren en een keer eindigde het op een gelijkspel. Gisteren wist hij als invaller voor het eerst te proeven van een zege.

Bonucci is in Duitsland zonder zijn gezin en dat begint samen met de zeer moeilijke sportieve situatie zwaar door te wegen. Hij zou daarom in januari willen terugkeren naar Italië.

Mourinho wil Bonucci

José Mourinho zou hem graag naar AS Roma willen halen. Dan zou Bonucci zich weer een zeer pikante transfer op de hals halen. Hij verliet Juventus al eens voor AC Milan, waarna hij terugkeerde naar Turijn.

Dat verraad werd hem nooit echt vergeven bij de fans van de Oude Dame. Een transfer naar AS Roma zou zijn populariteit bij het publiek van Juventus allerminst goed doen. Wordt dus vervolgd.

Gaat hij naar AS Roma verkassen?

Meest recent

'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

23
23
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

46
46
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

170
170
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

49
49
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

105
105
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

367
367
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

119
119
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

251
251
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

421
421
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

166
166
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

84
84
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

148
148
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

123
123
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

365
365
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

65
65
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

176
176
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

679
679
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

637
637
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

359
359
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

600
600
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

190
190
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

394
394
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

631
631
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

52
52
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

386
386

Meer sportnieuws