'AS Roma zet Italië in rep en roer met pikante transfer'

244 stemmen
'AS Roma zet Italië in rep en roer met pikante transfer'

AS Roma wil zich in januari gaan versterken. José Mourinho wil zijn defensie versterken en de Portugese coach ziet wel graten in een zeer pikante transfer. Dat melden meerdere Italiaanse media.

Juventus besloot dat Leonardo Bonucci over zijn top heen was en de verdediger kreeg vorige zomer geen nieuw contract. Lazio dacht aan hem, maar de ervaren verdediger koos voor een heel verrassende overstap naar de Duitse eersteklasser Union Berlin.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Geen succes bij Union Berlin

Die transfer was tot op heden geen succes. De 36-jarige Italiaan ging mee ten onder met de ploeg, die een zeer moeilijk seizoen kent. Er is zelfs een heel pijnlijke statistiek. Bonucci kwam tot gisteren in negen duels in actie voor de ploeg uit Berlijn en daarin wist zijn team niet een keer te winnen. Er werd acht keer verloren en een keer eindigde het op een gelijkspel. Gisteren wist hij als invaller voor het eerst te proeven van een zege.

Bonucci is in Duitsland zonder zijn gezin en dat begint samen met de zeer moeilijke sportieve situatie zwaar door te wegen. Hij zou daarom in januari willen terugkeren naar Italië.

Mourinho wil Bonucci

José Mourinho zou hem graag naar AS Roma willen halen. Dan zou Bonucci zich weer een zeer pikante transfer op de hals halen. Hij verliet Juventus al eens voor AC Milan, waarna hij terugkeerde naar Turijn.

Dat verraad werd hem nooit echt vergeven bij de fans van de Oude Dame. Een transfer naar AS Roma zou zijn populariteit bij het publiek van Juventus allerminst goed doen. Wordt dus vervolgd.

Gaat hij naar AS Roma verkassen?

Meest recent

Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

6
6
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

17
17
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

57
57
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

25
25
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

45
45
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

41
41
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

53
53
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

67
67
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

103
103
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

305
305
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

82
82
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

186
186
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

142
142
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

82
82
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

476
476
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

402
402
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

127
127
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

406
406
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

301
301
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

283
283
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

536
536
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

209
209
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

247
247

Meer sportnieuws