Batshuayi laat nog eens van zich spreken met hattrick

63
Batshuayi laat nog eens van zich spreken met hattrick

Michy Batshuayi beleeft een moeilijk seizoen bij Fenerbahçe. Door de kosmt van Edin Dzeko in de zomer komt de Rode Duivel amper nog aan spelen toe. Hij moet doorgaans vrede nemen met een plaats op de bank en krijgt enkel in de Conference League speelminuten.

In de Süper Lig was Batshuayi dit seizoen zelfs nog geen enkele keer aan de aftrap gekomen en had hij ook nog niet gescoord. Daar kwam woensdagavond echter op sensationele wijze verandering in. Bij afwezigheid van zijn concurrent mocht Batshuayi op het veld van Kayserispor eindelijk eens starten.

LEES OOK: 'Contract Lukaku op straat: hoop voor Anderlecht'

Hattrickheld Batshuayi

En daarbij bleek Batsman meteen de redder in nood, want hij hielp zijn ploeg prompt aan een zege in een lastige wedstrijd. Na een sensatiestuk haalde Fenerbahçe het immers met 3-4 dankzij een hattrick van onze landgenoot.

Ünder had hen een vroege voorsprong bezorgd, waarna Batshuayi kort voor rust de score verdubbelde. Kemen bracht de thuisploeg in de slotseconden van de eerste helft weer in de match, maar vijf minuten na rust leek de tweede van Batshuayi orde op zaken te stellen.

Fenerbahçe moet knokken voor zege

Kayserispor bleek echter een taaie klant en wiste de dubbele achterstand nog uit met goals van Thiam en Cardoso. Elf minuten voor tijd bezorgde Batshuayi vanop de stip met zijn derde goal Fenerbahçe toch nog de drie punten. Na rode kaarten voor Fred en Yandas diep in blessuretijd zou Fener de match nog met negen spelers beëindigen.

Het zal een serieuze opsteker zijn voor Batshuayi, die door de ontbolstering van Openda en zijn eigen magere speelminuten stilaan voor zijn EK-selectie lijkt te moeten vrezen. Het wordt voor hem wellicht afwachten wat de wintermercato eventueel brengt.

Moet Batshuayi in januari vertrekken bij Fenerbahçe?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

7
7
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

26
26
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

68
68
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

273
273
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

167
167
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

110
110
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

143
143
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

411
411
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

566
566
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

774
774
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

192
192
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws