Batshuayi laat nog eens van zich spreken met hattrick

door
Batshuayi laat nog eens van zich spreken met hattrick

Michy Batshuayi beleeft een moeilijk seizoen bij Fenerbahçe. Door de kosmt van Edin Dzeko in de zomer komt de Rode Duivel amper nog aan spelen toe. Hij moet doorgaans vrede nemen met een plaats op de bank en krijgt enkel in de Conference League speelminuten.

In de Süper Lig was Batshuayi dit seizoen zelfs nog geen enkele keer aan de aftrap gekomen en had hij ook nog niet gescoord. Daar kwam woensdagavond echter op sensationele wijze verandering in. Bij afwezigheid van zijn concurrent mocht Batshuayi op het veld van Kayserispor eindelijk eens starten.

Hattrickheld Batshuayi

En daarbij bleek Batsman meteen de redder in nood, want hij hielp zijn ploeg prompt aan een zege in een lastige wedstrijd. Na een sensatiestuk haalde Fenerbahçe het immers met 3-4 dankzij een hattrick van onze landgenoot.

Ünder had hen een vroege voorsprong bezorgd, waarna Batshuayi kort voor rust de score verdubbelde. Kemen bracht de thuisploeg in de slotseconden van de eerste helft weer in de match, maar vijf minuten na rust leek de tweede van Batshuayi orde op zaken te stellen.

Fenerbahçe moet knokken voor zege

Kayserispor bleek echter een taaie klant en wiste de dubbele achterstand nog uit met goals van Thiam en Cardoso. Elf minuten voor tijd bezorgde Batshuayi vanop de stip met zijn derde goal Fenerbahçe toch nog de drie punten. Na rode kaarten voor Fred en Yandas diep in blessuretijd zou Fener de match nog met negen spelers beëindigen.

Het zal een serieuze opsteker zijn voor Batshuayi, die door de ontbolstering van Openda en zijn eigen magere speelminuten stilaan voor zijn EK-selectie lijkt te moeten vrezen. Het wordt voor hem wellicht afwachten wat de wintermercato eventueel brengt.

Moet Batshuayi in januari vertrekken bij Fenerbahçe?

Meest recent

Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

17
17
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

23
23
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

19
19
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

112
112
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

53
53
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

58
58
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

94
94
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

223
223
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

419
419
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

110
110
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

205
205
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

342
342
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

114
114
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

291
291
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

107
107
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

47
47
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

467
467
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

434
434
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

285
285
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

206
206
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

52
52
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

335
335
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

65
65
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

704
704

Meer sportnieuws