Rode Duivels maken tweede tegenstander in maart bekend

door
Rode Duivels maken tweede tegenstander in maart bekend

In november zetten de Rode Duivels een punt achter hun kwalificatiecampagne en dat betekent dat de voorbereiding op het EK helemaal van start kan gaan. Dinsdag werd al duidelijk dat ze het in Duitsland zullen moeten stellen zonder Thibaut Courtois, die nu al de knoop doorhakte om niet mee te gaan. Daardoor lijkt Koen Casteels de nummer één onder de lat te zullen worden.

Al krijgt Domenico Tedesco in maart wel nog de gelegenheid om eventueel te experimenteren met Matz Sels of Thomas Kaminski. Dan werken de Rode Duivels immers nog twee oefeninterlands af. Eerder was al bekend gemaakt dat ze op dinsdag 26 maar naar Wembley trekken voor een kraker tegen Engeland.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Rode Duivels oefenen tegen Ierland

Nu is ook de tweede tegenstander voor die week bekend. Drie dagen daarvoor, op zaterdag 23 maart dus, zullen de Duivels het ook nog opnemen tegen Ierland. Die wedstrijd zal gespeeld worden in het Aviva Stadium in Dublin.

De partij vindt plaats net geen twee jaar nadat België en Ierland elkaar de laatste keer in de ogen keken. Hun laatste onderlinge confrontatie dateert immers van 26 maart 2022, toen een vriendschappelijke interland in Dublin op 2-2 eindigde. Michy Batshuayi en Hans Vanaken zorgden toen voor de doelpunten.

Tegenover oude bekende?

Ierland zal er komende zomer niet bij zijn op het EK, want ze eindigden in hun kwalificatiegroep pas als vierde, na Frankrijk, Nederland en Griekenland. Na het einde van de campagne werd afscheid genomen van bondscoach Stephen Kenny en daardoor zou een oude bekende van de Rode Duivels op de bank kunnen zitten in maart.

Eén van de kandidaten om de nieuwe Ierse bondscoach te worden, zou immers Anthony Barry zijn. Barry is momenteel assistent van Thomas Tuchel bij Bayern München en was in het verleden ook bij Ierland al eens assistent. Hij vertrok er begin 2022 echter om assistent te worden bij... de Rode Duivels. Barry stond in ons land Roberto Martinez bij tot en met het WK in Qatar.

Goede tegenstander voor de Rode Duivels?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

12
12
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

11
11
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

129
129
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

84
84
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

320
320
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

134
134
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

162
162
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

387
387
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

639
639
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

278
278
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

607
607
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

544
544
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

504
504
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

60
60
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

254
254
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

403
403
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

550
550
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

146
146
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

330
330
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

408
408

Meer sportnieuws