'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

door
'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

Club Brugge leek in januari een nieuwe verdediger en spits te gaan aantrekken. Maar door de stijgende vormcurve van Joel Ordonez en Igor Thiago zou Blauw-Zwart daar alsnog anders over denken. Het Laatste Nieuws weet dat ze een opvallende piste in gedachte hadden.

Club Brugge zou een spits in gedachten hebben gehad: Deniz Undav. De aanvaller wordt sinds begin augustus door Brighton & Hove Albion uitgeleend aan VfB Stuttgart. Het is bizar dat hij een piste was voor Club Brugge, want Undav presteert werkelijk fantastisch bij de Duitse eersteklasser.

LEES OOK: 'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club dacht aan Undav

In 12 competitiematchen was hij goed voor 8 goals en 2 assists. Club Brugge heeft deze piste al snel verlaten. Het was dan ook al héél opmerkelijk dat Club Brugge aan hem dacht. De aanvaller heeft immers een marktwaarde van 17 miljoen euro en speelt vaak.

De spits maakte in België vooral indruk bij Union SG, waar hij in totaal 45 keer scoorde en 18 assists uitdeelde in 70 duels. Daardoor versierde hij een overgang naar Brighton, dat 8 miljoen euro betaalde voor hem.

Sterk bezig bij Stuttgart

In Engeland speelde hij in 30 optredens slechts 921 minuten. Toch wist hij in die beperkte speeltijd 8 keer te scoren en 1 assist uit te delen. Undav bewijst dus dat hij ook op een hoger niveau zijn doelpunten weet mee te nemen.

Stuttgart heeft een aankoopoptie op Undav en als hij zo verder blijft doen, zal de Duitse club die wellicht gaan lichten. Een terugkeer naar België zal niet in zijn planning staan.

Moet Club toch eens polsen?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

19
19
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

152
152
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

142
142
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

54
54
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

114
114
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

20
20
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

88
88
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

252
252
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

119
119
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

166
166
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

181
181
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

89
89
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

78
78
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

213
213
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

258
258
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

152
152
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

207
207
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

181
181
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

350
350
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

462
462

Meer sportnieuws