'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

door
'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

Club Brugge leek in januari een nieuwe verdediger en spits te gaan aantrekken. Maar door de stijgende vormcurve van Joel Ordonez en Igor Thiago zou Blauw-Zwart daar alsnog anders over denken. Het Laatste Nieuws weet dat ze een opvallende piste in gedachte hadden.

Club Brugge zou een spits in gedachten hebben gehad: Deniz Undav. De aanvaller wordt sinds begin augustus door Brighton & Hove Albion uitgeleend aan VfB Stuttgart. Het is bizar dat hij een piste was voor Club Brugge, want Undav presteert werkelijk fantastisch bij de Duitse eersteklasser.

LEES OOK: 'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Club dacht aan Undav

In 12 competitiematchen was hij goed voor 8 goals en 2 assists. Club Brugge heeft deze piste al snel verlaten. Het was dan ook al héél opmerkelijk dat Club Brugge aan hem dacht. De aanvaller heeft immers een marktwaarde van 17 miljoen euro en speelt vaak.

De spits maakte in België vooral indruk bij Union SG, waar hij in totaal 45 keer scoorde en 18 assists uitdeelde in 70 duels. Daardoor versierde hij een overgang naar Brighton, dat 8 miljoen euro betaalde voor hem.

Sterk bezig bij Stuttgart

In Engeland speelde hij in 30 optredens slechts 921 minuten. Toch wist hij in die beperkte speeltijd 8 keer te scoren en 1 assist uit te delen. Undav bewijst dus dat hij ook op een hoger niveau zijn doelpunten weet mee te nemen.

Stuttgart heeft een aankoopoptie op Undav en als hij zo verder blijft doen, zal de Duitse club die wellicht gaan lichten. Een terugkeer naar België zal niet in zijn planning staan.

Moet Club toch eens polsen?

Meest recent

Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

29
29
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

42
42
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

23
23
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

46
46
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

30
30
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

139
139
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

34
34
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

30
30
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

49
49
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

91
91
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

251
251
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

104
104
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

157
157
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

116
116
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

93
93
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

356
356
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

80
80
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

160
160
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

157
157
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

108
108
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

170
170
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

328
328

Meer sportnieuws