'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

door
'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

Club Brugge leek in januari een nieuwe verdediger en spits te gaan aantrekken. Maar door de stijgende vormcurve van Joel Ordonez en Igor Thiago zou Blauw-Zwart daar alsnog anders over denken. Het Laatste Nieuws weet dat ze een opvallende piste in gedachte hadden.

Club Brugge zou een spits in gedachten hebben gehad: Deniz Undav. De aanvaller wordt sinds begin augustus door Brighton & Hove Albion uitgeleend aan VfB Stuttgart. Het is bizar dat hij een piste was voor Club Brugge, want Undav presteert werkelijk fantastisch bij de Duitse eersteklasser.

LEES OOK: 'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club dacht aan Undav

In 12 competitiematchen was hij goed voor 8 goals en 2 assists. Club Brugge heeft deze piste al snel verlaten. Het was dan ook al héél opmerkelijk dat Club Brugge aan hem dacht. De aanvaller heeft immers een marktwaarde van 17 miljoen euro en speelt vaak.

De spits maakte in België vooral indruk bij Union SG, waar hij in totaal 45 keer scoorde en 18 assists uitdeelde in 70 duels. Daardoor versierde hij een overgang naar Brighton, dat 8 miljoen euro betaalde voor hem.

Sterk bezig bij Stuttgart

In Engeland speelde hij in 30 optredens slechts 921 minuten. Toch wist hij in die beperkte speeltijd 8 keer te scoren en 1 assist uit te delen. Undav bewijst dus dat hij ook op een hoger niveau zijn doelpunten weet mee te nemen.

Stuttgart heeft een aankoopoptie op Undav en als hij zo verder blijft doen, zal de Duitse club die wellicht gaan lichten. Een terugkeer naar België zal niet in zijn planning staan.

Moet Club toch eens polsen?

Meest recent

Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

28
28
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

78
78
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

130
130
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

52
52
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

108
108
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

226
226
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

72
72
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

218
218
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

144
144
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

146
146
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

353
353
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

161
161
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

283
283
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

153
153
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

190
190
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

372
372
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

509
509
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

112
112
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

425
425
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

727
727
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

210
210

Meer sportnieuws