'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

door
'Club Brugge laat ex-smaakmaker Union SG alsnog schieten'

Club Brugge leek in januari een nieuwe verdediger en spits te gaan aantrekken. Maar door de stijgende vormcurve van Joel Ordonez en Igor Thiago zou Blauw-Zwart daar alsnog anders over denken. Het Laatste Nieuws weet dat ze een opvallende piste in gedachte hadden.

Club Brugge zou een spits in gedachten hebben gehad: Deniz Undav. De aanvaller wordt sinds begin augustus door Brighton & Hove Albion uitgeleend aan VfB Stuttgart. Het is bizar dat hij een piste was voor Club Brugge, want Undav presteert werkelijk fantastisch bij de Duitse eersteklasser.

LEES OOK: Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Club dacht aan Undav

In 12 competitiematchen was hij goed voor 8 goals en 2 assists. Club Brugge heeft deze piste al snel verlaten. Het was dan ook al héél opmerkelijk dat Club Brugge aan hem dacht. De aanvaller heeft immers een marktwaarde van 17 miljoen euro en speelt vaak.

De spits maakte in België vooral indruk bij Union SG, waar hij in totaal 45 keer scoorde en 18 assists uitdeelde in 70 duels. Daardoor versierde hij een overgang naar Brighton, dat 8 miljoen euro betaalde voor hem.

Sterk bezig bij Stuttgart

In Engeland speelde hij in 30 optredens slechts 921 minuten. Toch wist hij in die beperkte speeltijd 8 keer te scoren en 1 assist uit te delen. Undav bewijst dus dat hij ook op een hoger niveau zijn doelpunten weet mee te nemen.

Stuttgart heeft een aankoopoptie op Undav en als hij zo verder blijft doen, zal de Duitse club die wellicht gaan lichten. Een terugkeer naar België zal niet in zijn planning staan.

Moet Club toch eens polsen?

Meest recent

'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

29
29
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

34
34
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

41
41
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

128
128
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

297
297
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

480
480
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

307
307
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

159
159
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

117
117
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

449
449
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

418
418
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

117
117
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

131
131
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

125
125
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

205
205
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

483
483
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

237
237
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

403
403
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

207
207
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

129
129
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

614
614
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

85
85
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

147
147

Meer sportnieuws