Sprookje in Challenger Pro League: “De grote verrassing”

door
Sprookje in Challenger Pro League: “De grote verrassing”

Patro Eisden is dé verrassing in de Challenger Pro League. De Limburgers staan knap vierde in de reeks en bewijzen dat ze een ploeg zijn om mee rekening te houden. Stijn Stijnen is trots, Stijn Vreven looft Patro.

Stijnen maakt indruk

Stijnen is uitermate tevreden met de eerste maanden van dit seizoen. “Ik wil vooral mijn spelers bedanken voor hun engagement en werkethiek die ze steeds weer tonen. Ze worden beloond voor hun harde werk en prestaties. Niemand kan zeggen dat Patro punten gestolen heeft”, vertelt Stijnen via de clubkanalen.

“We hebben ons gemanifesteerd als een team dat moeilijk te kloppen is, ook op dit niveau. Dat komt niet zomaar. Daar komt hard labeur en discipline bij kijken. We slagen er steeds weer in om onszelf te blijven pushen naar meer. Dat is niet altijd even gezellig en leuk. Maar het is wel noodzakelijk om prestaties te blijven leveren. We gaan nu even recupereren van het harde werk”, aldus de coach.

Kans op promotie?

Vreven was dit seizoen coach bij KV Oostende, waar hij onlangs werd ontslagen. In TVL Sportcafé sprak hij over Patro. Zij maakten duidelijk indruk op hem.

"Patro is een heel moeilijk te bespelen ploeg. Veel trainers vinden de manier waarop zij het aanpakken niet leuk, maar dat maakt Stijnen niets uit. En terecht. Zij kunnen volgens mij misschien wel eens dé grote verrassing van dit seizoen worden.”

Gaat Patro promoveren?

Meest recent

Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

2
2
Hét bewijs: waarom alle 'paniek' rondom De Bruyne onnodig is

Kevin De Bruyne kreeg de volle laag na de 6-2-pandoering tegen PSV. In België heet het dan weer ...

15
15
KV Mechelen lacht: wat Hasi niet lukte, realiseert Vanderbiest wel

Frederik Vanderbiest doet het werkelijk uitstekend bij KV Mechelen. De Maneblussers doen het sinds ...

23
23
Boskamp over Kompany: "Azijnzeikers zwijgen opgelegd"

Johan Boskamp is een liefhebber van goed voetbal. De voormalige succescoach van RSC Anderlecht kijkt ...

29
29
'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Royal Antwerp FC staat voor een zeer moeilijke uitdaging tegen Club Brugge. In principe is enkel een ...

45
45
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

113
113
Wéér crisis bij RSCA: wie neemt verantwoordelijkheid op?

We gaven het al zeer snel aan: de zomermercato van Anderlecht is niet geslaagd. Bepaalde waarnemers ...

162
162
Antwerp-Club Brugge: Wils & Hayen hakken knopen door

Hoogspanning op de Bosuil, waar Antwerp zondag Club Brugge ontvangt. Bij de Great Old moet Stef Wils ...

87
87
Pro League in paniek: nieuwe deadline voor DAZN-deal

Ook op speeldag 12 vallen de wedstrijden van de Jupiler en Challenger Pro League exclusief te ...

217
217
Standard verneemt sanctie na bekerincident tegen Antwerp

Standard won maandag met enige vertraging met 1-0 van Antwerp, al is het laatste woord daarover nog ...

86
86
AA Gent gehavend: Leko recupereert twee sterkhouders

AA Gent krijgt zaterdagavond Standard over de vloer. Na de uitschuiver tegen Zulte Waregem verwacht ...

121
121
"Hasi buiten": Anderlecht hakt knoop door over ontslag

Na de pijnlijke nederlaag op het veld van Charleroi wordt de crisis alweer afgekondigd bij RSC ...

724
724
TRANSFERUURTJE: Vers bloed voor Club Brugge & RSCA

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

156
156
Hasi in de problemen: zes dikke buizen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg weer een ferme klap te verwerken. Paars-Wit verloor in de Jupiler Pro League ...

231
231
RAFC-fan Celine in shock na pikante Metejoor-geruchten

Het glamourkoppel van het moment zorgt opnieuw voor stof tot praten. Sinds kort vormen Metejoor en ...

129
129
Gheysens op puntje van zijn stoel: hoeveel krediet nog?

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. The Great Old zit in een desastreuze vorm en de stoel van ...

227
227
Rik De Mil draait mes in wonde Anderlecht

Sporting Charleroi won met het kleinste verschil van RSC Anderlecht. Paars-Wit kreeg zo weer een ...

205
205
Nieuw wapen Antwerp staat op: "Klaar voor Club Brugge"

Royal Antwerp FC zag afgelopen zomer Senne Lammens naar Manchester United trekken. The Great Old ...

249
249
Pijnlijke Anderlecht-afwijzing onthuld: “Anders hartinfarct”

RSC Anderlecht maakte de afgelopen jaren heel wat veranderingen mee zowel op het veld als achter de ...

146
146
Beckham glundert: "De allerbeste voetballer ooit"

Lionel Messi tekende voor drie jaar bij in Miami. De smaakmaker van Inter Miami zal zo tot zijn ...

73
73
‘Cvetković voor 20 miljoen weg bij Anderlecht’

Anderlecht droomt luidop van een nieuwe Mitrović-jackpot. Mihajlo Cvetković scoorde twee keer in ...

396
396
Coosemans luidt alarmbel: "Dan schort er iets"

RSC Anderlecht verloor met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was alweer een zeer povere prestatie. ...

145
145
Druk neemt toe bij Club Brugge: "Met hakken over de sloot"

Club Brugge is niet goed bezig. In de competitie staan ze nog wel tweede, maar het voetbal is er ...

396
396
'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

184
184
Hazard verklaart hét probleem bij Anderlecht

Thorgan Hazard was veruit de meest aanwezige aanvallende pion bij RSC Anderlecht. Hij had het nodige ...

250
250

Meer sportnieuws