'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

226 stemmen
'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

De Premier League wordt momenteel aangevoerd door Arsenal. De Gunners namen de leiding het afgelopen weekend over van Liverpool en tellen vijf punten meer dan titelverdediger Manchester City. Ook op de transfermarkt gaan beide clubs de strijd nu aan.

Arsenal droomt onder Mikel Arteta luidop van de titel in de Premier League. Vorig seizoen moesten de Londenaren nog de duimen leggen voor City, maar dit seizoen moet het erop zijn in het Emirates Stadium. Ook daarna wil Arsenal de toonaangevende club zijn in Engeland, en een middenvelder van Aston Villa zou daarbij moeten helpen.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Arsenal wil Douglas Luiz

Arsenal heeft naar verluidt stevige interesse voor Douglas Luiz, een van de absolute smaakmakers van de Villains. De Braziliaan zou het belangrijkste doelwit van Arsenal zijn in 2024, maar volgens Wayne Veysey is een wintertransfer onwaarschijnlijk. Dat gaf hij aan in de podcast Inside Track van Football Insider.

De concurrentie voor Arteta en co belooft echter zeer stevig te worden, want ook Manchester City zou een oogje hebben op Luiz. Opvallend detail: de speler stond in het verleden al eens op de loonlijst van de Citizens, maar werd in 2019 verkocht aan Aston Villa.

Aston Villa wil de jackpot voor Luiz

Hoe dan ook, wie Luiz wil halen, zal stevig in de buidel moeten tasten. Villa heeft naar verluidt een prijs van 110 miljoen pond (net geen 128 miljoen euro) op zijn hoofd geplakt, maar zou een wintertransfer momenteel wel uitsluiten.

Luiz heeft nog een contract tot midden 2026 bij Villa, waar hij al goed was voor 176 optredens. Daarin scoorde hij 18 keer en gaf hij evenveel assists.

🚀

Wie zal Luiz strikken?

Meest recent

Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

0
0
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

40
40
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

81
81
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

243
243
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

242
242
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

177
177
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

162
162
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

42
42
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

62
62
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

232
232
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

54
54
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

239
239
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

93
93
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

399
399
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

384
384
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

170
170
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

217
217
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

410
410
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

54
54
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

207
207
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

122
122
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

432
432
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

435
435
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

680
680
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

819
819

Meer sportnieuws