'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

door
'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

De Premier League wordt momenteel aangevoerd door Arsenal. De Gunners namen de leiding het afgelopen weekend over van Liverpool en tellen vijf punten meer dan titelverdediger Manchester City. Ook op de transfermarkt gaan beide clubs de strijd nu aan.

Arsenal droomt onder Mikel Arteta luidop van de titel in de Premier League. Vorig seizoen moesten de Londenaren nog de duimen leggen voor City, maar dit seizoen moet het erop zijn in het Emirates Stadium. Ook daarna wil Arsenal de toonaangevende club zijn in Engeland, en een middenvelder van Aston Villa zou daarbij moeten helpen.

LEES OOK: Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Arsenal wil Douglas Luiz

Arsenal heeft naar verluidt stevige interesse voor Douglas Luiz, een van de absolute smaakmakers van de Villains. De Braziliaan zou het belangrijkste doelwit van Arsenal zijn in 2024, maar volgens Wayne Veysey is een wintertransfer onwaarschijnlijk. Dat gaf hij aan in de podcast Inside Track van Football Insider.

De concurrentie voor Arteta en co belooft echter zeer stevig te worden, want ook Manchester City zou een oogje hebben op Luiz. Opvallend detail: de speler stond in het verleden al eens op de loonlijst van de Citizens, maar werd in 2019 verkocht aan Aston Villa.

Aston Villa wil de jackpot voor Luiz

Hoe dan ook, wie Luiz wil halen, zal stevig in de buidel moeten tasten. Villa heeft naar verluidt een prijs van 110 miljoen pond (net geen 128 miljoen euro) op zijn hoofd geplakt, maar zou een wintertransfer momenteel wel uitsluiten.

Luiz heeft nog een contract tot midden 2026 bij Villa, waar hij al goed was voor 176 optredens. Daarin scoorde hij 18 keer en gaf hij evenveel assists.

Wie zal Luiz strikken?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

38
38
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

41
41
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

28
28
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

24
24
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

134
134
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

47
47
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

115
115
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

181
181
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

350
350
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

115
115
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

118
118
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

592
592
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

592
592
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

387
387
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

183
183
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

481
481
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

630
630
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

133
133
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws