'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

door
'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

De Premier League wordt momenteel aangevoerd door Arsenal. De Gunners namen de leiding het afgelopen weekend over van Liverpool en tellen vijf punten meer dan titelverdediger Manchester City. Ook op de transfermarkt gaan beide clubs de strijd nu aan.

Arsenal droomt onder Mikel Arteta luidop van de titel in de Premier League. Vorig seizoen moesten de Londenaren nog de duimen leggen voor City, maar dit seizoen moet het erop zijn in het Emirates Stadium. Ook daarna wil Arsenal de toonaangevende club zijn in Engeland, en een middenvelder van Aston Villa zou daarbij moeten helpen.

LEES OOK: ‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Arsenal wil Douglas Luiz

Arsenal heeft naar verluidt stevige interesse voor Douglas Luiz, een van de absolute smaakmakers van de Villains. De Braziliaan zou het belangrijkste doelwit van Arsenal zijn in 2024, maar volgens Wayne Veysey is een wintertransfer onwaarschijnlijk. Dat gaf hij aan in de podcast Inside Track van Football Insider.

De concurrentie voor Arteta en co belooft echter zeer stevig te worden, want ook Manchester City zou een oogje hebben op Luiz. Opvallend detail: de speler stond in het verleden al eens op de loonlijst van de Citizens, maar werd in 2019 verkocht aan Aston Villa.

Aston Villa wil de jackpot voor Luiz

Hoe dan ook, wie Luiz wil halen, zal stevig in de buidel moeten tasten. Villa heeft naar verluidt een prijs van 110 miljoen pond (net geen 128 miljoen euro) op zijn hoofd geplakt, maar zou een wintertransfer momenteel wel uitsluiten.

Luiz heeft nog een contract tot midden 2026 bij Villa, waar hij al goed was voor 176 optredens. Daarin scoorde hij 18 keer en gaf hij evenveel assists.

🚀

Wie zal Luiz strikken?

Meest recent

‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

5
5
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

16
16
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

19
19
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

116
116
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

59
59
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

101
101
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

41
41
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

206
206
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

209
209
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

184
184
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

344
344
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

267
267
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

129
129
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

153
153
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

177
177
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

398
398
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

224
224
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

132
132
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

161
161
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

120
120
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

200
200
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

67
67
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

137
137
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

405
405
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

166
166

Meer sportnieuws