'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

door
'Arsenal en Man City strijden om PL-ster van 130 miljoen'

De Premier League wordt momenteel aangevoerd door Arsenal. De Gunners namen de leiding het afgelopen weekend over van Liverpool en tellen vijf punten meer dan titelverdediger Manchester City. Ook op de transfermarkt gaan beide clubs de strijd nu aan.

Arsenal droomt onder Mikel Arteta luidop van de titel in de Premier League. Vorig seizoen moesten de Londenaren nog de duimen leggen voor City, maar dit seizoen moet het erop zijn in het Emirates Stadium. Ook daarna wil Arsenal de toonaangevende club zijn in Engeland, en een middenvelder van Aston Villa zou daarbij moeten helpen.

LEES OOK: ‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Arsenal wil Douglas Luiz

Arsenal heeft naar verluidt stevige interesse voor Douglas Luiz, een van de absolute smaakmakers van de Villains. De Braziliaan zou het belangrijkste doelwit van Arsenal zijn in 2024, maar volgens Wayne Veysey is een wintertransfer onwaarschijnlijk. Dat gaf hij aan in de podcast Inside Track van Football Insider.

De concurrentie voor Arteta en co belooft echter zeer stevig te worden, want ook Manchester City zou een oogje hebben op Luiz. Opvallend detail: de speler stond in het verleden al eens op de loonlijst van de Citizens, maar werd in 2019 verkocht aan Aston Villa.

Aston Villa wil de jackpot voor Luiz

Hoe dan ook, wie Luiz wil halen, zal stevig in de buidel moeten tasten. Villa heeft naar verluidt een prijs van 110 miljoen pond (net geen 128 miljoen euro) op zijn hoofd geplakt, maar zou een wintertransfer momenteel wel uitsluiten.

Luiz heeft nog een contract tot midden 2026 bij Villa, waar hij al goed was voor 176 optredens. Daarin scoorde hij 18 keer en gaf hij evenveel assists.

🚀

Wie zal Luiz strikken?

Meest recent

Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

4
4
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

11
11
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

70
70
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

95
95
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

49
49
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

159
159
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

110
110
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

65
65
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

151
151
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

116
116
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

219
219
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

67
67
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

244
244
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

138
138
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

818
818
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

96
96
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

208
208
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

137
137
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

805
805
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

178
178
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

291
291
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

132
132

Meer sportnieuws