'Gift Orban krijgt nieuwe opdoffer te verwerken'

331 stemmen
'Gift Orban krijgt nieuwe opdoffer te verwerken'

AA Gent en Gift Orban gingen het afgelopen weekend met 2-0 de boot in op het veld van Club Brugge. De Nigeriaan begon op de bank, een statuut waar hij zo snel mogelijk vanaf wil. Nu volgt een nieuwe opdoffer voor de spits.

Orban kwam de Gentse rangen in januari van dit jaar versterken en bleek meteen een sensatie. Hij scoorde met de ogen dicht en pakte uit met een indrukwekkende hattrick in Europa, waardoor hij alle schijnwerpers opeiste.

Iedereen verwachtte in de zomer eigenlijk een transfer voor de aanvaller, maar het bleef relatief stil. Het tweede seizoen van Orban verloopt ondertussen een pak moeizamer met veel invalbeurten, al wist hij wel al twaalf keer de weg naar doel te vinden.

LEES OOK: Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Geen Afrika Cup voor Orban?

De Afrika Cup, die in januari en februari afgewerkt wordt, was misschien dé gelegenheid voor Orban om zich opnieuw helemaal in de kijker te spelen en met een schone lei te beginnen. Maar volgens journalist MikeThePundit maakt Orban geen deel van de Nigeriaanse voorselectie voor het toernooi. Dat zien we op X.

Gent haalt opgelucht adem

Bij Gent zullen ze dan weer mogelijk opgelucht ademhalen. De Buffalo's moeten door de Afrika Cup en de Asia Cup heel wat internationals missen na de jaarwisseling, maar op Orban zullen ze dan blijkbaar toch kunnen gaan rekenen.

Wie er wel bij is van Gent, is Jordan Torunarigha. Ook Alhassan Yussuf (Antwerp) en Raphael Onyedika (Club Brugge) behoren tot de voorselectie, waar ook nog heel wat oude bekenden uit de JPL op staan.

Orban verdient een plek in deze selectie ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

44
44
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

70
70
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

19
19
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

133
133
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

239
239
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

418
418
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

371
371
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

151
151
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

669
669
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

126
126
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

183
183
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws