'Gift Orban krijgt nieuwe opdoffer te verwerken'

331 stemmen
'Gift Orban krijgt nieuwe opdoffer te verwerken'

AA Gent en Gift Orban gingen het afgelopen weekend met 2-0 de boot in op het veld van Club Brugge. De Nigeriaan begon op de bank, een statuut waar hij zo snel mogelijk vanaf wil. Nu volgt een nieuwe opdoffer voor de spits.

Orban kwam de Gentse rangen in januari van dit jaar versterken en bleek meteen een sensatie. Hij scoorde met de ogen dicht en pakte uit met een indrukwekkende hattrick in Europa, waardoor hij alle schijnwerpers opeiste.

Iedereen verwachtte in de zomer eigenlijk een transfer voor de aanvaller, maar het bleef relatief stil. Het tweede seizoen van Orban verloopt ondertussen een pak moeizamer met veel invalbeurten, al wist hij wel al twaalf keer de weg naar doel te vinden.

LEES OOK: 'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

Geen Afrika Cup voor Orban?

De Afrika Cup, die in januari en februari afgewerkt wordt, was misschien dé gelegenheid voor Orban om zich opnieuw helemaal in de kijker te spelen en met een schone lei te beginnen. Maar volgens journalist MikeThePundit maakt Orban geen deel van de Nigeriaanse voorselectie voor het toernooi. Dat zien we op X.

Gent haalt opgelucht adem

Bij Gent zullen ze dan weer mogelijk opgelucht ademhalen. De Buffalo's moeten door de Afrika Cup en de Asia Cup heel wat internationals missen na de jaarwisseling, maar op Orban zullen ze dan blijkbaar toch kunnen gaan rekenen.

Wie er wel bij is van Gent, is Jordan Torunarigha. Ook Alhassan Yussuf (Antwerp) en Raphael Onyedika (Club Brugge) behoren tot de voorselectie, waar ook nog heel wat oude bekenden uit de JPL op staan.

Orban verdient een plek in deze selectie ...

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

4
4
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

8
8
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

56
56
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

119
119
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

35
35
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

118
118
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

25
25
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

131
131
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

243
243
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

87
87
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

356
356
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

489
489
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

134
134
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

207
207
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

277
277
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

277
277
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

541
541
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

162
162
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

151
151
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

310
310
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

382
382

Meer sportnieuws