Ceulemans draait helemaal bij: "Dat is simpelweg fantastisch"

407 stemmen
Ceulemans draait helemaal bij:

Het is een publiek geheim dat Club Brugge zich deze winter weer helemaal op de transfermarkt wou storten. De West-Vlamingen lijken echter de grootste problemen te hebben opgelost, waardoor het aantrekken van nieuwe spelers misschien niet meer nodig lijkt. 

Vooral in het offensieve compartiment lijkt Blauw-Zwart geen problemen meer te kennen. Igor Thiago weet immers opnieuw wat scoren is. Een heroploving die Jan Ceulemans wel had zien aankomen. "Die jongen komt vanuit de Bulgaarse competitie. Hij moest zich aanpassen, die tijd moet je hem ook geven", vertelde hij bij Het Nieuwsblad. 

Ceulemans had zelf ook heel wat problemen om zijn overstap van Lierse naar Club Brugge te verwerken. Het Brugse icoon is ondertussen wel helemaal overtuigd van Thiago. “In totaal heeft hij al zestien keer gescoord. Zestien, hé. Dat zijn simpelweg fantastische cijfers. Als hij zo voortdoet, zal hij makkelijk de kaap van de 25 doelpunten ronden."

LEES OOK: Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Ommezwaai

Al was Ceulemans niet altijd fan van Thiago. Toen de Braziliaan deze zomer de overstap maakte van Ludogorets twijfelde de voormalige Rode Duivel openlijk aan zijn kunnen. Ondertussen merkt Ceulemens wel dat zijn ploeggenoten in hem geloven. 

“Ik zie niet in waarom Club nu een extra aanvaller zou moeten aanwerven. Thiago wordt met de week beter en Jutgla, toch een deftige speler, is er ook nog. Trouwens, vind maar eens béter dan die twee. Niet evident, hoor.”

Denk jij dat Thiago nog gaat schitteren dit seizoen?

Meest recent

Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

0
0
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

12
12
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

35
35
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

83
83
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

70
70
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

32
32
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

347
347
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

57
57
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

33
33
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

214
214
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

91
91
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

160
160
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

380
380
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

330
330
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

84
84
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

59
59
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

182
182
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

170
170
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

60
60
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

444
444
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

80
80
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

327
327
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

382
382

Meer sportnieuws