Ceulemans draait helemaal bij: "Dat is simpelweg fantastisch"

407 stemmen
Ceulemans draait helemaal bij:

Het is een publiek geheim dat Club Brugge zich deze winter weer helemaal op de transfermarkt wou storten. De West-Vlamingen lijken echter de grootste problemen te hebben opgelost, waardoor het aantrekken van nieuwe spelers misschien niet meer nodig lijkt. 

Vooral in het offensieve compartiment lijkt Blauw-Zwart geen problemen meer te kennen. Igor Thiago weet immers opnieuw wat scoren is. Een heroploving die Jan Ceulemans wel had zien aankomen. "Die jongen komt vanuit de Bulgaarse competitie. Hij moest zich aanpassen, die tijd moet je hem ook geven", vertelde hij bij Het Nieuwsblad. 

Ceulemans had zelf ook heel wat problemen om zijn overstap van Lierse naar Club Brugge te verwerken. Het Brugse icoon is ondertussen wel helemaal overtuigd van Thiago. “In totaal heeft hij al zestien keer gescoord. Zestien, hé. Dat zijn simpelweg fantastische cijfers. Als hij zo voortdoet, zal hij makkelijk de kaap van de 25 doelpunten ronden."

LEES OOK: Leko reageert op geruchten rond Verhaeghe: "Klopt niet"

Ommezwaai

Al was Ceulemans niet altijd fan van Thiago. Toen de Braziliaan deze zomer de overstap maakte van Ludogorets twijfelde de voormalige Rode Duivel openlijk aan zijn kunnen. Ondertussen merkt Ceulemens wel dat zijn ploeggenoten in hem geloven. 

“Ik zie niet in waarom Club nu een extra aanvaller zou moeten aanwerven. Thiago wordt met de week beter en Jutgla, toch een deftige speler, is er ook nog. Trouwens, vind maar eens béter dan die twee. Niet evident, hoor.”

Denk jij dat Thiago nog gaat schitteren dit seizoen?

Meest recent

Leko reageert op geruchten rond Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, waardoor de ...

12
12
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

27
27
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

54
54
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

357
357
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

218
218
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

116
116
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

113
113
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

66
66
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

178
178
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

161
161
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

469
469
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

560
560
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

293
293
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

542
542
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

448
448
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

625
625
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

275
275
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

268
268
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

311
311
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

170
170
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

408
408
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

259
259
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

690
690

Meer sportnieuws