Buitenkans voor Tedesco: "Hij wil mee naar het EK"

482
Buitenkans voor Tedesco:

Domenico Tedesco gaat de komende maanden stevige knopen moeten doorhakken omtrent zijn EK-selectie. Hij zal 23 spelers moeten kiezen. Eén speler hoopt de bondscoach op het allerlaatste moment alsnog te overtuigen.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

De Winter sterk bezig bij Genoa

Het is geen geheim dat België achteraan geen weelde heeft. Toby Alderweireld kan altijd opgeroepen worden. Met Jan Vertonghen, Zeno Debast, Wout Faes, Timothy Castagne, Olivier Deman en Arthur Theate zijn er wellicht een aantal zekerheden. Alleen is er daarachter nog veel mogelijk.

Leander Dendoncker kan een piste zijn als hij na Nieuwjaar een club vindt waar hij wekelijks speelt. Thomas Meunier en Alexis Saelemaekers gaan de strijd aan voor de rechterflank. Maxim De Cuyper toont zich er nu ook bij Club Brugge. 

Het EK als doelstelling

Tedesco kan mogelijk een interessant profiel testen in maart. Koni De Winter wordt dit seizoen door Juventus uitgeleend aan Genoa, dat een verplichte aankoopoptie heeft na 23 duels. De Winter is ondertussen een vaste waarde geworden. Hij speelde een tijdje als rechtsachter, maar is ondertussen centraal achteraan een sterkhouder. Aankoopoptie lichten

Zijn makelaar Fabrizio Lioi was bij TuttoJuve duidelijk. “Hij wil het aantal wedstrijden bereiken dat nodig is om de optie te lichten. Daarnaast is het behoud daar ook cruciaal in. Dat zijn twee voorwaarden voor het lichten van de optie. Tot slot wil hij naar het EK gaan. In de vorige interlandperiode moest hij alsnog afzeggen door een neusblessure”, zegt hij.

Moet De Winter in maart worden opgeroepen voor de Rode Duivels?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

23
23
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

37
37
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

106
106
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

45
45
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

218
218
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

119
119
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

108
108
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

327
327
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws