Vermeeren weg in januari? Overmars schept duidelijkheid

677 stemmen
Vermeeren weg in januari? Overmars schept duidelijkheid

Royal Antwerp FC heeft een aantal jonge talenten in de rangen die heel veel geld kunnen opleveren in de toekomst. Technisch directeur Marc Overmars sprak bij DAZN over de situatie omtrent Arthur Vermeeren. Blijft hij of niet?

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Vermeeren houden

De naam van Vermeeren wordt enorm vaak gelinkt aan Europese topclubs. De Great Old sprak al over een verkoop in januari en een uitleenbeurt tot aan het einde van het seizoen. Overmars wil hem dit seizoen houden.

"Het is reclame voor het Belgische voetbal dat zo een talent wordt genoemd bij dergelijke clubs. We moeten hem dit seizoen bij Antwerp proberen te houden”, vertelde hij.

Het is opvallend dat Vermeeren fysiek enorm sterk is. Hij is amper geblesseerd en rijgt de matchen aan elkaar. “Cocu was een speler die ook alles speelde. Vermeeren heeft dat ook”, aldus Overmars.

Lof voor Ilenikhena

Met Georges Ilenikhena heeft Antwerp nog een rastalent in de rangen. De aanvaller is nog maar 17 jaar, maar bewijst dat hij die 6,5 miljoen euro zeker waard is. Overmars is lovend over de jonge aanvaller.

"Met Georges hebben we een talent binnen weten te halen. Ik betaal liever iets meer voor iets wat je graag wil hebben, ook al is hij nog maar 16 jaar (toen hij werd gekocht nvdr.). Het is ongelooflijk hoe hij speelt. Ik ben er wel een beetje trots op. Hij moet nu nog fysiek volwassen worden, en dat zal nog een tijdje duren", zei de TD.

Gaat er een monsterbod komen op Vermeeren in januari?

Meest recent

Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

15
15
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

13
13
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

66
66
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

51
51
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

483
483
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

190
190
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

232
232
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

345
345
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

106
106
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

83
83
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

132
132
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

224
224
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

288
288
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

208
208
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

38
38
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

152
152
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

256
256
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

73
73
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

221
221
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

218
218
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

289
289
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

123
123

Meer sportnieuws