‘Anderlecht houdt hart vast voor Fredberg-transfer’

door
‘Anderlecht houdt hart vast voor Fredberg-transfer’

In de aanloop naar de wintermercato zet Anderlecht in op het versterken van de defensie. De club zoekt een ervaren centrale verdediger, die direct de concurrentie kan aangaan met Jan Vertonghen en Zeno Debast. Jesper Fredberg richt opnieuw zijn pijlen op een oude bekende, Nicolas Bürgy van Viborg FF.

LEES OOK: Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Fredberg kijkt naar ex-club Viborg FF

Anderlecht wil in januari investeren in een extra centrale verdediger met ervaring die een directe meerwaarde brengt en niet lang nodig heeft om op niveau te komen.

Daarom richt Jesper Fredberg al voor de tweede keer zijn aandacht op Nicolas Bürgy, de verdediger van Viborg FF en tevens de voormalige club van de huidige CEO Sports van RSCA.

Bürgy is succestransfer van Fredberg

Fredberg haalde Bürgy al eerder naar Viborg tijdens de wintermercato van 2022, en deze transfer bleek een groot succes. Het zou voor Tipsbladet niet als een verrassing komen als Fredberg hem opnieuw naar het Lotto Park zou brengen.

Fredberg zal geconfronteerd worden met een vraagprijs van minstens één miljoen euro, het dubbele van het bedrag dat hij zelf in januari 2022 aan Young Boys Bern betaalde om Bürgy naar Viborg te halen.

Andere Fredberg-succestransfer flopte volledig bij RSCA

Toch is er enige waakzaamheid aangewezen om Bürgy naar Anderlecht te halen, want zogenoemde succestransfers van Fredberg betekent zeker niet dat zij zullen aanslaan bij de club.

Justin Lonwijk was eveneens een van de grootste transfersuccessen in de carrière van Fredberg, toen ook bij Viborg FF, maar het huurcontract van de Nederlander zal in januari hoogstwaarschijnlijk beëindigd worden.

Moet Anderlecht Bürgy halen?

Meest recent

Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

43
43
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

149
149
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

108
108
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

60
60
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

39
39
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

65
65
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

77
77
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

53
53
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

136
136
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

72
72
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

128
128
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

125
125
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

377
377
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

310
310
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

451
451
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

385
385
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

313
313
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

358
358
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

102
102
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

215
215
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

312
312
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

74
74
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

132
132
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

193
193
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

231
231

Meer sportnieuws