‘Anderlecht houdt hart vast voor Fredberg-transfer’

525
‘Anderlecht houdt hart vast voor Fredberg-transfer’

In de aanloop naar de wintermercato zet Anderlecht in op het versterken van de defensie. De club zoekt een ervaren centrale verdediger, die direct de concurrentie kan aangaan met Jan Vertonghen en Zeno Debast. Jesper Fredberg richt opnieuw zijn pijlen op een oude bekende, Nicolas Bürgy van Viborg FF.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

Fredberg kijkt naar ex-club Viborg FF

Anderlecht wil in januari investeren in een extra centrale verdediger met ervaring die een directe meerwaarde brengt en niet lang nodig heeft om op niveau te komen.

Daarom richt Jesper Fredberg al voor de tweede keer zijn aandacht op Nicolas Bürgy, de verdediger van Viborg FF en tevens de voormalige club van de huidige CEO Sports van RSCA.

Bürgy is succestransfer van Fredberg

Fredberg haalde Bürgy al eerder naar Viborg tijdens de wintermercato van 2022, en deze transfer bleek een groot succes. Het zou voor Tipsbladet niet als een verrassing komen als Fredberg hem opnieuw naar het Lotto Park zou brengen.

Fredberg zal geconfronteerd worden met een vraagprijs van minstens één miljoen euro, het dubbele van het bedrag dat hij zelf in januari 2022 aan Young Boys Bern betaalde om Bürgy naar Viborg te halen.

Andere Fredberg-succestransfer flopte volledig bij RSCA

Toch is er enige waakzaamheid aangewezen om Bürgy naar Anderlecht te halen, want zogenoemde succestransfers van Fredberg betekent zeker niet dat zij zullen aanslaan bij de club.

Justin Lonwijk was eveneens een van de grootste transfersuccessen in de carrière van Fredberg, toen ook bij Viborg FF, maar het huurcontract van de Nederlander zal in januari hoogstwaarschijnlijk beëindigd worden.

Moet Anderlecht Bürgy halen?

Meest recent

Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

2
2
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

0
0
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

30
30
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

10
10
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

56
56
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

22
22
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

87
87
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

24
24
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

56
56
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

25
25
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

85
85
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

57
57
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

73
73
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

217
217
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

66
66
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

54
54
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

40
40
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

200
200
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

116
116
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

84
84
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

195
195
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

326
326
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

595
595

Meer sportnieuws