‘Anderlecht houdt hart vast voor Fredberg-transfer’

525 stemmen
‘Anderlecht houdt hart vast voor Fredberg-transfer’

In de aanloop naar de wintermercato zet Anderlecht in op het versterken van de defensie. De club zoekt een ervaren centrale verdediger, die direct de concurrentie kan aangaan met Jan Vertonghen en Zeno Debast. Jesper Fredberg richt opnieuw zijn pijlen op een oude bekende, Nicolas Bürgy van Viborg FF.

LEES OOK: 'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

Fredberg kijkt naar ex-club Viborg FF

Anderlecht wil in januari investeren in een extra centrale verdediger met ervaring die een directe meerwaarde brengt en niet lang nodig heeft om op niveau te komen.

Daarom richt Jesper Fredberg al voor de tweede keer zijn aandacht op Nicolas Bürgy, de verdediger van Viborg FF en tevens de voormalige club van de huidige CEO Sports van RSCA.

Bürgy is succestransfer van Fredberg

Fredberg haalde Bürgy al eerder naar Viborg tijdens de wintermercato van 2022, en deze transfer bleek een groot succes. Het zou voor Tipsbladet niet als een verrassing komen als Fredberg hem opnieuw naar het Lotto Park zou brengen.

Fredberg zal geconfronteerd worden met een vraagprijs van minstens één miljoen euro, het dubbele van het bedrag dat hij zelf in januari 2022 aan Young Boys Bern betaalde om Bürgy naar Viborg te halen.

Andere Fredberg-succestransfer flopte volledig bij RSCA

Toch is er enige waakzaamheid aangewezen om Bürgy naar Anderlecht te halen, want zogenoemde succestransfers van Fredberg betekent zeker niet dat zij zullen aanslaan bij de club.

Justin Lonwijk was eveneens een van de grootste transfersuccessen in de carrière van Fredberg, toen ook bij Viborg FF, maar het huurcontract van de Nederlander zal in januari hoogstwaarschijnlijk beëindigd worden.

Moet Anderlecht Bürgy halen?

Meest recent

'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

13
13
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

17
17
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

51
51
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

60
60
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

33
33
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

259
259
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

257
257
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

78
78
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

244
244
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

236
236
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

217
217
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

434
434
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

171
171
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

90
90
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

228
228
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

152
152
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

266
266
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

654
654
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

262
262
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1070
1070
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72

Meer sportnieuws