TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi toch naar België, strijd tussen Club en Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi toch naar België, strijd tussen Club en Anderlecht'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Jupiler Pro League

De voorbije weken werd druk gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Michy Batshuayi naar België, want de Rode Duivel werd aan Club Brugge en Antwerp gelinkt. Die piste leek echter van de baan wegens het hoge loon van de spits, die bij Fenerbahçe uitstekend zijn brood verdient. Maar nu zou Batsman de deur voor een terugkeer naar eigen land toch weer open gezet hebben.

Het wordt echter afwachten of het ook tot een transfer komt. Bij Club lijken ze alvast met andere pistes bezig te zijn. Zij mikken op een herhaling van het succesverhaal met Antonio Nusa en richten vol hun pijlen op enkele Scandinavische tieners. Het zou doordrukken voor de komst van Momodou Sonko, het Zweedse talent van het jaar. Ook Anderlecht en Ajax zouden op de loer liggen voor de 18-jarige aanvaller, die voor 5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Häcken.

Daarnaast zou Club ook opnieuw zijn oog laten vallen hebben op Jonah-Kusi Asare, die in de zomer al in beeld was. De 16-jarige spits lijkt stilaan onhoudbaar te worden voor AIK Solna en zou tijdens de winterstop al andere oorden kunnen opzoeken. Naast Club aast ook PSV op de Zweedse jeugdinternational, die zo'n 5 miljoen euro zou moeten gaan kosten.

Anderlecht komt naast Club ook in het vaarwater van AA Gent terecht op de transfermarkt. De twee concurrenten zouden namelijk de degens kruisen in de dossiers van Stanis Idumbo (Ajax) en Hakon Valdimarsson (Elfsborg). Voor die eerste krijgen ze alvast goed nieuws, want een terugkeer naar België zou op dit moment waarschijnlijker zijn dan een buitenlandse aanbieding.

KRC Genk hoopt zijn kern zoveel mogelijk bijeen te houden, maar moet wel het vertrek van enkele sterkhouders vrezen. Zo blijken Mark McKenzie en Carlos Cuesta allebei gegeerd te zijn in de Premier League. Hun verrichtingen zouden in Engeland in de gaten gehouden door verschillende clubs, met name Brighton, West Ham, Everton en Leeds.

Buitenland

Vanuit Italië komt een opmerkelijk gerucht over Romelu Lukaku, want de Rode Duivel zou zijn club voor volgend seizoen al gekozen hebben. AS Roma zou de hoop op een verlengd verblijf van zijn spits al mogen opbergen, want Big Rom zou al zijn jawoord gegeven hebben aan een aanbod uit Saudi-Arabië. Afwachten of dat de komende maanden ook zo blijkt.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

70
70
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

6
6
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

193
193
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

92
92
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

25
25
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

313
313
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

70
70
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

81
81
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

42
42
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

161
161
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

89
89
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

81
81
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

32
32
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

154
154
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

174
174
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

137
137
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

134
134
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

258
258
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

338
338
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

139
139
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

551
551

Meer sportnieuws