TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi toch naar België, strijd tussen Club en Anderlecht'

734 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi toch naar België, strijd tussen Club en Anderlecht'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Jupiler Pro League

De voorbije weken werd druk gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Michy Batshuayi naar België, want de Rode Duivel werd aan Club Brugge en Antwerp gelinkt. Die piste leek echter van de baan wegens het hoge loon van de spits, die bij Fenerbahçe uitstekend zijn brood verdient. Maar nu zou Batsman de deur voor een terugkeer naar eigen land toch weer open gezet hebben.

Het wordt echter afwachten of het ook tot een transfer komt. Bij Club lijken ze alvast met andere pistes bezig te zijn. Zij mikken op een herhaling van het succesverhaal met Antonio Nusa en richten vol hun pijlen op enkele Scandinavische tieners. Het zou doordrukken voor de komst van Momodou Sonko, het Zweedse talent van het jaar. Ook Anderlecht en Ajax zouden op de loer liggen voor de 18-jarige aanvaller, die voor 5 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij Häcken.

Daarnaast zou Club ook opnieuw zijn oog laten vallen hebben op Jonah-Kusi Asare, die in de zomer al in beeld was. De 16-jarige spits lijkt stilaan onhoudbaar te worden voor AIK Solna en zou tijdens de winterstop al andere oorden kunnen opzoeken. Naast Club aast ook PSV op de Zweedse jeugdinternational, die zo'n 5 miljoen euro zou moeten gaan kosten.

Anderlecht komt naast Club ook in het vaarwater van AA Gent terecht op de transfermarkt. De twee concurrenten zouden namelijk de degens kruisen in de dossiers van Stanis Idumbo (Ajax) en Hakon Valdimarsson (Elfsborg). Voor die eerste krijgen ze alvast goed nieuws, want een terugkeer naar België zou op dit moment waarschijnlijker zijn dan een buitenlandse aanbieding.

KRC Genk hoopt zijn kern zoveel mogelijk bijeen te houden, maar moet wel het vertrek van enkele sterkhouders vrezen. Zo blijken Mark McKenzie en Carlos Cuesta allebei gegeerd te zijn in de Premier League. Hun verrichtingen zouden in Engeland in de gaten gehouden door verschillende clubs, met name Brighton, West Ham, Everton en Leeds.

Buitenland

Vanuit Italië komt een opmerkelijk gerucht over Romelu Lukaku, want de Rode Duivel zou zijn club voor volgend seizoen al gekozen hebben. AS Roma zou de hoop op een verlengd verblijf van zijn spits al mogen opbergen, want Big Rom zou al zijn jawoord gegeven hebben aan een aanbod uit Saudi-Arabië. Afwachten of dat de komende maanden ook zo blijkt.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

Code rood bij Duivels: schudt Garcia elftal door mekaar?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

1
1
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

118
118
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

105
105
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

90
90
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

106
106
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

134
134
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

87
87
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

231
231
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

300
300
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

497
497
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

403
403
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

486
486
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

264
264
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

543
543
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

350
350
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

360
360
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

167
167
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

60
60
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

295
295
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

356
356
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

480
480
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

258
258
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1799
1799
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

661
661

Meer sportnieuws