'Leegloop Antwerp: volgende smaakmaker richting uitgang'

door
'Leegloop Antwerp: volgende smaakmaker richting uitgang'

Royal Antwerp FC zoekt geld. Dat is duidelijk. De Great Old hoopt Arthur Vermeeren te kopen en hem nog een jaar te huren. Maar ook andere spelers mogen mits een goed bod weg. Het Italiaanse Tuttosport meldt dat Torino bij de landskampioen wil gaan shoppen.

Moeten de fans van Antwerp gaan vrezen voor een leegloop in januari? Arthur Vermeeren staat in de picture, maar Jean Butez mag ook weg mits een goed voorstel. Dat is ook het geval voor Michel-Ange Balikwisha.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Torino wil Ekkelenkamp

De bekerwinnaar ziet weldra misschien ook een voorstel binnenkomen voor Jurgen Ekkelenkamp. Volgens Tuttosport is er een delegatie van de Italiaanse eersteklasser Torino naar Antwerpen afgezakt om er te praten met de Nederlandse middenvelder. Zij willen hem dolgraag naar Turijn halen.

Owen Wijndal wordt ook genoemd. Hij wordt door Antwerp gehuurd van Ajax, maar financieel is hij onhaalbaar voor Antwerp om definitief aan te kopen. Hij keert in de zomer terug naar Amsterdam, waar hij geen toekomst lijkt te hebben. Wijndal is wel geen prioriteit voor Torino.

Vertrek in januari?

Ekkelenkamp loopt wel stevig in de kijker. Hij kwam dankzij Van Bommel en Overmars naar Antwerp, dat hem voor de neus van Club Brugge weghaalde. De dynamische middenvelder kostte 5 miljoen euro en Antwerp zal zeker dubbele cijfers willen vangen.

Ekkelenkamp ligt nog tot medio 2026 onder contract, waardoor Antwerp in een goede onderhandelingspositie zit. Gaat hij de Bosuil in januari verlaten?

Gaat Ekkelenkamp Antwerp in januari verlaten?

Meest recent

KRC Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

28
28
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

130
130
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

119
119
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

651
651
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

238
238
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

989
989
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

346
346
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

54
54
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

84
84
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

391
391
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

133
133
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1647
1647
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

365
365
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

140
140
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

206
206
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

475
475
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

365
365
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

98
98
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

456
456
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

263
263
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

184
184
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

428
428
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

396
396

Meer sportnieuws