'Leegloop Antwerp: volgende smaakmaker richting uitgang'

door
'Leegloop Antwerp: volgende smaakmaker richting uitgang'

Royal Antwerp FC zoekt geld. Dat is duidelijk. De Great Old hoopt Arthur Vermeeren te kopen en hem nog een jaar te huren. Maar ook andere spelers mogen mits een goed bod weg. Het Italiaanse Tuttosport meldt dat Torino bij de landskampioen wil gaan shoppen.

Moeten de fans van Antwerp gaan vrezen voor een leegloop in januari? Arthur Vermeeren staat in de picture, maar Jean Butez mag ook weg mits een goed voorstel. Dat is ook het geval voor Michel-Ange Balikwisha.

LEES OOK: Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Torino wil Ekkelenkamp

De bekerwinnaar ziet weldra misschien ook een voorstel binnenkomen voor Jurgen Ekkelenkamp. Volgens Tuttosport is er een delegatie van de Italiaanse eersteklasser Torino naar Antwerpen afgezakt om er te praten met de Nederlandse middenvelder. Zij willen hem dolgraag naar Turijn halen.

Owen Wijndal wordt ook genoemd. Hij wordt door Antwerp gehuurd van Ajax, maar financieel is hij onhaalbaar voor Antwerp om definitief aan te kopen. Hij keert in de zomer terug naar Amsterdam, waar hij geen toekomst lijkt te hebben. Wijndal is wel geen prioriteit voor Torino.

Vertrek in januari?

Ekkelenkamp loopt wel stevig in de kijker. Hij kwam dankzij Van Bommel en Overmars naar Antwerp, dat hem voor de neus van Club Brugge weghaalde. De dynamische middenvelder kostte 5 miljoen euro en Antwerp zal zeker dubbele cijfers willen vangen.

Ekkelenkamp ligt nog tot medio 2026 onder contract, waardoor Antwerp in een goede onderhandelingspositie zit. Gaat hij de Bosuil in januari verlaten?

Gaat Ekkelenkamp Antwerp in januari verlaten?

Meest recent

Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

7
7
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

168
168
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

179
179
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

27
27
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

394
394
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

494
494
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

284
284
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

354
354
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

247
247
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

255
255
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

115
115
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

376
376
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

579
579
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

279
279
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

136
136
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

108
108
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1295
1295
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

479
479
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

383
383
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

172
172

Meer sportnieuws