De Jong (Barca) fileert Spaanse pers na partij tegen Antwerp

door
De Jong (Barca) fileert Spaanse pers na partij tegen Antwerp

Royal Antwerp FC won afgelopen woensdag met 3-2 tegen de Catalaanse grootmacht FC Barcelona. De manschappen van coach Xavi moesten het wel stellen zonder Oranje-international Frenkie de Jong. De Nederlander wordt nu verweten zich valselijk ziek te hebben gemeld voor de partij tegen 'The Great Old'. 

Het was het Spaanse radiostation RAC1 dat de bal aan het rollen bracht. Volgens hen zou sportief directeur Deco twijfelen aan De Jong en zou hij hebben nagevraagd of de sterspeler wel echt ziek is en of de dokter dit kon bevestigen. Uitspraken die in het verkeerde keelgat schoten bij het entourage van de Nederlander. 

“Totaal fake-news”, aldus Ali Dursan, de zaakwaarnemer van De Jong. “Het is de grootste onzin die er rond Frenkie in tijden is uitgebracht. De speler is gewoon ziek. Hij heeft koortsverschijnselen en was niet in staat om te reizen en te spelen.”

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Pure prof

“Deze jongen is een prof in hart en nieren", ging Dursun verder. "Een modelprof gewoon. Kom gewoon niet aan de reputatie van Frenkie, want hij levert altijd. Er is niet geschreeuwd door de telefoon, zoals wordt beweerd, er zijn geen vraagtekens. Er worden nu dingen gecreëerd op een valse manier. De relatie met Deco is gewoon goed en stabiel.”

De Jong heeft dit seizoen al heel wat wedstrijden op de teller staan en ook Ronald Koeman, trainer van het Nederlandse nationale elftal, moest hem al enkele keren missen door blessures. Op het EK zal De Jong echter één van de belangrijkste spelers worden voor Oranje. 

Had De Jong het verschil kunnen maken tegen Antwerp?

Meest recent

Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

179
179
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

44
44
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

136
136
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

498
498
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

130
130
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

38
38
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

208
208
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

829
829
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

131
131
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

181
181
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

96
96
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

752
752
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

507
507
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

66
66
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

442
442
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

225
225
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

366
366
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

247
247
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

456
456
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

412
412
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

244
244
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

145
145
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

244
244

Meer sportnieuws