De Jong (Barca) fileert Spaanse pers na partij tegen Antwerp

door
De Jong (Barca) fileert Spaanse pers na partij tegen Antwerp

Royal Antwerp FC won afgelopen woensdag met 3-2 tegen de Catalaanse grootmacht FC Barcelona. De manschappen van coach Xavi moesten het wel stellen zonder Oranje-international Frenkie de Jong. De Nederlander wordt nu verweten zich valselijk ziek te hebben gemeld voor de partij tegen 'The Great Old'. 

Het was het Spaanse radiostation RAC1 dat de bal aan het rollen bracht. Volgens hen zou sportief directeur Deco twijfelen aan De Jong en zou hij hebben nagevraagd of de sterspeler wel echt ziek is en of de dokter dit kon bevestigen. Uitspraken die in het verkeerde keelgat schoten bij het entourage van de Nederlander. 

“Totaal fake-news”, aldus Ali Dursan, de zaakwaarnemer van De Jong. “Het is de grootste onzin die er rond Frenkie in tijden is uitgebracht. De speler is gewoon ziek. Hij heeft koortsverschijnselen en was niet in staat om te reizen en te spelen.”

LEES OOK: Grote WK-verrassing bij Duivels? “Ik verstop me niet”

Pure prof

“Deze jongen is een prof in hart en nieren", ging Dursun verder. "Een modelprof gewoon. Kom gewoon niet aan de reputatie van Frenkie, want hij levert altijd. Er is niet geschreeuwd door de telefoon, zoals wordt beweerd, er zijn geen vraagtekens. Er worden nu dingen gecreëerd op een valse manier. De relatie met Deco is gewoon goed en stabiel.”

De Jong heeft dit seizoen al heel wat wedstrijden op de teller staan en ook Ronald Koeman, trainer van het Nederlandse nationale elftal, moest hem al enkele keren missen door blessures. Op het EK zal De Jong echter één van de belangrijkste spelers worden voor Oranje. 

Had De Jong het verschil kunnen maken tegen Antwerp?

Meest recent

Onverwachte uithaal Hayen: deze Club-spelers geviseerd

Club Brugge werkte tot dusver een behoorlijk goed seizoen af, maar liet ook al de nodige steken ...

1
1
Emotionele Lang geeft vlammend interview: "Schandalig!"

Wat een erg mooie Champions League-avond had moeten worden, is uitgedraaid op een ware nachtmerrie ...

27
27
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

23
23
Klap na klap: Vermeeren breekt volledig bij Marseille

Zaterdag won Marseille met 6–2 en speelde meer dan een uur tegen tien man, maar Arthur ...

298
298
Totale afgang Napoli: Italianen slachten De Bruyne af

De Champions League heeft dinsdagavond enkele opvallende resultaten opgeleverd. Maar de meest ...

121
121
MacAllister geeft bijzondere verklaring na bizarre handsbal

In de Champions League heeft Union SG dinsdagavond opnieuw een pak voor de broek gekregen. Het begon ...

28
28
Bayern vs. Club Brugge: 'Hayen dropt surprise in basiself'

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een loodzware opdracht. Zo gaat de ...

227
227
Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

73
73
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

151
151
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

53
53
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

63
63
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

34
34
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

66
66
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

25
25
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

145
145
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

45
45
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

81
81
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

193
193
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

116
116
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

159
159
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

21
21
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

453
453
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

260
260
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

933
933

Meer sportnieuws