Klopp laconiek na nederlaag tegen Union: "Who cares?"

door
Klopp laconiek na nederlaag tegen Union:

Union heeft zichzelf donderdagavond een magische avond bezorgd. Doorstoten in de Europa League lukte niet door de zege van Toulouse tegen LASK, maar het nam wel afscheid in schoonheid door een prestigezege tegen Liverpool te boeken. De Engelse grootmacht ging met 2-1 voor de bijl.

Al moet het wel gezegd worden dat het zeker niet het allergrootste Liverpool was dat in het Lotto Park aan de aftrap verscheen. Alisson, Van Dijk, Alexander-Arnold en Salah waren al in Engeland achtergebleven en ook andere titularissen als Nuñez, Szoboszlai en Diaz namen plaats op de bank.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Klopp tilt niet zwaar aan nederlaag

Liverpool was immers al geplaatst en zat duidelijk al met zijn gedachten bij zondag, wanneer ze in de Premier League een kraker tegen Manchester United afwerken. Jürgen Klopp tilde dan ook niet te zwaar aan de nederlaag. "We hebben allemaal dezelfde wedstrijd gezien. Het was een verdiende zege voor Union", stelde hij vast op zijn persconferentie.

"De eerste goal was misschien buitenspel, maar dat konden we niet zien. Who cares?", klonk het laconiek. "Union is een sterk elftal dat verdiend aan de leiding staat in zijn competitie. We hebben het hen uiteindelijk nog lastig gemaakt."

Te veel veranderingen

Dat was voor Klopp al meer dan voldoende, want Liverpool trad aan met veel bankzitters en jeugdspelers. "Ik heb het elftal volledig door elkaar gegooid en ben bang dat het aantal veranderingen te groot was voor het ritme", besefte hij. "Niemand is geblesseerd geraakt, niemand is uitgevallen, dus we gaan nu herstellen en pakken de draad weer op."

Klopp gaf mee dat hij zijn spelers zeker niet zal afrekenen op deze nederlaag. Die blijft voor Liverpool immers zonder gevolgen, want het kroonde zich wel gewoon tot groepswinnaar. Dat betekent dat het straks meteen naar de achtste finales van de Europa League mag. Union wacht het vangnet van de Conference League.

Was de zege van Union verdiend?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

105
105
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

116
116
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

224
224
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

329
329
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

195
195
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

513
513
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

177
177
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

473
473
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

291
291
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1240
1240
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

415
415
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

393
393
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

376
376
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

289
289
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

499
499
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

204
204
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

353
353
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

395
395
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3085
3085
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

772
772
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

472
472
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

349
349

Meer sportnieuws