Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

door stemmen
Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

Club Brugge heeft zijn opdracht in de Conference League donderdagavond zonder al te veel problemen weten te volbrengen. Het klopte Bodö/Glimt met 3-1 en wist de Noren daarmee ook af te houden voor groepswinst. Dat betekent dat Club meteen naar de achtste finales mag.

Dat is natuurlijk een opsteker voor Blauw-Zwart, want dat betekent dat hun Europese avontuur minstens nog tot maart zal duren. Bovendien was een zege ook op mentaal vlak welkom, nadat Club zondag in de competitie weer niet verder was geraakt dan een teleurstellende 0-0 in Mechelen.

LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Club heeft nog 3 finales voor Nieuwjaar

Simon Mignolet richtte na de zege dan ook meteen weer zijn pijlen op de Jupiler Pro League, waarin Club iets recht te zetten heeft. "Ik ben heel erg tevreden met de prestatie, opnieuw een stap in de goede richting. Nu nog drie finales voor het einde van het jaar", beseft de doelman op de website van Club.

Zondag krijgt Club immers het bezoek van AA Gent, waarna het voor de jaarwisseling nog op bezoek moet bij RWDM en leider Union zal ontvangen in het Jan Breydelstadion. Daarin zal Club efficiënter moeten omspringen met zijn kansen dan het de voorbije maanden vaak gedaan heeft.

Mignolet doet ploegmaats oproep

"Vanavond hebben we gezien dat we jongens hebben die het verschil maken, dat we vooruit voetballen en kansen kunnen afdwingen", maakt Mignolet zich echter sterk. "Dat zal zeker nodig zijn in die toppers, die belangrijke wedstrijden die ons nog resten tot het einde van het jaar. We moeten die meepakken.

Hij heeft dan ook een duidelijke booschap voor zijn ploegmaats. "De afgelopen acht wedstrijden slikten we maar één doelpunt, dat is positief. Nu is het zorgen om die stabiliteit te behouden en aanvallend gevaarlijk te zijn. Dat was vanavond zeker het geval."

Club Brugge pakt voor Nieuwjaar nog...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

31
31
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

65
65
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

55
55
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

151
151
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

168
168
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

134
134
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

464
464
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

678
678
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

403
403
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

414
414
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws