Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

door
Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

Club Brugge heeft zijn opdracht in de Conference League donderdagavond zonder al te veel problemen weten te volbrengen. Het klopte Bodö/Glimt met 3-1 en wist de Noren daarmee ook af te houden voor groepswinst. Dat betekent dat Club meteen naar de achtste finales mag.

Dat is natuurlijk een opsteker voor Blauw-Zwart, want dat betekent dat hun Europese avontuur minstens nog tot maart zal duren. Bovendien was een zege ook op mentaal vlak welkom, nadat Club zondag in de competitie weer niet verder was geraakt dan een teleurstellende 0-0 in Mechelen.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club heeft nog 3 finales voor Nieuwjaar

Simon Mignolet richtte na de zege dan ook meteen weer zijn pijlen op de Jupiler Pro League, waarin Club iets recht te zetten heeft. "Ik ben heel erg tevreden met de prestatie, opnieuw een stap in de goede richting. Nu nog drie finales voor het einde van het jaar", beseft de doelman op de website van Club.

Zondag krijgt Club immers het bezoek van AA Gent, waarna het voor de jaarwisseling nog op bezoek moet bij RWDM en leider Union zal ontvangen in het Jan Breydelstadion. Daarin zal Club efficiënter moeten omspringen met zijn kansen dan het de voorbije maanden vaak gedaan heeft.

Mignolet doet ploegmaats oproep

"Vanavond hebben we gezien dat we jongens hebben die het verschil maken, dat we vooruit voetballen en kansen kunnen afdwingen", maakt Mignolet zich echter sterk. "Dat zal zeker nodig zijn in die toppers, die belangrijke wedstrijden die ons nog resten tot het einde van het jaar. We moeten die meepakken.

Hij heeft dan ook een duidelijke booschap voor zijn ploegmaats. "De afgelopen acht wedstrijden slikten we maar één doelpunt, dat is positief. Nu is het zorgen om die stabiliteit te behouden en aanvallend gevaarlijk te zijn. Dat was vanavond zeker het geval."

Club Brugge pakt voor Nieuwjaar nog...

Meest recent

Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

113
113
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

9
9
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

44
44
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

190
190
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

71
71
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

300
300
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

101
101
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

156
156
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

202
202
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

935
935
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

413
413
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

398
398
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

185
185
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

173
173
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

324
324
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

270
270
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

97
97
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

368
368
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

275
275
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

462
462
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

510
510
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

306
306
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

250
250

Meer sportnieuws