Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

388 stemmen
Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

Club Brugge heeft zijn opdracht in de Conference League donderdagavond zonder al te veel problemen weten te volbrengen. Het klopte Bodö/Glimt met 3-1 en wist de Noren daarmee ook af te houden voor groepswinst. Dat betekent dat Club meteen naar de achtste finales mag.

Dat is natuurlijk een opsteker voor Blauw-Zwart, want dat betekent dat hun Europese avontuur minstens nog tot maart zal duren. Bovendien was een zege ook op mentaal vlak welkom, nadat Club zondag in de competitie weer niet verder was geraakt dan een teleurstellende 0-0 in Mechelen.

LEES OOK: Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

Club heeft nog 3 finales voor Nieuwjaar

Simon Mignolet richtte na de zege dan ook meteen weer zijn pijlen op de Jupiler Pro League, waarin Club iets recht te zetten heeft. "Ik ben heel erg tevreden met de prestatie, opnieuw een stap in de goede richting. Nu nog drie finales voor het einde van het jaar", beseft de doelman op de website van Club.

Zondag krijgt Club immers het bezoek van AA Gent, waarna het voor de jaarwisseling nog op bezoek moet bij RWDM en leider Union zal ontvangen in het Jan Breydelstadion. Daarin zal Club efficiënter moeten omspringen met zijn kansen dan het de voorbije maanden vaak gedaan heeft.

Mignolet doet ploegmaats oproep

"Vanavond hebben we gezien dat we jongens hebben die het verschil maken, dat we vooruit voetballen en kansen kunnen afdwingen", maakt Mignolet zich echter sterk. "Dat zal zeker nodig zijn in die toppers, die belangrijke wedstrijden die ons nog resten tot het einde van het jaar. We moeten die meepakken.

Hij heeft dan ook een duidelijke booschap voor zijn ploegmaats. "De afgelopen acht wedstrijden slikten we maar één doelpunt, dat is positief. Nu is het zorgen om die stabiliteit te behouden en aanvallend gevaarlijk te zijn. Dat was vanavond zeker het geval."

Club Brugge pakt voor Nieuwjaar nog...

Meest recent

Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

0
0
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

36
36
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

114
114
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

169
169
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

63
63
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

102
102
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

68
68
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

372
372
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

177
177
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

50
50
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

140
140
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

60
60
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

74
74
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

175
175
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

89
89
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

192
192
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

396
396
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

338
338
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

264
264
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

117
117
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

360
360
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

92
92
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

338
338
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

618
618

Meer sportnieuws