Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

388 stemmen
Mignolet komt met oproep aan ploegmaats Club Brugge

Club Brugge heeft zijn opdracht in de Conference League donderdagavond zonder al te veel problemen weten te volbrengen. Het klopte Bodö/Glimt met 3-1 en wist de Noren daarmee ook af te houden voor groepswinst. Dat betekent dat Club meteen naar de achtste finales mag.

Dat is natuurlijk een opsteker voor Blauw-Zwart, want dat betekent dat hun Europese avontuur minstens nog tot maart zal duren. Bovendien was een zege ook op mentaal vlak welkom, nadat Club zondag in de competitie weer niet verder was geraakt dan een teleurstellende 0-0 in Mechelen.

LEES OOK: 'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club heeft nog 3 finales voor Nieuwjaar

Simon Mignolet richtte na de zege dan ook meteen weer zijn pijlen op de Jupiler Pro League, waarin Club iets recht te zetten heeft. "Ik ben heel erg tevreden met de prestatie, opnieuw een stap in de goede richting. Nu nog drie finales voor het einde van het jaar", beseft de doelman op de website van Club.

Zondag krijgt Club immers het bezoek van AA Gent, waarna het voor de jaarwisseling nog op bezoek moet bij RWDM en leider Union zal ontvangen in het Jan Breydelstadion. Daarin zal Club efficiënter moeten omspringen met zijn kansen dan het de voorbije maanden vaak gedaan heeft.

Mignolet doet ploegmaats oproep

"Vanavond hebben we gezien dat we jongens hebben die het verschil maken, dat we vooruit voetballen en kansen kunnen afdwingen", maakt Mignolet zich echter sterk. "Dat zal zeker nodig zijn in die toppers, die belangrijke wedstrijden die ons nog resten tot het einde van het jaar. We moeten die meepakken.

Hij heeft dan ook een duidelijke booschap voor zijn ploegmaats. "De afgelopen acht wedstrijden slikten we maar één doelpunt, dat is positief. Nu is het zorgen om die stabiliteit te behouden en aanvallend gevaarlijk te zijn. Dat was vanavond zeker het geval."

Club Brugge pakt voor Nieuwjaar nog...

Meest recent

'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

3
3
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

21
21
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

148
148
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

19
19
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

90
90
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

63
63
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

163
163
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

981
981
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

78
78
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

236
236
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

351
351
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

53
53
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

308
308
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

150
150
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

395
395
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

299
299
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

467
467
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

484
484
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

252
252
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

114
114
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

196
196
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

70
70
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

78
78

Meer sportnieuws