TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Tielemans, njet van Batshuayi'

913 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Tielemans, njet van Batshuayi'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Jupiler Pro League

De voorbije dagen was er sprake van een mogelijke terugkeer van Michy Batshuayi naar de Jupiler Pro League, waar zowel Club Brugge als Antwerp aan zijn mouw trokken. Beide clubs waren ook bereid om een financiële inspanning te leveren - Club zou hem zelfs een jaarloon van 2 miljoen euro geboden hebben. Dat was echter onvoldoende om de Rode Duivel te overtuigen. Die zou een terugkeer naar Engeland verkiezen.

Nog bij Club moeten ze op zoek naar een nieuwe assistent nadat Rik De Mil dinsdag officieel voorgesteld werd als hoofdtrainer bij Westerlo. De verwachting is dat zijn vertrek intern opgevangen zal worden. Club zal dus geen nieuwe assistent halen en wellicht iemand vanuit Club NXT doorschuiven.

Blauw-Zwart moet ook vrezen dat het in januari Antonio Nusa alsnog zal verliezen. Het Noorse goudhaantje moet de laatste weken vrede nemen met een rol als invaller en dat zal hem misschien doen twijfelen over zijn toekomst. Chelsea blijft in ieder geval aan zijn mouw trekken en zal tijdens de wintermercato mogelijk een nieuwe poging wagen.

Buitenland

Youri Tielemans kende zeer moeilijke eerste maanden bij Aston Villa, maar de voorbije weken is de Rode Duivel er toch in geslaagd om zich in de basiself te knokken. Dat kan de middenvelder in de zomer een droomtransfer opleveren, want niemand minder dan Real Madrid zou aan zijn komst denken. De Koninklijke ziet dan wellicht Dani Ceballos vertrekken en denkt aan Tielemans als vervanger.

Bij Manchester City oogde de defensie dit seizoen bij momenten toch wankel en dat zal Pep Guardiola er mogelijk toe aanzetten om nog wat vers bloed te halen. Daarvoor zou hij denken aan een Italiaans toptalent, want Giorgio Scalvini zou op de radar staan. De 20-jarige is nu al een vaste waarde bij Atalanta en in de Italiaanse nationale selectie. City zou daarom 40 miljoen euro veil hebben voor zijn komst.

De laatste weken is Yorbe Vertessen uitstekend op dreef bij PSV, met dinsdagavond nog een knappe goal tegen Arsenal. Desondanks is het niet zeker dat de 22-jarige aanvaller na Nieuwjaar nog in Eindhoven zal spelen. Hij geeft zelf aan dat hij de deur open houdt voor een uitleenbeurt, want bij PSV moet hij doorgaans vrede nemen met een rol als invaller.

Zou Tielemans een rol kunnen spelen bij Real Madrid?

Meest recent

VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

29
29
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

95
95
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

82
82
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

70
70
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

90
90
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

125
125
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

153
153
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

134
134
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

122
122
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

430
430
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

488
488
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

749
749
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

229
229
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

193
193
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

505
505
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

172
172
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

293
293
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

959
959
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

169
169
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

596
596
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

312
312
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

446
446
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

423
423

Meer sportnieuws