Verschueren doet stevig boekje open: "Ik was kwaad"

door
Verschueren doet stevig boekje open:

Michael Verschueren was dertien jaar werkzaam binnen RSC Anderlecht. Op een bepaald moment was hij de grote sportieve baas, maar toen Wouter Vandenhaute en anderen naar de club kwamen was het game over. Hij sprak daarover.

Verschueren werd al zeer snel na de komst van Vandenhaute (eerst als adviseur en nadien als voorzitter) teruggezet in de rangorde. Peter Verbeke werd de sportieve baas.

Verschueren verdween steeds meer naar de achtergrond en dit jaar trok hij de stekker er helemaal uit. Hij verliet na 13 jaar de club helemaal en maakte ook niet langer deel uit van de Raad van Bestuur. 

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Verschueren was kwaad

Verschueren was samen met Coucke de grote roerganger achter de terugkeer van Kompany. Na amper 2,5 jaar moest hij een stap terugzetten als sportief directeur. Zijn ‘degradatie’ kwam toch hard aan.

"Er waren zeker frustraties. Ik was kwaad, want mijn werk was niet af. Het gebeurde in het midden van het seizoen en ik had zaken voorbereid die ik niet heb kunnen neerleggen. Ik heb geen goede resultaten kunnen voorleggen, dus als ondernemer ben je dan niet tevreden”, aldus Verschueren bij Eleven Insiders. 

Terugkeer niet aan de orde

"Of ik genoeg tijd heb gekregen? Dat vond ik toen niet. Ik heb toen een stap achteruit gezet. Maar ik ben vandaag de dag heel gelukkig met wat ik nu allemaal doe. Of ik ooit nog een rol ga opnemen bij Anderlecht? In de huidige context is dat een overbodige vraag. De club is structureel veranderd. Ze hebben mensen aan boord gehaald die er wel even zullen blijven”, aldus Verschueren.

 

Had hij meer tijd moeten krijgen?

Meest recent

Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

1
1
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

32
32
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

64
64
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

31
31
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

304
304
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

102
102
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

114
114
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

279
279
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

81
81
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

103
103
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

152
152
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

185
185
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

220
220
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

84
84
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1150
1150
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

142
142
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

337
337
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

408
408
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

263
263
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

336
336
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

129
129
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

581
581

Meer sportnieuws