Engelse pers gaat helemaal los op Bakayoko en Vertessen

door
Engelse pers gaat helemaal los op Bakayoko en Vertessen

PSV mag ook na Nieuwjaar nog aan de bak in de Champions League, nadat het zich dinsdagavond helemaal wist te verzekeren van de tweede plaats in groep B. Dat deed het door knap Arsenal met 1-1 in bedwang te houden. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor twee Belgen.

Bij PSV mochten Johan Bakayoko en Yorbe Vertessen aan de wedstrijd beginnen als flankaanvallers en zij leverden een zeer knappe prestatie af. Vertessen wist zijn match ook te bekronen door vroeg in de tweede helft met een knappe plaatsbal PSV langszij te brengen.

Engelse pers wild van Bakayoko en Vertessen

In de Engelse pers waren ze zwaar onder de indruk van het Belgische duo. "Bakayoko was een voortdurende dreiging voor wie er duidelijk grootse dingen in het verschiet liggen, en Vertessen stichtte de hele avond gevaar vanaf de linkerflank", schreef The Guardian bijvoorbeeld.

Ook i ziet voor de twee jonge aanvallers een mooie toekomst weggelegd. "Bakayoko in het bijzonder was heel indrukwekkend, een dribbelende, demonische durfal. Als je op vanavond af moet gaan, zou je hem en Vertessen binnenkort zomaar bij een Premier League-ploeg kunnen zien", oordeelden zij.

Angstaanjagende Bakayoko

Andere media waren dan weer vooral onder de indruk van Bakayoko. "Hij was een constante gesel voor de Arsenal-verdediging en hij zaaide chaos op de rechterflank", zagen ze bij de Daily Mirror.

Maar de grootste lof kwam wellicht van The Sun. "Bakayoko heerste op zijn rechterflank, vanwaar hij telkens naar binnen sneed. Het is angstaanjagend dat hij nog maar 20 jaar oud is", vonden zij namelijk.

POLL: Wie speelde de beste wedstrijd?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

8
8
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

22
22
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

106
106
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

27
27
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

118
118
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

266
266
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

904
904
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

140
140
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

353
353
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

217
217
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

307
307
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

96
96
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

300
300
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

396
396
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

423
423
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

110
110
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

654
654
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

154
154
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1285
1285
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

527
527

Meer sportnieuws