STVV wrijft zich in de handen: "Ik vertrek in januari niet"

door
STVV wrijft zich in de handen:

STVV blijft één van de aangename verrassingen van het seizoen en staat na zeventien speeldagen nog steeds op een knappe achtste plaats, op vier punten van de top zes. De Kanaries verwezenlijken die prestaties bovendien met aangenaam voetbal én een jong, Belgisch getint elftal.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat een aantal van die smaakmakers in de kijker lopen. Aboubakary Koita trok met zijn doelpunten natuurlijk de nodige aandacht, maar het lijken toch vooral de sterkhouders uit de eigen jeugd zijn die in de kijker lopen op Stayen.

LEES OOK: Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Delorge is zeer gegeerd

Vorig seizoen brak Matte Smets (19) al door en daar kwamen onder Thorsten Fink nog Rein Van Helden (21), Mathias Delorge (19) en Jarne Steuckers (21) bij. Zij zouden echter weleens snel kunnen vertrekken. Steuckers werd al gelinkt aan het Amerikaanse Columbus Crew en Smets zou op de radar van verschillende clubs uit de Bundesliga staan.

Ook Delorge blijkt gegeerd. De jonge middenvelder zou al gegeerd zijn door Eintracht Frankfurt en er verschenen berichten dat de Duitse subtopper hem zelfs al tijdens de wintermercato op Stayen zou willen weghalen. STVV hoeft echter niet te vrezen.

Delorge wil in januari STVV niet verlaten

Bij TV Limburg maakt Delorge immers duidelijk dat een wintertransfer voor hem absoluut niet aan de orde is. "Ik heb 15 wedstrijden voor STVV gespeeld, en daar wil ik er minstens nog 15 bij doen", verklaart hij. Hij wil dus minstens tot het einde van het seizoen blijven.

Dat is misschien geen slecht idee, want het ging de voorbije maanden snel voor Delorge. Vorig seizoen speelde hij nog op huurbasis voor Lierse Kempenzonen in de Challenger Pro League. In de zomer kreeg hij van Fink volop zijn kans in Sint-Truiden en die heeft hij met beide handen gegrepen.

Is Delorge al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

1
1
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

18
18
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

134
134
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

20
20
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

21
21
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

64
64
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

60
60
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

109
109
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

32
32
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

113
113
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

310
310
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

96
96
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

178
178
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

45
45
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

44
44
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

203
203
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

326
326
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

134
134
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

382
382
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

154
154
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

84
84
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

347
347
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

120
120
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

193
193

Meer sportnieuws