STVV wrijft zich in de handen: "Ik vertrek in januari niet"

124 stemmen
STVV wrijft zich in de handen:

STVV blijft één van de aangename verrassingen van het seizoen en staat na zeventien speeldagen nog steeds op een knappe achtste plaats, op vier punten van de top zes. De Kanaries verwezenlijken die prestaties bovendien met aangenaam voetbal én een jong, Belgisch getint elftal.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat een aantal van die smaakmakers in de kijker lopen. Aboubakary Koita trok met zijn doelpunten natuurlijk de nodige aandacht, maar het lijken toch vooral de sterkhouders uit de eigen jeugd zijn die in de kijker lopen op Stayen.

LEES OOK: 'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Delorge is zeer gegeerd

Vorig seizoen brak Matte Smets (19) al door en daar kwamen onder Thorsten Fink nog Rein Van Helden (21), Mathias Delorge (19) en Jarne Steuckers (21) bij. Zij zouden echter weleens snel kunnen vertrekken. Steuckers werd al gelinkt aan het Amerikaanse Columbus Crew en Smets zou op de radar van verschillende clubs uit de Bundesliga staan.

Ook Delorge blijkt gegeerd. De jonge middenvelder zou al gegeerd zijn door Eintracht Frankfurt en er verschenen berichten dat de Duitse subtopper hem zelfs al tijdens de wintermercato op Stayen zou willen weghalen. STVV hoeft echter niet te vrezen.

Delorge wil in januari STVV niet verlaten

Bij TV Limburg maakt Delorge immers duidelijk dat een wintertransfer voor hem absoluut niet aan de orde is. "Ik heb 15 wedstrijden voor STVV gespeeld, en daar wil ik er minstens nog 15 bij doen", verklaart hij. Hij wil dus minstens tot het einde van het seizoen blijven.

Dat is misschien geen slecht idee, want het ging de voorbije maanden snel voor Delorge. Vorig seizoen speelde hij nog op huurbasis voor Lierse Kempenzonen in de Challenger Pro League. In de zomer kreeg hij van Fink volop zijn kans in Sint-Truiden en die heeft hij met beide handen gegrepen.

Is Delorge al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

46
46
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

82
82
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

335
335
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

298
298
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

26
26
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

208
208
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

584
584
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

56
56
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

241
241
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

306
306
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

207
207
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

199
199
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

216
216
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

608
608
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

118
118
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

275
275
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

338
338
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

355
355
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

607
607
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

422
422
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

161
161
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

204
204
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

453
453
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

591
591
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

400
400

Meer sportnieuws