STVV wrijft zich in de handen: "Ik vertrek in januari niet"

door
STVV wrijft zich in de handen:

STVV blijft één van de aangename verrassingen van het seizoen en staat na zeventien speeldagen nog steeds op een knappe achtste plaats, op vier punten van de top zes. De Kanaries verwezenlijken die prestaties bovendien met aangenaam voetbal én een jong, Belgisch getint elftal.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat een aantal van die smaakmakers in de kijker lopen. Aboubakary Koita trok met zijn doelpunten natuurlijk de nodige aandacht, maar het lijken toch vooral de sterkhouders uit de eigen jeugd zijn die in de kijker lopen op Stayen.

LEES OOK: STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

Delorge is zeer gegeerd

Vorig seizoen brak Matte Smets (19) al door en daar kwamen onder Thorsten Fink nog Rein Van Helden (21), Mathias Delorge (19) en Jarne Steuckers (21) bij. Zij zouden echter weleens snel kunnen vertrekken. Steuckers werd al gelinkt aan het Amerikaanse Columbus Crew en Smets zou op de radar van verschillende clubs uit de Bundesliga staan.

Ook Delorge blijkt gegeerd. De jonge middenvelder zou al gegeerd zijn door Eintracht Frankfurt en er verschenen berichten dat de Duitse subtopper hem zelfs al tijdens de wintermercato op Stayen zou willen weghalen. STVV hoeft echter niet te vrezen.

Delorge wil in januari STVV niet verlaten

Bij TV Limburg maakt Delorge immers duidelijk dat een wintertransfer voor hem absoluut niet aan de orde is. "Ik heb 15 wedstrijden voor STVV gespeeld, en daar wil ik er minstens nog 15 bij doen", verklaart hij. Hij wil dus minstens tot het einde van het seizoen blijven.

Dat is misschien geen slecht idee, want het ging de voorbije maanden snel voor Delorge. Vorig seizoen speelde hij nog op huurbasis voor Lierse Kempenzonen in de Challenger Pro League. In de zomer kreeg hij van Fink volop zijn kans in Sint-Truiden en die heeft hij met beide handen gegrepen.

Is Delorge al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

84
84
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

96
96
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

25
25
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

62
62
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

49
49
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

17
17
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

44
44
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

34
34
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

182
182
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

194
194
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

219
219
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

278
278
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

170
170
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

53
53
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

123
123
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

385
385
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

143
143
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

90
90
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

620
620
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

345
345
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

812
812
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

102
102
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

176
176
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

520
520

Meer sportnieuws