STVV wrijft zich in de handen: "Ik vertrek in januari niet"

124 stemmen
STVV wrijft zich in de handen:

STVV blijft één van de aangename verrassingen van het seizoen en staat na zeventien speeldagen nog steeds op een knappe achtste plaats, op vier punten van de top zes. De Kanaries verwezenlijken die prestaties bovendien met aangenaam voetbal én een jong, Belgisch getint elftal.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat een aantal van die smaakmakers in de kijker lopen. Aboubakary Koita trok met zijn doelpunten natuurlijk de nodige aandacht, maar het lijken toch vooral de sterkhouders uit de eigen jeugd zijn die in de kijker lopen op Stayen.

LEES OOK: STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

Delorge is zeer gegeerd

Vorig seizoen brak Matte Smets (19) al door en daar kwamen onder Thorsten Fink nog Rein Van Helden (21), Mathias Delorge (19) en Jarne Steuckers (21) bij. Zij zouden echter weleens snel kunnen vertrekken. Steuckers werd al gelinkt aan het Amerikaanse Columbus Crew en Smets zou op de radar van verschillende clubs uit de Bundesliga staan.

Ook Delorge blijkt gegeerd. De jonge middenvelder zou al gegeerd zijn door Eintracht Frankfurt en er verschenen berichten dat de Duitse subtopper hem zelfs al tijdens de wintermercato op Stayen zou willen weghalen. STVV hoeft echter niet te vrezen.

Delorge wil in januari STVV niet verlaten

Bij TV Limburg maakt Delorge immers duidelijk dat een wintertransfer voor hem absoluut niet aan de orde is. "Ik heb 15 wedstrijden voor STVV gespeeld, en daar wil ik er minstens nog 15 bij doen", verklaart hij. Hij wil dus minstens tot het einde van het seizoen blijven.

Dat is misschien geen slecht idee, want het ging de voorbije maanden snel voor Delorge. Vorig seizoen speelde hij nog op huurbasis voor Lierse Kempenzonen in de Challenger Pro League. In de zomer kreeg hij van Fink volop zijn kans in Sint-Truiden en die heeft hij met beide handen gegrepen.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst
62

Is Delorge al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

13
13
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

19
19
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

22
22
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

230
230
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

89
89
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

602
602
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

71
71
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

42
42
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

71
71
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

62
62
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

156
156
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

297
297
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

267
267
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

472
472
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

896
896
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

140
140
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

840
840
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

648
648
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

226
226
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

192
192
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

170
170
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1166
1166
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

628
628

Meer sportnieuws