STVV wrijft zich in de handen: "Ik vertrek in januari niet"

124
STVV wrijft zich in de handen:

STVV blijft één van de aangename verrassingen van het seizoen en staat na zeventien speeldagen nog steeds op een knappe achtste plaats, op vier punten van de top zes. De Kanaries verwezenlijken die prestaties bovendien met aangenaam voetbal én een jong, Belgisch getint elftal.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat een aantal van die smaakmakers in de kijker lopen. Aboubakary Koita trok met zijn doelpunten natuurlijk de nodige aandacht, maar het lijken toch vooral de sterkhouders uit de eigen jeugd zijn die in de kijker lopen op Stayen.

LEES OOK: 'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Delorge is zeer gegeerd

Vorig seizoen brak Matte Smets (19) al door en daar kwamen onder Thorsten Fink nog Rein Van Helden (21), Mathias Delorge (19) en Jarne Steuckers (21) bij. Zij zouden echter weleens snel kunnen vertrekken. Steuckers werd al gelinkt aan het Amerikaanse Columbus Crew en Smets zou op de radar van verschillende clubs uit de Bundesliga staan.

Ook Delorge blijkt gegeerd. De jonge middenvelder zou al gegeerd zijn door Eintracht Frankfurt en er verschenen berichten dat de Duitse subtopper hem zelfs al tijdens de wintermercato op Stayen zou willen weghalen. STVV hoeft echter niet te vrezen.

Delorge wil in januari STVV niet verlaten

Bij TV Limburg maakt Delorge immers duidelijk dat een wintertransfer voor hem absoluut niet aan de orde is. "Ik heb 15 wedstrijden voor STVV gespeeld, en daar wil ik er minstens nog 15 bij doen", verklaart hij. Hij wil dus minstens tot het einde van het seizoen blijven.

Dat is misschien geen slecht idee, want het ging de voorbije maanden snel voor Delorge. Vorig seizoen speelde hij nog op huurbasis voor Lierse Kempenzonen in de Challenger Pro League. In de zomer kreeg hij van Fink volop zijn kans in Sint-Truiden en die heeft hij met beide handen gegrepen.

Is Delorge al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

0
0
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

96
96
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

39
39
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

35
35
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

162
162
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

69
69
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

41
41
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

208
208
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

47
47
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

128
128
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

75
75
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

219
219
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

261
261
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

149
149
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

236
236
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

309
309
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

317
317
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

266
266
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

348
348
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

529
529

Meer sportnieuws