TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Jupiler Pro League

Vanuit Engeland komt een zeer straf gerucht aangewaaid over Club Brugge. Dat zou namelijk binnenkort een aanbieding van Manchester City kunnen verwachten, want de Champions League-winnaar zou zijn zinnen gezet hebben op Tajon Buchanan. De Canadees moet de rechterflank van City komen versterken en daarbij wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van maar liefst 58 miljoen euro.

Bij Anderlecht wordt er vooral nog versterking gezocht. Daarbij is de prioriteit duidelijk: er moet absoluut nog een centrale verdediger bij. Er is geen waardig alternatief voor Zeno Debast of Jan Vertonghen en dus lijkt Paars-Wit absoluut een speler nodig te hebben die hen het vuur aan de schenen kan leggen.

Een oude bekende van Anderlecht keert mogelijk deze winter terug naar België. Andy Najar is een vrije speler nadat hij geen nieuw contract tekende bij DC United en de Hondurees zou terug naar Europa willen, liefst naar ons land of Nederland. Er zouden al enkele clubs geïnformeerd hebben.

AA Gent zal in januari ook de transfermarkt optrekken. Zij lijken vooral op zoek te gaan naar een doelman als gevolg van de zware blessure van Paul Nardi. De IJslander Hakon Valdimarsson, die ook al genoemd werd bij Anderlecht, zou alvast een concrete optie zijn en Gent zou zelfs al een bod neergelegd hebben. Tijdens de match tegen RWDM werd echter ook Maarten Paes op de tribune gespot. De Nederlander is momenteel aan de slag bij FC Dallas.

Buitenland

FC Barcelona lijkt rotsvast van plan om in één van de komende mercato's zijn middenveld te versterken. Daarvoor valt alvast een zeer opmerkelijke naam, want Wilfred Ndidi lijkt hoog op het verlanglijstje te staan. De ex-speler van Genk is momenteel aan de slag in de Engelse Championship met Leicester City.

Voor Loïs Openda lijkt ook een toptransfer in het verschiet te liggen na zijn flitsende eerste maanden bij RB Leipzig. De Rode Duivel zou alvast nadrukkelijk in beeld zijn bij Manchester United, maar zou ook op het lijstje staan bij Manchester City en Arsenal. Zij zouden allemaal denken aan een zomertransfer.

Kan Buchanan Club Brugge een recordbedrag opleveren?

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

1
1
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

55
55
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

25
25
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

166
166
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

13
13
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

310
310
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

132
132
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

42
42
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

410
410
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

90
90
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

187
187
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

111
111
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

91
91
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

163
163
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

274
274

Meer sportnieuws