TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Jupiler Pro League

Vanuit Engeland komt een zeer straf gerucht aangewaaid over Club Brugge. Dat zou namelijk binnenkort een aanbieding van Manchester City kunnen verwachten, want de Champions League-winnaar zou zijn zinnen gezet hebben op Tajon Buchanan. De Canadees moet de rechterflank van City komen versterken en daarbij wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van maar liefst 58 miljoen euro.

Bij Anderlecht wordt er vooral nog versterking gezocht. Daarbij is de prioriteit duidelijk: er moet absoluut nog een centrale verdediger bij. Er is geen waardig alternatief voor Zeno Debast of Jan Vertonghen en dus lijkt Paars-Wit absoluut een speler nodig te hebben die hen het vuur aan de schenen kan leggen.

Een oude bekende van Anderlecht keert mogelijk deze winter terug naar België. Andy Najar is een vrije speler nadat hij geen nieuw contract tekende bij DC United en de Hondurees zou terug naar Europa willen, liefst naar ons land of Nederland. Er zouden al enkele clubs geïnformeerd hebben.

AA Gent zal in januari ook de transfermarkt optrekken. Zij lijken vooral op zoek te gaan naar een doelman als gevolg van de zware blessure van Paul Nardi. De IJslander Hakon Valdimarsson, die ook al genoemd werd bij Anderlecht, zou alvast een concrete optie zijn en Gent zou zelfs al een bod neergelegd hebben. Tijdens de match tegen RWDM werd echter ook Maarten Paes op de tribune gespot. De Nederlander is momenteel aan de slag bij FC Dallas.

Buitenland

FC Barcelona lijkt rotsvast van plan om in één van de komende mercato's zijn middenveld te versterken. Daarvoor valt alvast een zeer opmerkelijke naam, want Wilfred Ndidi lijkt hoog op het verlanglijstje te staan. De ex-speler van Genk is momenteel aan de slag in de Engelse Championship met Leicester City.

Voor Loïs Openda lijkt ook een toptransfer in het verschiet te liggen na zijn flitsende eerste maanden bij RB Leipzig. De Rode Duivel zou alvast nadrukkelijk in beeld zijn bij Manchester United, maar zou ook op het lijstje staan bij Manchester City en Arsenal. Zij zouden allemaal denken aan een zomertransfer.

Kan Buchanan Club Brugge een recordbedrag opleveren?

Meest recent

‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

8
8
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

29
29
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

52
52
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

244
244
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

88
88
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

76
76
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

244
244
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

55
55
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

239
239
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

71
71
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

104
104
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

114
114
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

124
124
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

55
55
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

594
594
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

87
87
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

232
232
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

140
140
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

560
560
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

213
213
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

123
123
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

330
330
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

189
189

Meer sportnieuws