TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

908
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Jupiler Pro League

Vanuit Engeland komt een zeer straf gerucht aangewaaid over Club Brugge. Dat zou namelijk binnenkort een aanbieding van Manchester City kunnen verwachten, want de Champions League-winnaar zou zijn zinnen gezet hebben op Tajon Buchanan. De Canadees moet de rechterflank van City komen versterken en daarbij wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van maar liefst 58 miljoen euro.

Bij Anderlecht wordt er vooral nog versterking gezocht. Daarbij is de prioriteit duidelijk: er moet absoluut nog een centrale verdediger bij. Er is geen waardig alternatief voor Zeno Debast of Jan Vertonghen en dus lijkt Paars-Wit absoluut een speler nodig te hebben die hen het vuur aan de schenen kan leggen.

Een oude bekende van Anderlecht keert mogelijk deze winter terug naar België. Andy Najar is een vrije speler nadat hij geen nieuw contract tekende bij DC United en de Hondurees zou terug naar Europa willen, liefst naar ons land of Nederland. Er zouden al enkele clubs geïnformeerd hebben.

AA Gent zal in januari ook de transfermarkt optrekken. Zij lijken vooral op zoek te gaan naar een doelman als gevolg van de zware blessure van Paul Nardi. De IJslander Hakon Valdimarsson, die ook al genoemd werd bij Anderlecht, zou alvast een concrete optie zijn en Gent zou zelfs al een bod neergelegd hebben. Tijdens de match tegen RWDM werd echter ook Maarten Paes op de tribune gespot. De Nederlander is momenteel aan de slag bij FC Dallas.

Buitenland

FC Barcelona lijkt rotsvast van plan om in één van de komende mercato's zijn middenveld te versterken. Daarvoor valt alvast een zeer opmerkelijke naam, want Wilfred Ndidi lijkt hoog op het verlanglijstje te staan. De ex-speler van Genk is momenteel aan de slag in de Engelse Championship met Leicester City.

Voor Loïs Openda lijkt ook een toptransfer in het verschiet te liggen na zijn flitsende eerste maanden bij RB Leipzig. De Rode Duivel zou alvast nadrukkelijk in beeld zijn bij Manchester United, maar zou ook op het lijstje staan bij Manchester City en Arsenal. Zij zouden allemaal denken aan een zomertransfer.

Kan Buchanan Club Brugge een recordbedrag opleveren?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

15
15
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

126
126
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

37
37
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

91
91
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

179
179
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

172
172
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

906
906
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

871
871
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws