TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

Jupiler Pro League

Vanuit Engeland komt een zeer straf gerucht aangewaaid over Club Brugge. Dat zou namelijk binnenkort een aanbieding van Manchester City kunnen verwachten, want de Champions League-winnaar zou zijn zinnen gezet hebben op Tajon Buchanan. De Canadees moet de rechterflank van City komen versterken en daarbij wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van maar liefst 58 miljoen euro.

Bij Anderlecht wordt er vooral nog versterking gezocht. Daarbij is de prioriteit duidelijk: er moet absoluut nog een centrale verdediger bij. Er is geen waardig alternatief voor Zeno Debast of Jan Vertonghen en dus lijkt Paars-Wit absoluut een speler nodig te hebben die hen het vuur aan de schenen kan leggen.

Een oude bekende van Anderlecht keert mogelijk deze winter terug naar België. Andy Najar is een vrije speler nadat hij geen nieuw contract tekende bij DC United en de Hondurees zou terug naar Europa willen, liefst naar ons land of Nederland. Er zouden al enkele clubs geïnformeerd hebben.

AA Gent zal in januari ook de transfermarkt optrekken. Zij lijken vooral op zoek te gaan naar een doelman als gevolg van de zware blessure van Paul Nardi. De IJslander Hakon Valdimarsson, die ook al genoemd werd bij Anderlecht, zou alvast een concrete optie zijn en Gent zou zelfs al een bod neergelegd hebben. Tijdens de match tegen RWDM werd echter ook Maarten Paes op de tribune gespot. De Nederlander is momenteel aan de slag bij FC Dallas.

Buitenland

FC Barcelona lijkt rotsvast van plan om in één van de komende mercato's zijn middenveld te versterken. Daarvoor valt alvast een zeer opmerkelijke naam, want Wilfred Ndidi lijkt hoog op het verlanglijstje te staan. De ex-speler van Genk is momenteel aan de slag in de Engelse Championship met Leicester City.

Voor Loïs Openda lijkt ook een toptransfer in het verschiet te liggen na zijn flitsende eerste maanden bij RB Leipzig. De Rode Duivel zou alvast nadrukkelijk in beeld zijn bij Manchester United, maar zou ook op het lijstje staan bij Manchester City en Arsenal. Zij zouden allemaal denken aan een zomertransfer.

Kan Buchanan Club Brugge een recordbedrag opleveren?

Meest recent

Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

15
15
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

96
96
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

106
106
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

126
126
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

449
449
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

206
206
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

424
424
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

493
493
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

397
397
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

397
397
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

357
357
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

117
117
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

124
124
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

68
68
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

379
379
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

213
213
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

496
496
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

41
41
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

537
537
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

225
225
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

408
408
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

138
138
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

272
272
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

150
150

Meer sportnieuws