TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfer Club Brugge, Najar terug naar België'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Jupiler Pro League

Vanuit Engeland komt een zeer straf gerucht aangewaaid over Club Brugge. Dat zou namelijk binnenkort een aanbieding van Manchester City kunnen verwachten, want de Champions League-winnaar zou zijn zinnen gezet hebben op Tajon Buchanan. De Canadees moet de rechterflank van City komen versterken en daarbij wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van maar liefst 58 miljoen euro.

Bij Anderlecht wordt er vooral nog versterking gezocht. Daarbij is de prioriteit duidelijk: er moet absoluut nog een centrale verdediger bij. Er is geen waardig alternatief voor Zeno Debast of Jan Vertonghen en dus lijkt Paars-Wit absoluut een speler nodig te hebben die hen het vuur aan de schenen kan leggen.

Een oude bekende van Anderlecht keert mogelijk deze winter terug naar België. Andy Najar is een vrije speler nadat hij geen nieuw contract tekende bij DC United en de Hondurees zou terug naar Europa willen, liefst naar ons land of Nederland. Er zouden al enkele clubs geïnformeerd hebben.

AA Gent zal in januari ook de transfermarkt optrekken. Zij lijken vooral op zoek te gaan naar een doelman als gevolg van de zware blessure van Paul Nardi. De IJslander Hakon Valdimarsson, die ook al genoemd werd bij Anderlecht, zou alvast een concrete optie zijn en Gent zou zelfs al een bod neergelegd hebben. Tijdens de match tegen RWDM werd echter ook Maarten Paes op de tribune gespot. De Nederlander is momenteel aan de slag bij FC Dallas.

Buitenland

FC Barcelona lijkt rotsvast van plan om in één van de komende mercato's zijn middenveld te versterken. Daarvoor valt alvast een zeer opmerkelijke naam, want Wilfred Ndidi lijkt hoog op het verlanglijstje te staan. De ex-speler van Genk is momenteel aan de slag in de Engelse Championship met Leicester City.

Voor Loïs Openda lijkt ook een toptransfer in het verschiet te liggen na zijn flitsende eerste maanden bij RB Leipzig. De Rode Duivel zou alvast nadrukkelijk in beeld zijn bij Manchester United, maar zou ook op het lijstje staan bij Manchester City en Arsenal. Zij zouden allemaal denken aan een zomertransfer.

Kan Buchanan Club Brugge een recordbedrag opleveren?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

31
31
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

17
17
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

116
116
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

123
123
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

161
161
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

211
211
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

345
345
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

158
158
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

241
241
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

70
70
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

532
532
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

459
459
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

501
501

Meer sportnieuws