Vandenbempt: "Zij zullen Club Brugge veel geld opleveren"

door
Vandenbempt:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KV Mechelen. De 0-1 van Igor Thiago had altijd doorgang moeten vinden, maar Blauw-Zwart speelde een zeer matige partij. Ze hadden uiteraard terecht grote opmerkingen omtrent de VAR, maar ze moeten de hand ook in eigen boezem steken.

Club Brugge speelde tegen KV Mechelen met Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel met twee flankaanvallers, die dat eigenlijk niet zijn. Jutgla is een centrumspits, Zinckernagel is een speler die het best centraal tot zijn recht komt. Toch koos Ronny Deila voor hen.

LEES OOK: De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Nusa en Skov Olsen op de bank

Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen begonnen weer op de bank. Toen zij invielen kwam er meer creativiteit in de ploeg. Vandenbempt vindt het dan ook vreemd dat de twee smaakmakers momenteel niet in de ploeg staan.

"Club Brugge had wel oog voor de eigen slappe kost. Tot Nusa en Skov Olsen kwamen opdraven, zij zullen de club nog veel geld opbrengen. Vreemd dat je die laatste op de bank laat beginnen. Skov Olsen is dit seizoen al goed voor 16 doelpunten en 4 assists", stelde hij vast bij Sporza.

20 en 18 miljoen euro

Club Brugge deed zo een slechte zaak, want alle ploegen boven hen wisten te winnen, uitgezonderd van RSC Anderlecht. De kloof met leider Union SG bedraagt al 14! punten. Dat is zelfs met een halvering al bijzonder veel. 

Opvallend: Nusa en Skov Olsen zijn de tweede meest waardevolle spelers van Club Brugge. Volgens Transfermarkt zijn zij respectievelijk 20 en 18 miljoen euro waard. De kans is zeer groot dat beiden Blauw-Zwart in 2024 gaan verlaten. 

Moeten Nusa en Skov Olsen in de basis staan?

Meest recent

Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

1
1
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

48
48
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

147
147
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

45
45
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

231
231
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

106
106
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

166
166
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

98
98
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

81
81
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

66
66
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

59
59
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

235
235
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

130
130
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

120
120
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

34
34
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

347
347
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

141
141
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

45
45
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

424
424
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

48
48
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

575
575
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

388
388
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

505
505
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

189
189

Meer sportnieuws