Vandenbempt: "Zij zullen Club Brugge veel geld opleveren"

door
Vandenbempt:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KV Mechelen. De 0-1 van Igor Thiago had altijd doorgang moeten vinden, maar Blauw-Zwart speelde een zeer matige partij. Ze hadden uiteraard terecht grote opmerkingen omtrent de VAR, maar ze moeten de hand ook in eigen boezem steken.

Club Brugge speelde tegen KV Mechelen met Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel met twee flankaanvallers, die dat eigenlijk niet zijn. Jutgla is een centrumspits, Zinckernagel is een speler die het best centraal tot zijn recht komt. Toch koos Ronny Deila voor hen.

LEES OOK: Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Nusa en Skov Olsen op de bank

Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen begonnen weer op de bank. Toen zij invielen kwam er meer creativiteit in de ploeg. Vandenbempt vindt het dan ook vreemd dat de twee smaakmakers momenteel niet in de ploeg staan.

"Club Brugge had wel oog voor de eigen slappe kost. Tot Nusa en Skov Olsen kwamen opdraven, zij zullen de club nog veel geld opbrengen. Vreemd dat je die laatste op de bank laat beginnen. Skov Olsen is dit seizoen al goed voor 16 doelpunten en 4 assists", stelde hij vast bij Sporza.

20 en 18 miljoen euro

Club Brugge deed zo een slechte zaak, want alle ploegen boven hen wisten te winnen, uitgezonderd van RSC Anderlecht. De kloof met leider Union SG bedraagt al 14! punten. Dat is zelfs met een halvering al bijzonder veel. 

Opvallend: Nusa en Skov Olsen zijn de tweede meest waardevolle spelers van Club Brugge. Volgens Transfermarkt zijn zij respectievelijk 20 en 18 miljoen euro waard. De kans is zeer groot dat beiden Blauw-Zwart in 2024 gaan verlaten. 

Moeten Nusa en Skov Olsen in de basis staan?

Meest recent

Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

9
9
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

18
18
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

138
138
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

58
58
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

240
240
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

106
106
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

191
191
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

334
334
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

159
159
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

291
291
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

125
125
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

356
356
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

683
683
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

105
105
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

105
105
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

224
224
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

756
756
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

99
99
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

297
297
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

102
102
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

170
170
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

931
931
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

125
125
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

275
275

Meer sportnieuws