Crisis bij KVO duurt voort: Vreven betaalt het gelag

door
Crisis bij KVO duurt voort: Vreven betaalt het gelag

KV Oostende kent een héél zwaar seizoen. De kustploeg moet vrezen voor de toekomst, want een overname is héél erg nodig. Financieel zit de club in grote problemen. Sportief heeft dat ook zijn weerslag en Stijn Vreven betaalt het gelag.

De kustploeg heeft vandaag meegedeeld dat Vreven er niet langer trainer is. "KV Oostende neemt met onmiddellijke ingang afscheid van trainer Stijn Vreven. De leiding wordt nu tijdelijk in handen gegeven van assistenten Kurt Bataille en Michiel Jonckheere. Zij bereiden vanaf maandag de competitiewedstrijd tegen RSCA Futures voor", deelt KVO mee. 

LEES OOK: Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Vreven ontslagen

Sportief Manager Nils Vanneste gaf meer uitleg. "Allereerst wil ik Stijn Vreven oprecht bedanken voor zijn inzet. Aan zijn werkethiek lag het dan ook zeker niet want hij was van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat aanwezig op de club. Alleen moeten we concluderen dat de mayonaise helaas te weinig pakte", vertelt hij. 

"Stijn staat bekend om zijn geestdrift en winnaarsmentaliteit maar dat zagen we niet altijd evenveel terug op het veld. Toch wil ik de schuld daarvoor niet louter bij Stijn leggen, de spelers moeten ook in de spiegel kijken en beseffen dat het beter moet. Ik ben er wél van overtuigd dat we met dit spelerspotentieel beter moeten kunnen. Daarom vond ik het ook tijd om in te grijpen", geeft hij aan. 

Bataille en Jonckheere

KVO knokt voor het behoud in de Challenger Pro League. "Ik hoop dat Kurt Bataille en Michiel Jonckheere in eerste instantie het plezier en de grinta er weer kunnen inkrijgen. Ze hebben het voordeel dat ze de groep én de club kennen en ook in het verleden al nauw samenwerkten met verscheidene spelers bij ons U21-team. Beiden zijn ook echte KVO-mannen die zich de mindere prestaties persoonlijk aantrekken. Zij weten meer dan wie ook wat de KVO-mentaliteit inhoudt en ze zullen er alles aan doen om het tij te doen keren. Al is het, zoals ik al zei, ook aan de spelers om nu op te staan en te tonen dat ze als één groep aan hetzelfde zeel trekken.”

Een logisch ontslag?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

79
79
โ€œPure diefstal!โ€ - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

16
16
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

41
41
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

54
54
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

110
110
Knaltransfer voor Duranville? โ€˜Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

82
82
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

85
85
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

35
35
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

145
145
โ€˜Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razendโ€™

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

487
487
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

407
407
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

85
85
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

319
319
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Hรญjฬ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1257
1257
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

167
167
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

262
262
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

737
737
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

386
386
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

90
90
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

104
104
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

106
106
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

247
247
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

109
109

Meer sportnieuws