Crisis bij KVO duurt voort: Vreven betaalt het gelag

303
Crisis bij KVO duurt voort: Vreven betaalt het gelag

KV Oostende kent een héél zwaar seizoen. De kustploeg moet vrezen voor de toekomst, want een overname is héél erg nodig. Financieel zit de club in grote problemen. Sportief heeft dat ook zijn weerslag en Stijn Vreven betaalt het gelag.

De kustploeg heeft vandaag meegedeeld dat Vreven er niet langer trainer is. "KV Oostende neemt met onmiddellijke ingang afscheid van trainer Stijn Vreven. De leiding wordt nu tijdelijk in handen gegeven van assistenten Kurt Bataille en Michiel Jonckheere. Zij bereiden vanaf maandag de competitiewedstrijd tegen RSCA Futures voor", deelt KVO mee. 

LEES OOK: Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

Vreven ontslagen

Sportief Manager Nils Vanneste gaf meer uitleg. "Allereerst wil ik Stijn Vreven oprecht bedanken voor zijn inzet. Aan zijn werkethiek lag het dan ook zeker niet want hij was van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat aanwezig op de club. Alleen moeten we concluderen dat de mayonaise helaas te weinig pakte", vertelt hij. 

"Stijn staat bekend om zijn geestdrift en winnaarsmentaliteit maar dat zagen we niet altijd evenveel terug op het veld. Toch wil ik de schuld daarvoor niet louter bij Stijn leggen, de spelers moeten ook in de spiegel kijken en beseffen dat het beter moet. Ik ben er wél van overtuigd dat we met dit spelerspotentieel beter moeten kunnen. Daarom vond ik het ook tijd om in te grijpen", geeft hij aan. 

Bataille en Jonckheere

KVO knokt voor het behoud in de Challenger Pro League. "Ik hoop dat Kurt Bataille en Michiel Jonckheere in eerste instantie het plezier en de grinta er weer kunnen inkrijgen. Ze hebben het voordeel dat ze de groep én de club kennen en ook in het verleden al nauw samenwerkten met verscheidene spelers bij ons U21-team. Beiden zijn ook echte KVO-mannen die zich de mindere prestaties persoonlijk aantrekken. Zij weten meer dan wie ook wat de KVO-mentaliteit inhoudt en ze zullen er alles aan doen om het tij te doen keren. Al is het, zoals ik al zei, ook aan de spelers om nu op te staan en te tonen dat ze als één groep aan hetzelfde zeel trekken.”

Een logisch ontslag?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

87
87
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

17
17
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

48
48
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

12
12
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

108
108
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

21
21
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

48
48
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

171
171
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

270
270
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

72
72
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Brunoโ€™

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

667
667
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

245
245
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

79
79
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

75
75
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

192
192
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

308
308
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

524
524
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

360
360
Ballon dโ€™Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

327
327
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

846
846
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

747
747
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

17
17
Mbappรฉ-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

90
90
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: โ€œKleuterklasgedrag!โ€

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

326
326

Meer sportnieuws