Crisis bij KVO duurt voort: Vreven betaalt het gelag

303 stemmen
Crisis bij KVO duurt voort: Vreven betaalt het gelag

KV Oostende kent een héél zwaar seizoen. De kustploeg moet vrezen voor de toekomst, want een overname is héél erg nodig. Financieel zit de club in grote problemen. Sportief heeft dat ook zijn weerslag en Stijn Vreven betaalt het gelag.

De kustploeg heeft vandaag meegedeeld dat Vreven er niet langer trainer is. "KV Oostende neemt met onmiddellijke ingang afscheid van trainer Stijn Vreven. De leiding wordt nu tijdelijk in handen gegeven van assistenten Kurt Bataille en Michiel Jonckheere. Zij bereiden vanaf maandag de competitiewedstrijd tegen RSCA Futures voor", deelt KVO mee. 

Vreven ontslagen

Sportief Manager Nils Vanneste gaf meer uitleg. "Allereerst wil ik Stijn Vreven oprecht bedanken voor zijn inzet. Aan zijn werkethiek lag het dan ook zeker niet want hij was van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat aanwezig op de club. Alleen moeten we concluderen dat de mayonaise helaas te weinig pakte", vertelt hij. 

"Stijn staat bekend om zijn geestdrift en winnaarsmentaliteit maar dat zagen we niet altijd evenveel terug op het veld. Toch wil ik de schuld daarvoor niet louter bij Stijn leggen, de spelers moeten ook in de spiegel kijken en beseffen dat het beter moet. Ik ben er wél van overtuigd dat we met dit spelerspotentieel beter moeten kunnen. Daarom vond ik het ook tijd om in te grijpen", geeft hij aan. 

Bataille en Jonckheere

KVO knokt voor het behoud in de Challenger Pro League. "Ik hoop dat Kurt Bataille en Michiel Jonckheere in eerste instantie het plezier en de grinta er weer kunnen inkrijgen. Ze hebben het voordeel dat ze de groep én de club kennen en ook in het verleden al nauw samenwerkten met verscheidene spelers bij ons U21-team. Beiden zijn ook echte KVO-mannen die zich de mindere prestaties persoonlijk aantrekken. Zij weten meer dan wie ook wat de KVO-mentaliteit inhoudt en ze zullen er alles aan doen om het tij te doen keren. Al is het, zoals ik al zei, ook aan de spelers om nu op te staan en te tonen dat ze als één groep aan hetzelfde zeel trekken.”

Een logisch ontslag?

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

12
12
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

18
18
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

79
79
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

153
153
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

759
759
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

163
163
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

74
74
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

158
158
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

85
85
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

249
249
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs รฉn buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

106
106
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

516
516
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

498
498
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

405
405
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

903
903
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

210
210
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: โ€œWat wil je nog meer?โ€

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

272
272
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

417
417
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
โ€˜Anderlecht-trio grof wild op transfermarktโ€™

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

583
583
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

228
228
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

184
184
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

101
101
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: โ€˜Belangrijke rolโ€™

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

78
78

Meer sportnieuws