Mazzu komt met felle oproep voor fans Charleroi

79 stemmen
Mazzu komt met felle oproep voor fans Charleroi

Koploper Union SG pakte het afgelopen weekend de drie punten op het veld van Sporting Charleroi. De Carolo's blijven daardoor in de lage middenmoot hangen, op slechts enkele punten boven de degradatiestreep.

Union kon opnieuw rekenen op een sterke Amoura. De seizoensrevelatie had er na een kwartiertje al een in liggen: 0-1. Terho zorgde vijf minuten na de rust voor een dubbele voorsprong, waarna opnieuw Amoura voor 0-3 zorgde.

De eerredder van Guiagon was niet meer dan een doekje voor het bloeden voor Charleroi, dat een wisselvallig seizoen draait onder coach Felice Mazzu. Die begrijpt de onvrede onder de fans in het Zwarte Land.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

De mentaliteit is er bij Charleroi

"Ik kan begrijpen dat ze teleurgesteld en gefrustreerd zijn door onze positie in het klassement", citeert RTBF Mazzu. "Maar ik denk dat ze hard zijn, want de spelers tonen de juiste wil en mentaliteit."

"We missen bepaalde zaken, we missen kansen, dat kan ik begrijpen. De mentaliteit en de wil zijn er en het bewijs is dat we in de 90e minuut hebben gescoord. Weet je, in onze situatie heeft deze groep steun nodig", lijkt Mazzu een boodschap te sturen naar de achterban van de Zebra's.

Twee of drie overwinningen

Mazzu lijkt te weten wat zijn ploeg op het juiste pad zou kunnen krijgen. "Alles wat we nodig hebben is twee of drie overwinningen op rij. Dat zou alles veranderen en ons ons zelfvertrouwen teruggeven."

Charleroi hoopt het jaar goed af te sluiten. Op de volgende speeldag trekt het naar Standard voor een Waalse clash. Daarna volgen duels tegen STVV (uit) en KV Mechelen (thuis). Worden dat twee of drie overwinningen op rij?

Komt Charleroi nog in degradatienood?

Meest recent

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

191
191
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

33
33
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

72
72
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

147
147
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

197
197
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

239
239
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

67
67
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

48
48
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

238
238
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

90
90
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

270
270
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

283
283
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

70
70
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

60
60
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

544
544
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

69
69
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

179
179
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

365
365
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

63
63
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

168
168
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

315
315
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

49
49
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

66
66
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

133
133

Meer sportnieuws