Mazzu komt met felle oproep voor fans Charleroi

door
Mazzu komt met felle oproep voor fans Charleroi

Koploper Union SG pakte het afgelopen weekend de drie punten op het veld van Sporting Charleroi. De Carolo's blijven daardoor in de lage middenmoot hangen, op slechts enkele punten boven de degradatiestreep.

Union kon opnieuw rekenen op een sterke Amoura. De seizoensrevelatie had er na een kwartiertje al een in liggen: 0-1. Terho zorgde vijf minuten na de rust voor een dubbele voorsprong, waarna opnieuw Amoura voor 0-3 zorgde.

De eerredder van Guiagon was niet meer dan een doekje voor het bloeden voor Charleroi, dat een wisselvallig seizoen draait onder coach Felice Mazzu. Die begrijpt de onvrede onder de fans in het Zwarte Land.

LEES OOK: Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De mentaliteit is er bij Charleroi

"Ik kan begrijpen dat ze teleurgesteld en gefrustreerd zijn door onze positie in het klassement", citeert RTBF Mazzu. "Maar ik denk dat ze hard zijn, want de spelers tonen de juiste wil en mentaliteit."

"We missen bepaalde zaken, we missen kansen, dat kan ik begrijpen. De mentaliteit en de wil zijn er en het bewijs is dat we in de 90e minuut hebben gescoord. Weet je, in onze situatie heeft deze groep steun nodig", lijkt Mazzu een boodschap te sturen naar de achterban van de Zebra's.

Twee of drie overwinningen

Mazzu lijkt te weten wat zijn ploeg op het juiste pad zou kunnen krijgen. "Alles wat we nodig hebben is twee of drie overwinningen op rij. Dat zou alles veranderen en ons ons zelfvertrouwen teruggeven."

Charleroi hoopt het jaar goed af te sluiten. Op de volgende speeldag trekt het naar Standard voor een Waalse clash. Daarna volgen duels tegen STVV (uit) en KV Mechelen (thuis). Worden dat twee of drie overwinningen op rij?

Komt Charleroi nog in degradatienood?

Meest recent

Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

4
4
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

344
344
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

163
163
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

32
32
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

48
48
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

58
58
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1375
1375
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

115
115
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

186
186
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

31
31
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

900
900
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

471
471
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

69
69
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

122
122
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

97
97
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

50
50
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

99
99
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

217
217
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

53
53
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

131
131
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

29
29

Meer sportnieuws