Mazzu komt met felle oproep voor fans Charleroi

door
Mazzu komt met felle oproep voor fans Charleroi

Koploper Union SG pakte het afgelopen weekend de drie punten op het veld van Sporting Charleroi. De Carolo's blijven daardoor in de lage middenmoot hangen, op slechts enkele punten boven de degradatiestreep.

Union kon opnieuw rekenen op een sterke Amoura. De seizoensrevelatie had er na een kwartiertje al een in liggen: 0-1. Terho zorgde vijf minuten na de rust voor een dubbele voorsprong, waarna opnieuw Amoura voor 0-3 zorgde.

De eerredder van Guiagon was niet meer dan een doekje voor het bloeden voor Charleroi, dat een wisselvallig seizoen draait onder coach Felice Mazzu. Die begrijpt de onvrede onder de fans in het Zwarte Land.

LEES OOK: Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

De mentaliteit is er bij Charleroi

"Ik kan begrijpen dat ze teleurgesteld en gefrustreerd zijn door onze positie in het klassement", citeert RTBF Mazzu. "Maar ik denk dat ze hard zijn, want de spelers tonen de juiste wil en mentaliteit."

"We missen bepaalde zaken, we missen kansen, dat kan ik begrijpen. De mentaliteit en de wil zijn er en het bewijs is dat we in de 90e minuut hebben gescoord. Weet je, in onze situatie heeft deze groep steun nodig", lijkt Mazzu een boodschap te sturen naar de achterban van de Zebra's.

Twee of drie overwinningen

Mazzu lijkt te weten wat zijn ploeg op het juiste pad zou kunnen krijgen. "Alles wat we nodig hebben is twee of drie overwinningen op rij. Dat zou alles veranderen en ons ons zelfvertrouwen teruggeven."

Charleroi hoopt het jaar goed af te sluiten. Op de volgende speeldag trekt het naar Standard voor een Waalse clash. Daarna volgen duels tegen STVV (uit) en KV Mechelen (thuis). Worden dat twee of drie overwinningen op rij?

Komt Charleroi nog in degradatienood?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

33
33
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

330
330
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

290
290
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

175
175
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

227
227
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

66
66
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

565
565
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

207
207
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

389
389
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

605
605
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

389
389
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

163
163
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

257
257
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

77
77
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

333
333
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

227
227
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

235
235
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws