'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

door
'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

AA Gent boekte zondag een vlotte zege tegen RWDM, dat een 4-0 om de oren kreeg. Daarmee blijven de Buffalo's uitstekend op dreef, want ze zijn intussen al elf officiële wedstrijden ongeslagen. Dat is een mooie reeks, maar die neemt niet weg dat er in januari absoluut versterking nodig is.

Hein Vanhaezebrouck klaagde al regelmatig over zijn smalle kern en die zal in januari nog verder uitgedund worden doordat enkele spelers zullen vertrekken naar de Africa Cup en Asian Cup. De spoeling dreigt daardoor zeer dun te worden. Bovendien stelde zich onlangs een extra probleem.

LEES OOK: Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

AA Gent zoekt nog doelman

Tegen Zorya Luhansk zag Gent immers Paul Nardi uitvallen met een zwaar enkeltrauma. Het seizoen van de Franse doelman zit er al op en dat zorgt toch voor een probleem onder de lat. Davy Roef kan niet altijd overtuigen en lijkt wel concurrentie te kunnen gebruiken, zeker omdat er achter hem geen volwaardig alternatief is.

Gent houdt enkel nog de jonge doelmannen De Schrevel en Fortin achter de hand, maar zij lijken nog niet klaar voor het grote werk. Volgens Het Nieuwsblad is het daarom de bedoeling om in januari een extra keeper te halen en daarvoor denkt Gent aan een bekende naam.

AA Gent wil doelwit van Anderlecht

Ze zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Hakon Valdimarsson, die de voorbije weken ook al uitgebreid aan Anderlecht gelinkt werd. Die transfer lijkt echter een pak minder aan de orde nadat Brian Riemer eerder deze week verklaarde dat het niet de bedoeling is dat Dupé in de winter Anderlecht verlaat.

Mogelijk heeft AA Gent dus een concurrent minder voor de IJslandse international van Elfsborg, waar ze eerder al Joseph Okumu weghaalden. De Buffalo's zouden zelfs al een eerste bod neergelegd hebben. Er zouden wel nog buitenlandse clubs op de loer liggen voor de keeper, die zo'n 2 miljoen euro zou moeten kosten.

Moet AA Gent absoluut een doelman halen?

Meest recent

DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

134
134
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

58
58
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

101
101
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

142
142
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

235
235
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

242
242
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

26
26
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

617
617
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

314
314
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

456
456
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

523
523
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1088
1088
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

314
314
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

672
672
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

329
329
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

148
148
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

254
254

Meer sportnieuws