'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

door
'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

AA Gent boekte zondag een vlotte zege tegen RWDM, dat een 4-0 om de oren kreeg. Daarmee blijven de Buffalo's uitstekend op dreef, want ze zijn intussen al elf officiële wedstrijden ongeslagen. Dat is een mooie reeks, maar die neemt niet weg dat er in januari absoluut versterking nodig is.

Hein Vanhaezebrouck klaagde al regelmatig over zijn smalle kern en die zal in januari nog verder uitgedund worden doordat enkele spelers zullen vertrekken naar de Africa Cup en Asian Cup. De spoeling dreigt daardoor zeer dun te worden. Bovendien stelde zich onlangs een extra probleem.

LEES OOK: 'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

AA Gent zoekt nog doelman

Tegen Zorya Luhansk zag Gent immers Paul Nardi uitvallen met een zwaar enkeltrauma. Het seizoen van de Franse doelman zit er al op en dat zorgt toch voor een probleem onder de lat. Davy Roef kan niet altijd overtuigen en lijkt wel concurrentie te kunnen gebruiken, zeker omdat er achter hem geen volwaardig alternatief is.

Gent houdt enkel nog de jonge doelmannen De Schrevel en Fortin achter de hand, maar zij lijken nog niet klaar voor het grote werk. Volgens Het Nieuwsblad is het daarom de bedoeling om in januari een extra keeper te halen en daarvoor denkt Gent aan een bekende naam.

AA Gent wil doelwit van Anderlecht

Ze zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Hakon Valdimarsson, die de voorbije weken ook al uitgebreid aan Anderlecht gelinkt werd. Die transfer lijkt echter een pak minder aan de orde nadat Brian Riemer eerder deze week verklaarde dat het niet de bedoeling is dat Dupé in de winter Anderlecht verlaat.

Mogelijk heeft AA Gent dus een concurrent minder voor de IJslandse international van Elfsborg, waar ze eerder al Joseph Okumu weghaalden. De Buffalo's zouden zelfs al een eerste bod neergelegd hebben. Er zouden wel nog buitenlandse clubs op de loer liggen voor de keeper, die zo'n 2 miljoen euro zou moeten kosten.

Moet AA Gent absoluut een doelman halen?

Meest recent

Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

23
23
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

44
44
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

112
112
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

39
39
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

310
310
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

89
89
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

118
118
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

226
226
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

109
109
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

112
112
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

50
50
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

93
93
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

268
268
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

216
216
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

147
147
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

118
118
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

156
156
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

241
241
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

158
158
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

423
423
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

189
189
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

92
92
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

47
47

Meer sportnieuws