'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

door
'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

AA Gent boekte zondag een vlotte zege tegen RWDM, dat een 4-0 om de oren kreeg. Daarmee blijven de Buffalo's uitstekend op dreef, want ze zijn intussen al elf officiële wedstrijden ongeslagen. Dat is een mooie reeks, maar die neemt niet weg dat er in januari absoluut versterking nodig is.

Hein Vanhaezebrouck klaagde al regelmatig over zijn smalle kern en die zal in januari nog verder uitgedund worden doordat enkele spelers zullen vertrekken naar de Africa Cup en Asian Cup. De spoeling dreigt daardoor zeer dun te worden. Bovendien stelde zich onlangs een extra probleem.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

AA Gent zoekt nog doelman

Tegen Zorya Luhansk zag Gent immers Paul Nardi uitvallen met een zwaar enkeltrauma. Het seizoen van de Franse doelman zit er al op en dat zorgt toch voor een probleem onder de lat. Davy Roef kan niet altijd overtuigen en lijkt wel concurrentie te kunnen gebruiken, zeker omdat er achter hem geen volwaardig alternatief is.

Gent houdt enkel nog de jonge doelmannen De Schrevel en Fortin achter de hand, maar zij lijken nog niet klaar voor het grote werk. Volgens Het Nieuwsblad is het daarom de bedoeling om in januari een extra keeper te halen en daarvoor denkt Gent aan een bekende naam.

AA Gent wil doelwit van Anderlecht

Ze zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Hakon Valdimarsson, die de voorbije weken ook al uitgebreid aan Anderlecht gelinkt werd. Die transfer lijkt echter een pak minder aan de orde nadat Brian Riemer eerder deze week verklaarde dat het niet de bedoeling is dat Dupé in de winter Anderlecht verlaat.

Mogelijk heeft AA Gent dus een concurrent minder voor de IJslandse international van Elfsborg, waar ze eerder al Joseph Okumu weghaalden. De Buffalo's zouden zelfs al een eerste bod neergelegd hebben. Er zouden wel nog buitenlandse clubs op de loer liggen voor de keeper, die zo'n 2 miljoen euro zou moeten kosten.

Moet AA Gent absoluut een doelman halen?

Meest recent

Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

39
39
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

20
20
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

29
29
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

156
156
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

80
80
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

826
826
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

361
361
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

280
280
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

110
110
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

165
165
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

394
394
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

333
333
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

84
84
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

336
336
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

241
241
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

163
163
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

380
380
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

346
346
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

274
274
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

784
784
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

323
323
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

657
657
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

640
640
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

637
637

Meer sportnieuws