'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

door
'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

AA Gent boekte zondag een vlotte zege tegen RWDM, dat een 4-0 om de oren kreeg. Daarmee blijven de Buffalo's uitstekend op dreef, want ze zijn intussen al elf officiële wedstrijden ongeslagen. Dat is een mooie reeks, maar die neemt niet weg dat er in januari absoluut versterking nodig is.

Hein Vanhaezebrouck klaagde al regelmatig over zijn smalle kern en die zal in januari nog verder uitgedund worden doordat enkele spelers zullen vertrekken naar de Africa Cup en Asian Cup. De spoeling dreigt daardoor zeer dun te worden. Bovendien stelde zich onlangs een extra probleem.

LEES OOK: De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent zoekt nog doelman

Tegen Zorya Luhansk zag Gent immers Paul Nardi uitvallen met een zwaar enkeltrauma. Het seizoen van de Franse doelman zit er al op en dat zorgt toch voor een probleem onder de lat. Davy Roef kan niet altijd overtuigen en lijkt wel concurrentie te kunnen gebruiken, zeker omdat er achter hem geen volwaardig alternatief is.

Gent houdt enkel nog de jonge doelmannen De Schrevel en Fortin achter de hand, maar zij lijken nog niet klaar voor het grote werk. Volgens Het Nieuwsblad is het daarom de bedoeling om in januari een extra keeper te halen en daarvoor denkt Gent aan een bekende naam.

AA Gent wil doelwit van Anderlecht

Ze zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Hakon Valdimarsson, die de voorbije weken ook al uitgebreid aan Anderlecht gelinkt werd. Die transfer lijkt echter een pak minder aan de orde nadat Brian Riemer eerder deze week verklaarde dat het niet de bedoeling is dat Dupé in de winter Anderlecht verlaat.

Mogelijk heeft AA Gent dus een concurrent minder voor de IJslandse international van Elfsborg, waar ze eerder al Joseph Okumu weghaalden. De Buffalo's zouden zelfs al een eerste bod neergelegd hebben. Er zouden wel nog buitenlandse clubs op de loer liggen voor de keeper, die zo'n 2 miljoen euro zou moeten kosten.

Moet AA Gent absoluut een doelman halen?

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

28
28
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

6
6
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

66
66
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

42
42
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

140
140
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

119
119
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

102
102
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

21
21
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

211
211
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

71
71
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

263
263
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

43
43
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

212
212
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

106
106
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

254
254
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

194
194
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

398
398
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

360
360

Meer sportnieuws