'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

door
'AA Gent wil transfertarget van Anderlecht kapen'

AA Gent boekte zondag een vlotte zege tegen RWDM, dat een 4-0 om de oren kreeg. Daarmee blijven de Buffalo's uitstekend op dreef, want ze zijn intussen al elf officiële wedstrijden ongeslagen. Dat is een mooie reeks, maar die neemt niet weg dat er in januari absoluut versterking nodig is.

Hein Vanhaezebrouck klaagde al regelmatig over zijn smalle kern en die zal in januari nog verder uitgedund worden doordat enkele spelers zullen vertrekken naar de Africa Cup en Asian Cup. De spoeling dreigt daardoor zeer dun te worden. Bovendien stelde zich onlangs een extra probleem.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

AA Gent zoekt nog doelman

Tegen Zorya Luhansk zag Gent immers Paul Nardi uitvallen met een zwaar enkeltrauma. Het seizoen van de Franse doelman zit er al op en dat zorgt toch voor een probleem onder de lat. Davy Roef kan niet altijd overtuigen en lijkt wel concurrentie te kunnen gebruiken, zeker omdat er achter hem geen volwaardig alternatief is.

Gent houdt enkel nog de jonge doelmannen De Schrevel en Fortin achter de hand, maar zij lijken nog niet klaar voor het grote werk. Volgens Het Nieuwsblad is het daarom de bedoeling om in januari een extra keeper te halen en daarvoor denkt Gent aan een bekende naam.

AA Gent wil doelwit van Anderlecht

Ze zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Hakon Valdimarsson, die de voorbije weken ook al uitgebreid aan Anderlecht gelinkt werd. Die transfer lijkt echter een pak minder aan de orde nadat Brian Riemer eerder deze week verklaarde dat het niet de bedoeling is dat Dupé in de winter Anderlecht verlaat.

Mogelijk heeft AA Gent dus een concurrent minder voor de IJslandse international van Elfsborg, waar ze eerder al Joseph Okumu weghaalden. De Buffalo's zouden zelfs al een eerste bod neergelegd hebben. Er zouden wel nog buitenlandse clubs op de loer liggen voor de keeper, die zo'n 2 miljoen euro zou moeten kosten.

Moet AA Gent absoluut een doelman halen?

Meest recent

Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

0
0
Philippe Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

7
7
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

15
15
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

60
60
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

109
109
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

67
67
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

190
190
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

318
318
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

55
55
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

211
211
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

87
87
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

90
90
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1069
1069
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

313
313
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

339
339
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

149
149
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

115
115
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

508
508
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

162
162
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

203
203
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

574
574
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

38
38
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

65
65
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

261
261
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

204
204

Meer sportnieuws