'Tweede JPL-club springt in de dans voor Rik De Mil'

609 stemmen
'Tweede JPL-club springt in de dans voor Rik De Mil'

De kans lijkt steeds groter te worden dat Rik De Mil een van de komende dagen Club Brugge gaat verlaten. De interesse in de huidige assistent-trainer van Ronny Deila neemt met de week toe. Er is immers nog een club die hem wil aanstellen als hoofdtrainer.

KVC Westerlo zoekt een nieuwe trainer nadat Jonas De Roeck na de povere resultaten de laan werd uitgestuurd. De naam van De Mil deed al snel de ronde. Voorlopig kwam daar nog niet meer informatie over. Westerlo werd ook gelinkt aan de Zweedse trainer Jimmy Thelin. Ze praten dus met meerdere trainers.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

KV Kortrijk wil De Mil

Het Laatste Nieuws weet dat ondertussen ook KV Kortrijk wel graten ziet in de komst van De Mil. Zij probeerden hem in de zomer al te overtuigen om naar het Guldensporenstadion te komen, maar hij weigerde toen. Dat bleek een verstandige keuze, want ondertussen werden met Will Still en Glen De Boeck al twee trainers ontslagen na amper zestien speeldagen.

KVK wil dus een nieuwe poging ondernemen om De Mil te overtuigen. Kunnen ze hem deze keer wel verleiden? Voorlopig lijkt die kans klein te zijn, aangezien KVK een stuurloos schip lijkt te zijn. Er is héél veel onduidelijkheid rondom de club.

Of alsnog Vanderhaeghe?

KV Kortrijk werd ook al gelinkt aan een terugkeer van Yves Vanderhaeghe. Voorlopig is het dus nog koffiedik kijken wat de plannen zijn van De Mil. Gaat hij volledig op eigen benen staan, of blijft hij Club Brugge trouw in een rol in de schaduw?

Wat gaat De Mil doen?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

114
114
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

86
86
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

72
72
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

56
56
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

156
156
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

456
456
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

621
621
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

545
545
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

96
96
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

420
420
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

582
582
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

256
256
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

73
73
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

252
252
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

476
476
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

269
269
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

747
747
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

233
233
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

249
249
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

585
585
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

397
397
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

774
774
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

639
639
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

227
227
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

754
754

Meer sportnieuws