'Tweede JPL-club springt in de dans voor Rik De Mil'

609 stemmen
'Tweede JPL-club springt in de dans voor Rik De Mil'

De kans lijkt steeds groter te worden dat Rik De Mil een van de komende dagen Club Brugge gaat verlaten. De interesse in de huidige assistent-trainer van Ronny Deila neemt met de week toe. Er is immers nog een club die hem wil aanstellen als hoofdtrainer.

KVC Westerlo zoekt een nieuwe trainer nadat Jonas De Roeck na de povere resultaten de laan werd uitgestuurd. De naam van De Mil deed al snel de ronde. Voorlopig kwam daar nog niet meer informatie over. Westerlo werd ook gelinkt aan de Zweedse trainer Jimmy Thelin. Ze praten dus met meerdere trainers.

LEES OOK: Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

KV Kortrijk wil De Mil

Het Laatste Nieuws weet dat ondertussen ook KV Kortrijk wel graten ziet in de komst van De Mil. Zij probeerden hem in de zomer al te overtuigen om naar het Guldensporenstadion te komen, maar hij weigerde toen. Dat bleek een verstandige keuze, want ondertussen werden met Will Still en Glen De Boeck al twee trainers ontslagen na amper zestien speeldagen.

KVK wil dus een nieuwe poging ondernemen om De Mil te overtuigen. Kunnen ze hem deze keer wel verleiden? Voorlopig lijkt die kans klein te zijn, aangezien KVK een stuurloos schip lijkt te zijn. Er is héél veel onduidelijkheid rondom de club.

Of alsnog Vanderhaeghe?

KV Kortrijk werd ook al gelinkt aan een terugkeer van Yves Vanderhaeghe. Voorlopig is het dus nog koffiedik kijken wat de plannen zijn van De Mil. Gaat hij volledig op eigen benen staan, of blijft hij Club Brugge trouw in een rol in de schaduw?

Wat gaat De Mil doen?

Meest recent

Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

7
7
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

39
39
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

72
72
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

38
38
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

184
184
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

469
469
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

335
335
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

220
220
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

395
395
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

112
112
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

144
144
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

181
181
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

414
414
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

533
533
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

200
200
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

373
373
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

304
304
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

76
76
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

308
308
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

133
133
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

153
153
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

619
619
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

168
168
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

213
213
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

831
831

Meer sportnieuws