Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

door
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat Belgisch talent rondlopen. Een aantal van hen mogen zeker een toekomst bij de Rode Duivels ambiëren. Een van hen blijft er alvast zeer rustig onder en wil eerst presteren bij de Brusselaars.

Anderlecht heeft met Zeno Debast en Jan Vertonghen twee Rode Duivels in de rangen. Vertonghen is een vaste waarde, Debast voorlopig bankzitter. De kans is niet onbestaande dat er in 2024 nog een paar andere spelers van de Brusselaars worden opgeroepen door Domenico Tedesco.

LEES OOK: Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

Stroeykens maakt indruk

Thorgan Hazard is uiteraard een optie als hij zich de komende maanden in de kijker weet te spelen. Killian Sardella en Théo Leoni mogen ook dromen, al is de concurrentie op hun plaats zeer groot. Zij moeten nog beter voor de dag komen voor een selectie.

Tot slot is er ook Mario Stroeykens. Hij doet het zeer goed als centrale pion op het middenveld. Daar speelt bij België ene Kevin De Bruyne, maar Tedesco heeft nog geen oplossing gevonden om KDB te vervangen als hij geblesseerd is. Er werden verschillende opties uitgetest, maar voorlopig werd de ideale oplossing nog niet gevonden.

De Rode Duivels?

Al is de concurrentie met Yannick Carrasco en Leandro Trossard ook daar nog te groot voor Stroeykens. Toch mag de jongeling hopen op meer als hij in 2024 zijn huidige niveau kan aanhouden en zelfs nog opkrikken.

Stroeykens blijft er rustig onder. De Rode Duivels is voor de toekomst. "Ik probeer mijn plaats in het team te behouden. Voorlopig gaat het goed, maar ik moet dit momentum voortzetten. Ik moet laten zien dat ik te vertrouwen ben. Voor een jongere is het belangrijk om zijn volwassenheid te tonen. Ja, ik ben ambitieus. De Rode Duivels? Het zit in mijn achterhoofd, maar ik denk alleen maar aan Anderlecht", zei hij aan La Dernière Heure.

Gaat Stroeykens in 2024 Rode Duivel worden?

Meest recent

'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

0
0
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

41
41
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

261
261
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

219
219
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

223
223
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

318
318
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

420
420
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

269
269
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

597
597
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

208
208
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

586
586
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

299
299
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1352
1352
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

449
449
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

426
426
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

409
409
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

300
300
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

529
529
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

374
374
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

412
412
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3125
3125
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

815
815

Meer sportnieuws