Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

419
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat Belgisch talent rondlopen. Een aantal van hen mogen zeker een toekomst bij de Rode Duivels ambiëren. Een van hen blijft er alvast zeer rustig onder en wil eerst presteren bij de Brusselaars.

Anderlecht heeft met Zeno Debast en Jan Vertonghen twee Rode Duivels in de rangen. Vertonghen is een vaste waarde, Debast voorlopig bankzitter. De kans is niet onbestaande dat er in 2024 nog een paar andere spelers van de Brusselaars worden opgeroepen door Domenico Tedesco.

LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Stroeykens maakt indruk

Thorgan Hazard is uiteraard een optie als hij zich de komende maanden in de kijker weet te spelen. Killian Sardella en Théo Leoni mogen ook dromen, al is de concurrentie op hun plaats zeer groot. Zij moeten nog beter voor de dag komen voor een selectie.

Tot slot is er ook Mario Stroeykens. Hij doet het zeer goed als centrale pion op het middenveld. Daar speelt bij België ene Kevin De Bruyne, maar Tedesco heeft nog geen oplossing gevonden om KDB te vervangen als hij geblesseerd is. Er werden verschillende opties uitgetest, maar voorlopig werd de ideale oplossing nog niet gevonden.

De Rode Duivels?

Al is de concurrentie met Yannick Carrasco en Leandro Trossard ook daar nog te groot voor Stroeykens. Toch mag de jongeling hopen op meer als hij in 2024 zijn huidige niveau kan aanhouden en zelfs nog opkrikken.

Stroeykens blijft er rustig onder. De Rode Duivels is voor de toekomst. "Ik probeer mijn plaats in het team te behouden. Voorlopig gaat het goed, maar ik moet dit momentum voortzetten. Ik moet laten zien dat ik te vertrouwen ben. Voor een jongere is het belangrijk om zijn volwassenheid te tonen. Ja, ik ben ambitieus. De Rode Duivels? Het zit in mijn achterhoofd, maar ik denk alleen maar aan Anderlecht", zei hij aan La Dernière Heure.

Gaat Stroeykens in 2024 Rode Duivel worden?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

133
133
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

125
125
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

293
293
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

657
657
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

189
189
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

358
358
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

672
672
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

252
252
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

596
596
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws