Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

door
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat Belgisch talent rondlopen. Een aantal van hen mogen zeker een toekomst bij de Rode Duivels ambiëren. Een van hen blijft er alvast zeer rustig onder en wil eerst presteren bij de Brusselaars.

Anderlecht heeft met Zeno Debast en Jan Vertonghen twee Rode Duivels in de rangen. Vertonghen is een vaste waarde, Debast voorlopig bankzitter. De kans is niet onbestaande dat er in 2024 nog een paar andere spelers van de Brusselaars worden opgeroepen door Domenico Tedesco.

LEES OOK: ‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

Stroeykens maakt indruk

Thorgan Hazard is uiteraard een optie als hij zich de komende maanden in de kijker weet te spelen. Killian Sardella en Théo Leoni mogen ook dromen, al is de concurrentie op hun plaats zeer groot. Zij moeten nog beter voor de dag komen voor een selectie.

Tot slot is er ook Mario Stroeykens. Hij doet het zeer goed als centrale pion op het middenveld. Daar speelt bij België ene Kevin De Bruyne, maar Tedesco heeft nog geen oplossing gevonden om KDB te vervangen als hij geblesseerd is. Er werden verschillende opties uitgetest, maar voorlopig werd de ideale oplossing nog niet gevonden.

De Rode Duivels?

Al is de concurrentie met Yannick Carrasco en Leandro Trossard ook daar nog te groot voor Stroeykens. Toch mag de jongeling hopen op meer als hij in 2024 zijn huidige niveau kan aanhouden en zelfs nog opkrikken.

Stroeykens blijft er rustig onder. De Rode Duivels is voor de toekomst. "Ik probeer mijn plaats in het team te behouden. Voorlopig gaat het goed, maar ik moet dit momentum voortzetten. Ik moet laten zien dat ik te vertrouwen ben. Voor een jongere is het belangrijk om zijn volwassenheid te tonen. Ja, ik ben ambitieus. De Rode Duivels? Het zit in mijn achterhoofd, maar ik denk alleen maar aan Anderlecht", zei hij aan La Dernière Heure.

Gaat Stroeykens in 2024 Rode Duivel worden?

Meest recent

Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

14
14
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

36
36
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

53
53
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

75
75
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

314
314
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

37
37
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

209
209
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

161
161
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

846
846
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

163
163
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

728
728
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

448
448
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

533
533
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

497
497
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

120
120
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

134
134
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

595
595
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

265
265
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

273
273
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

98
98
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

131
131

Meer sportnieuws