Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

419 stemmen
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat Belgisch talent rondlopen. Een aantal van hen mogen zeker een toekomst bij de Rode Duivels ambiëren. Een van hen blijft er alvast zeer rustig onder en wil eerst presteren bij de Brusselaars.

Anderlecht heeft met Zeno Debast en Jan Vertonghen twee Rode Duivels in de rangen. Vertonghen is een vaste waarde, Debast voorlopig bankzitter. De kans is niet onbestaande dat er in 2024 nog een paar andere spelers van de Brusselaars worden opgeroepen door Domenico Tedesco.

LEES OOK: Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Stroeykens maakt indruk

Thorgan Hazard is uiteraard een optie als hij zich de komende maanden in de kijker weet te spelen. Killian Sardella en Théo Leoni mogen ook dromen, al is de concurrentie op hun plaats zeer groot. Zij moeten nog beter voor de dag komen voor een selectie.

Tot slot is er ook Mario Stroeykens. Hij doet het zeer goed als centrale pion op het middenveld. Daar speelt bij België ene Kevin De Bruyne, maar Tedesco heeft nog geen oplossing gevonden om KDB te vervangen als hij geblesseerd is. Er werden verschillende opties uitgetest, maar voorlopig werd de ideale oplossing nog niet gevonden.

De Rode Duivels?

Al is de concurrentie met Yannick Carrasco en Leandro Trossard ook daar nog te groot voor Stroeykens. Toch mag de jongeling hopen op meer als hij in 2024 zijn huidige niveau kan aanhouden en zelfs nog opkrikken.

Stroeykens blijft er rustig onder. De Rode Duivels is voor de toekomst. "Ik probeer mijn plaats in het team te behouden. Voorlopig gaat het goed, maar ik moet dit momentum voortzetten. Ik moet laten zien dat ik te vertrouwen ben. Voor een jongere is het belangrijk om zijn volwassenheid te tonen. Ja, ik ben ambitieus. De Rode Duivels? Het zit in mijn achterhoofd, maar ik denk alleen maar aan Anderlecht", zei hij aan La Dernière Heure.

Gaat Stroeykens in 2024 Rode Duivel worden?

Meest recent

Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

21
21
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

25
25
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

20
20
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

285
285
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

92
92
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

17
17
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

92
92
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

283
283
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

185
185
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

50
50
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

102
102
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

243
243
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

88
88
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

524
524
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

389
389
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

195
195
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

193
193
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

626
626
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

462
462
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

132
132
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

356
356
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

249
249
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

310
310
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

187
187
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

100
100

Meer sportnieuws