Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

419
Weldra nieuwe Rode Duivel voor Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat Belgisch talent rondlopen. Een aantal van hen mogen zeker een toekomst bij de Rode Duivels ambiëren. Een van hen blijft er alvast zeer rustig onder en wil eerst presteren bij de Brusselaars.

Anderlecht heeft met Zeno Debast en Jan Vertonghen twee Rode Duivels in de rangen. Vertonghen is een vaste waarde, Debast voorlopig bankzitter. De kans is niet onbestaande dat er in 2024 nog een paar andere spelers van de Brusselaars worden opgeroepen door Domenico Tedesco.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Stroeykens maakt indruk

Thorgan Hazard is uiteraard een optie als hij zich de komende maanden in de kijker weet te spelen. Killian Sardella en Théo Leoni mogen ook dromen, al is de concurrentie op hun plaats zeer groot. Zij moeten nog beter voor de dag komen voor een selectie.

Tot slot is er ook Mario Stroeykens. Hij doet het zeer goed als centrale pion op het middenveld. Daar speelt bij België ene Kevin De Bruyne, maar Tedesco heeft nog geen oplossing gevonden om KDB te vervangen als hij geblesseerd is. Er werden verschillende opties uitgetest, maar voorlopig werd de ideale oplossing nog niet gevonden.

De Rode Duivels?

Al is de concurrentie met Yannick Carrasco en Leandro Trossard ook daar nog te groot voor Stroeykens. Toch mag de jongeling hopen op meer als hij in 2024 zijn huidige niveau kan aanhouden en zelfs nog opkrikken.

Stroeykens blijft er rustig onder. De Rode Duivels is voor de toekomst. "Ik probeer mijn plaats in het team te behouden. Voorlopig gaat het goed, maar ik moet dit momentum voortzetten. Ik moet laten zien dat ik te vertrouwen ben. Voor een jongere is het belangrijk om zijn volwassenheid te tonen. Ja, ik ben ambitieus. De Rode Duivels? Het zit in mijn achterhoofd, maar ik denk alleen maar aan Anderlecht", zei hij aan La Dernière Heure.

Gaat Stroeykens in 2024 Rode Duivel worden?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

60
60
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

69
69
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

141
141
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

110
110
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

151
151
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

245
245
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

121
121
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

137
137
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

127
127
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

112
112
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

39
39
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

188
188
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

120
120
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

299
299
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

82
82
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

129
129
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

109
109
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

114
114
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

118
118
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

350
350

Meer sportnieuws