Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

door
Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

AA Gent heeft zaterdagavond gewoon de derde plaats in het klassement weer overgenomen van Antwerp. De Buffalo's hadden immers weinig moeite met RWDM, dat vier goals om de oren kreeg. En dan had Gent nog genade, want de score had nog veel hoger kunnen oplopen.

Gent had immers meer dan voldoende kansen om nog meer te scoren, zeker in de eerste helft. Vooral Gift Orban morste met de kansen. Hij trof in het openingskwartier de kans en zag daarna nog twee keer van dichtbij een bal van de lijn gehaald worden.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Orban mist de kansen

Dat gebrek aan efficiëntie zag Hein Vanhaezebrouck natuurlijk niet graag. "Er waren veel goede dingen, maar ook dingen die beter konden. Ik ben tevreden met de controle die we gehad hebben en de kansen die we gecreëerd hebben, al moeten er misschien nog meer in gaan", aldus de trainer bij Sporza.

Desondanks wil hij Orban niets kwalijk nemen. "We hebben ook wel wat pech met die bal op de paal. Het is vooral spijtig voor Orban zelf dat hij niet kan scoren", voegde hij er nog aan toe. "Het was dus niet allemaal perfect, maar ik wil niet te veel focussen op de minpunten vandaag."

Cuyper steunt spitsbroeder

Ook spitsbroeder Hugo Cuypers stak de Ngeriaan nog een hart onder de riem. "Zowel ikzelf als Tissoudali en Orban zijn goed op dreef. Ik ben er zeker van dat de doelpunten weer zullen volgen voor Gift", verklaarde hij immers.

Het is nog steeds wachten tot de nukkige Orban zijn niveau van vorig seizoen terugvindt. Vorig seizoen scoorde hij met de ogen dicht, deze jaargang vliegen de ballen er veel moeilijker in. Gent zal hopen dat zijn hoogvorm nog terugkeert, zodat het hem in de toekomst alsnog te gelde kan maken.

Zal Orban snel weer beginnen scoren?

Meest recent

'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

20
20
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

58
58
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

30
30
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

28
28
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

39
39
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

28
28
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

396
396
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

334
334
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

35
35
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

326
326
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

198
198
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

166
166
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

305
305
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

194
194
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

472
472
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

142
142
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

47
47
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

251
251
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

462
462
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

49
49
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

134
134
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

560
560
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

295
295

Meer sportnieuws