Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

door
Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

AA Gent heeft zaterdagavond gewoon de derde plaats in het klassement weer overgenomen van Antwerp. De Buffalo's hadden immers weinig moeite met RWDM, dat vier goals om de oren kreeg. En dan had Gent nog genade, want de score had nog veel hoger kunnen oplopen.

Gent had immers meer dan voldoende kansen om nog meer te scoren, zeker in de eerste helft. Vooral Gift Orban morste met de kansen. Hij trof in het openingskwartier de kans en zag daarna nog twee keer van dichtbij een bal van de lijn gehaald worden.

LEES OOK: Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Orban mist de kansen

Dat gebrek aan efficiëntie zag Hein Vanhaezebrouck natuurlijk niet graag. "Er waren veel goede dingen, maar ook dingen die beter konden. Ik ben tevreden met de controle die we gehad hebben en de kansen die we gecreëerd hebben, al moeten er misschien nog meer in gaan", aldus de trainer bij Sporza.

Desondanks wil hij Orban niets kwalijk nemen. "We hebben ook wel wat pech met die bal op de paal. Het is vooral spijtig voor Orban zelf dat hij niet kan scoren", voegde hij er nog aan toe. "Het was dus niet allemaal perfect, maar ik wil niet te veel focussen op de minpunten vandaag."

Cuyper steunt spitsbroeder

Ook spitsbroeder Hugo Cuypers stak de Ngeriaan nog een hart onder de riem. "Zowel ikzelf als Tissoudali en Orban zijn goed op dreef. Ik ben er zeker van dat de doelpunten weer zullen volgen voor Gift", verklaarde hij immers.

Het is nog steeds wachten tot de nukkige Orban zijn niveau van vorig seizoen terugvindt. Vorig seizoen scoorde hij met de ogen dicht, deze jaargang vliegen de ballen er veel moeilijker in. Gent zal hopen dat zijn hoogvorm nog terugkeert, zodat het hem in de toekomst alsnog te gelde kan maken.

Zal Orban snel weer beginnen scoren?

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

227
227
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

175
175
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

178
178
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

29
29
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

220
220
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

98
98
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

658
658
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

311
311
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

548
548
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

106
106
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

470
470
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

517
517
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

334
334
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

273
273
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

169
169
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

379
379
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

355
355
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

533
533
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

46
46
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

411
411
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

236
236
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

432
432
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

557
557

Meer sportnieuws