Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

door
Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

AA Gent heeft zaterdagavond gewoon de derde plaats in het klassement weer overgenomen van Antwerp. De Buffalo's hadden immers weinig moeite met RWDM, dat vier goals om de oren kreeg. En dan had Gent nog genade, want de score had nog veel hoger kunnen oplopen.

Gent had immers meer dan voldoende kansen om nog meer te scoren, zeker in de eerste helft. Vooral Gift Orban morste met de kansen. Hij trof in het openingskwartier de kans en zag daarna nog twee keer van dichtbij een bal van de lijn gehaald worden.

LEES OOK: AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Orban mist de kansen

Dat gebrek aan efficiëntie zag Hein Vanhaezebrouck natuurlijk niet graag. "Er waren veel goede dingen, maar ook dingen die beter konden. Ik ben tevreden met de controle die we gehad hebben en de kansen die we gecreëerd hebben, al moeten er misschien nog meer in gaan", aldus de trainer bij Sporza.

Desondanks wil hij Orban niets kwalijk nemen. "We hebben ook wel wat pech met die bal op de paal. Het is vooral spijtig voor Orban zelf dat hij niet kan scoren", voegde hij er nog aan toe. "Het was dus niet allemaal perfect, maar ik wil niet te veel focussen op de minpunten vandaag."

Cuyper steunt spitsbroeder

Ook spitsbroeder Hugo Cuypers stak de Ngeriaan nog een hart onder de riem. "Zowel ikzelf als Tissoudali en Orban zijn goed op dreef. Ik ben er zeker van dat de doelpunten weer zullen volgen voor Gift", verklaarde hij immers.

Het is nog steeds wachten tot de nukkige Orban zijn niveau van vorig seizoen terugvindt. Vorig seizoen scoorde hij met de ogen dicht, deze jaargang vliegen de ballen er veel moeilijker in. Gent zal hopen dat zijn hoogvorm nog terugkeert, zodat het hem in de toekomst alsnog te gelde kan maken.

Zal Orban snel weer beginnen scoren?

Meest recent

‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

3
3
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

186
186
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

66
66
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

127
127
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

25
25
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

34
34
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

60
60
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

34
34
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

160
160
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

80
80
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

120
120
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

62
62
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

211
211
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

211
211
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

167
167
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

236
236
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

286
286
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

132
132
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

125
125
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

82
82
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

367
367
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

268
268

Meer sportnieuws