Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

door
Vanhaezebrouck komt met boodschap voor Orban na missers

AA Gent heeft zaterdagavond gewoon de derde plaats in het klassement weer overgenomen van Antwerp. De Buffalo's hadden immers weinig moeite met RWDM, dat vier goals om de oren kreeg. En dan had Gent nog genade, want de score had nog veel hoger kunnen oplopen.

Gent had immers meer dan voldoende kansen om nog meer te scoren, zeker in de eerste helft. Vooral Gift Orban morste met de kansen. Hij trof in het openingskwartier de kans en zag daarna nog twee keer van dichtbij een bal van de lijn gehaald worden.

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Orban mist de kansen

Dat gebrek aan efficiëntie zag Hein Vanhaezebrouck natuurlijk niet graag. "Er waren veel goede dingen, maar ook dingen die beter konden. Ik ben tevreden met de controle die we gehad hebben en de kansen die we gecreëerd hebben, al moeten er misschien nog meer in gaan", aldus de trainer bij Sporza.

Desondanks wil hij Orban niets kwalijk nemen. "We hebben ook wel wat pech met die bal op de paal. Het is vooral spijtig voor Orban zelf dat hij niet kan scoren", voegde hij er nog aan toe. "Het was dus niet allemaal perfect, maar ik wil niet te veel focussen op de minpunten vandaag."

Cuyper steunt spitsbroeder

Ook spitsbroeder Hugo Cuypers stak de Ngeriaan nog een hart onder de riem. "Zowel ikzelf als Tissoudali en Orban zijn goed op dreef. Ik ben er zeker van dat de doelpunten weer zullen volgen voor Gift", verklaarde hij immers.

Het is nog steeds wachten tot de nukkige Orban zijn niveau van vorig seizoen terugvindt. Vorig seizoen scoorde hij met de ogen dicht, deze jaargang vliegen de ballen er veel moeilijker in. Gent zal hopen dat zijn hoogvorm nog terugkeert, zodat het hem in de toekomst alsnog te gelde kan maken.

Zal Orban snel weer beginnen scoren?

Meest recent

'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

32
32
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

16
16
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

67
67
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

307
307
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

337
337
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

36
36
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

61
61
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

82
82
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

704
704
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

95
95
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

93
93
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

350
350
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

83
83
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

962
962
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

292
292
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

387
387
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

48
48
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

161
161
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

249
249
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

73
73
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

124
124
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

592
592
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

101
101
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

41
41
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

228
228

Meer sportnieuws