Supporters bezorgen KV Mechelen domper voor komst Club

door
Supporters bezorgen KV Mechelen domper voor komst Club

KV Mechelen heeft nog steeds weinig overschot op de gevarenzone en dus kan het de komende weken maar beter nog wat punten pakken. Zondag zal dat echter niet evident worden, want dan komt Club Brugge op bezoek. Blauw-Zwart tankte de voorbije weken heel wat vertrouwen en zal zijn reeks willen verderzetten.

KVM ging vorige week dan weer onderuit tegen STVV nadat het daarvoor zeven op negen gepakt had. Tegen Club zal het dan ook alle steun kunnen gebruiken die het kan krijgen. Maar mogelijk stuurt een belangrijk deel van het supporterslegioen zijn kat naar de wedstrijd.

LEES OOK: Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Fans blijven weg door afgekeurde tifo

Eén van de sfeervakken achter het doel dreigt immers leeg te zullen blijven door een dispuut tussen het bestuur en sfeergroep Vijfentwintig Zeven. De reden daarvoor is dat hun tifo, waar ze 4.000 euro aan uitgegeven hadden, voor de match tegen Club afgekeurd werd.

Op die tifo stond het personage van de videogame Red Dead Redemption met een geweer in de hand en dat vond de Pro League aanstootgevend. Daarna kwamen er ook klachten over de brandveiligheid van de tifo en dus werd die afgekeurd. Tot grote onvrede van de sfeergroep.

Weinig vertrouwen en respect

"Een positieve actie, gefinancierd door de eigen supporters, waar talloze vrijwilligers zich puur uit clubliefde weken voor hebben ingezet wordt volledig tenietgedaan. Dit getuigt van weinig vertrouwen en respect", citeert Het Laatste Nieuws. "De teloorgang van de supporterscultuur zal zich dus ook verderzetten Achter de Kazerne. Hetgeen onze club net onderscheidt van elke andere."

Daarom laat Vijfentwintig Zeven weten dat ze de match tegen Club aan zich voorbij laten gaan. "Wij herkennen onze club niet meer. Vijfentwintig Zeven zal daarom niet aanwezig zijn voor de wedstrijd tegen Club Brugge, zondag."

Kan je hun onvrede begrijpen?

Meest recent

Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

27
27
'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

59
59
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

11
11
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

56
56
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

56
56
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

102
102
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

79
79
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

42
42
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

178
178
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

155
155
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

46
46
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

259
259
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

167
167
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

154
154
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

318
318
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

340
340
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

159
159
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

105
105
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

235
235
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

201
201
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

331
331
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103

Meer sportnieuws