Aston Villa stunt alweer en legt ook Arsenal over de knie

door
Aston Villa stunt alweer en legt ook Arsenal over de knie

Gaat Aston Villa zich dit seizoen mengen in de titelstrijd in de Premier League? Het zou alsmaar meer kunnen, want de Villans hebben zaterdag een serieus statement gemaakt. Nadat ze eerder deze week al Manchester City verslagen hadden, wisten ze nu ook de scalp van Arsenal te pakken. Daarmee naderen ze tot op één punt van de Gunners en twee punten van leider Liverpool.

Met Youri Tielemans opnieuw in de basis nam Villa een absolute droomstart. Al na zeven minuten kwam het immers op voorsprong. Na een uitstekende combinatie dribbelde Bailey de zestien in en bereikte hij aanvoerder McGinn, die uit de draai raak wist te schieten. De match had niet beter kunnen beginnen.

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Arsenal laat de kansen liggen

Arsenal liet het daar echter niet bij en ging op zoek naar de gelijkmaker. Het creëerde ook kansen, maar vooral Ödegaard liet enkele missers noteren. Daarnaast ontsnapte Villa ook nog toen Watkins een hoekschop bijna in zijn eigen doel werkte. De paal bracht echter nog redding.

Bij Villa werd Tielemans vroeg in de tweede helft naar de kant gehaald, maar voor de laatste 25 minuten mocht Leander Dendoncker wel nog eens opdraven. Bij Arsenal mocht Leandro Trossard ook nog de laatste 20 minuten komen meespelen.

Clubrecord voor Aston Villa

Zij zagen hoe Arsenal in de slotminuut alsnog langszij leek te komen via Havertz. Maar dat feestje werd nog verstoord, want na een lange check besloot de VAR uiteindelijk om de goal af te keuren wegens handspel.

Arsenal bleef ontgoocheld achter en Aston Villa wist op die manier zijn vijftiende thuiszege op een rij te noteren. Daarmee vestigt het een clubrecord en verstevigt het zijn derde plaats in het klassement. Arsenal laat de koppositie liggen en moet die nu aan Liverpool laten.

Kan Aston Villa dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

81
81
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

128
128
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

84
84
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

115
115
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

159
159
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

63
63
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

17
17
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

65
65
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

60
60
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

99
99
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

145
145
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

147
147
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

140
140
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

385
385
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

103
103
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

62
62
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

210
210
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

236
236
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

319
319
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

168
168
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

214
214
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

461
461

Meer sportnieuws