Aston Villa stunt alweer en legt ook Arsenal over de knie

door
Aston Villa stunt alweer en legt ook Arsenal over de knie

Gaat Aston Villa zich dit seizoen mengen in de titelstrijd in de Premier League? Het zou alsmaar meer kunnen, want de Villans hebben zaterdag een serieus statement gemaakt. Nadat ze eerder deze week al Manchester City verslagen hadden, wisten ze nu ook de scalp van Arsenal te pakken. Daarmee naderen ze tot op één punt van de Gunners en twee punten van leider Liverpool.

Met Youri Tielemans opnieuw in de basis nam Villa een absolute droomstart. Al na zeven minuten kwam het immers op voorsprong. Na een uitstekende combinatie dribbelde Bailey de zestien in en bereikte hij aanvoerder McGinn, die uit de draai raak wist te schieten. De match had niet beter kunnen beginnen.

LEES OOK: Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Arsenal laat de kansen liggen

Arsenal liet het daar echter niet bij en ging op zoek naar de gelijkmaker. Het creëerde ook kansen, maar vooral Ödegaard liet enkele missers noteren. Daarnaast ontsnapte Villa ook nog toen Watkins een hoekschop bijna in zijn eigen doel werkte. De paal bracht echter nog redding.

Bij Villa werd Tielemans vroeg in de tweede helft naar de kant gehaald, maar voor de laatste 25 minuten mocht Leander Dendoncker wel nog eens opdraven. Bij Arsenal mocht Leandro Trossard ook nog de laatste 20 minuten komen meespelen.

Clubrecord voor Aston Villa

Zij zagen hoe Arsenal in de slotminuut alsnog langszij leek te komen via Havertz. Maar dat feestje werd nog verstoord, want na een lange check besloot de VAR uiteindelijk om de goal af te keuren wegens handspel.

Arsenal bleef ontgoocheld achter en Aston Villa wist op die manier zijn vijftiende thuiszege op een rij te noteren. Daarmee vestigt het een clubrecord en verstevigt het zijn derde plaats in het klassement. Arsenal laat de koppositie liggen en moet die nu aan Liverpool laten.

Kan Aston Villa dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

16
16
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

19
19
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

76
76
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

220
220
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

107
107
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

16
16
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

350
350
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

111
111
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

334
334
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

31
31
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

54
54
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

261
261
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

62
62
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

259
259
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

257
257
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

114
114
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

544
544
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

351
351
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

435
435
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

311
311
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

162
162
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

342
342
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

258
258
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1454
1454

Meer sportnieuws