Aston Villa stunt alweer en legt ook Arsenal over de knie

door
Aston Villa stunt alweer en legt ook Arsenal over de knie

Gaat Aston Villa zich dit seizoen mengen in de titelstrijd in de Premier League? Het zou alsmaar meer kunnen, want de Villans hebben zaterdag een serieus statement gemaakt. Nadat ze eerder deze week al Manchester City verslagen hadden, wisten ze nu ook de scalp van Arsenal te pakken. Daarmee naderen ze tot op één punt van de Gunners en twee punten van leider Liverpool.

Met Youri Tielemans opnieuw in de basis nam Villa een absolute droomstart. Al na zeven minuten kwam het immers op voorsprong. Na een uitstekende combinatie dribbelde Bailey de zestien in en bereikte hij aanvoerder McGinn, die uit de draai raak wist te schieten. De match had niet beter kunnen beginnen.

LEES OOK: 'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Arsenal laat de kansen liggen

Arsenal liet het daar echter niet bij en ging op zoek naar de gelijkmaker. Het creëerde ook kansen, maar vooral Ödegaard liet enkele missers noteren. Daarnaast ontsnapte Villa ook nog toen Watkins een hoekschop bijna in zijn eigen doel werkte. De paal bracht echter nog redding.

Bij Villa werd Tielemans vroeg in de tweede helft naar de kant gehaald, maar voor de laatste 25 minuten mocht Leander Dendoncker wel nog eens opdraven. Bij Arsenal mocht Leandro Trossard ook nog de laatste 20 minuten komen meespelen.

Clubrecord voor Aston Villa

Zij zagen hoe Arsenal in de slotminuut alsnog langszij leek te komen via Havertz. Maar dat feestje werd nog verstoord, want na een lange check besloot de VAR uiteindelijk om de goal af te keuren wegens handspel.

Arsenal bleef ontgoocheld achter en Aston Villa wist op die manier zijn vijftiende thuiszege op een rij te noteren. Daarmee vestigt het een clubrecord en verstevigt het zijn derde plaats in het klassement. Arsenal laat de koppositie liggen en moet die nu aan Liverpool laten.

Kan Aston Villa dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

76
76
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

127
127
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

34
34
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

59
59
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

514
514
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

340
340
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

191
191
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

277
277
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

706
706
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

303
303
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

306
306
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

371
371
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

147
147
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

89
89
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

282
282
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

455
455
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

563
563
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

487
487
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws