Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

284 stemmen
Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

Anderlecht toonde onlangs interesse in Rome-Jayden Owusu-Oduro (AZ Alkmaar, 19 jaar). De Nederlandse doelman zal niet naar Brussel verhuizen, want dit weekend verlengde hij zijn contract bij AZ tot medio 2028.

LEES OOK: Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

'De nieuwe Bart Verbruggen'

Anderlecht droomde van nieuw Bart Verbruggen-scenario met Owusu-Oduro. Binnen AZ Alkmaar staat hij bekend als het grootste keeperstalent dat de jeugdopleiding heeft voortgebracht. Ze koesteren hem als 'Dida', naar de Braziliaanse voormalige topdoelman van AC Milan.

Naast Anderlecht toonde ook Wolverhampton interesse in Owusu-Oduro, de Wolves overwogen naar verluidt een bod van meer dan 2 miljoen euro uit te brengen in Alkmaar. De grootste concurrentie kwam echter van AZ zelf, dat al wekenlang bezig was om het contract van hun toptalent open te breken.

Nieuw contract tot medio 2028 bij AZ Alkmaar

Vrijdag werden die intenties omgezet in een contractverlenging tot medio 2028. "Altijd weer een mooi moment", reageerde Owusu-Oduro op zijn contractverlenging. " Ik ben al lange tijd bij de club, waarbij ik ben gegroeid als persoon en als keeper. Het is een lange en leerzame weg die nog steeds gaande is. Ik blijf elke dag keihard werken."

"Rome-Jayden is de volgende speler die voor langere tijd bijtekent bij AZ", zei Directeur Voetbalzaken Max Huiberts op de clubwebsite. "Hij laat daarbij goede dingen zien en het is nu aan hem dat door te zetten.

Potentie om eerste doelman te worden

“We zijn blij dat hij nu langer vastligt bij AZ, aangezien we erin geloven dat hij de potentie heeft om zich tot een vaste waarde in het eerste elftal te ontwikkelen", voegde Huiberts nog toe.

Anderlecht moet blijven inzetten op dergelijke young potentials

Meest recent

'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

15
15
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

110
110
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

109
109
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

154
154
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

108
108
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

681
681
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

159
159
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

306
306
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

345
345
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

163
163
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

426
426
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

320
320
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

490
490
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

466
466
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

108
108
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

219
219
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

142
142
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

213
213
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

344
344
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

484
484
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

208
208
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

658
658
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

75
75
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

470
470

Meer sportnieuws