Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

door
Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

Anderlecht toonde onlangs interesse in Rome-Jayden Owusu-Oduro (AZ Alkmaar, 19 jaar). De Nederlandse doelman zal niet naar Brussel verhuizen, want dit weekend verlengde hij zijn contract bij AZ tot medio 2028.

LEES OOK: Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

'De nieuwe Bart Verbruggen'

Anderlecht droomde van nieuw Bart Verbruggen-scenario met Owusu-Oduro. Binnen AZ Alkmaar staat hij bekend als het grootste keeperstalent dat de jeugdopleiding heeft voortgebracht. Ze koesteren hem als 'Dida', naar de Braziliaanse voormalige topdoelman van AC Milan.

Naast Anderlecht toonde ook Wolverhampton interesse in Owusu-Oduro, de Wolves overwogen naar verluidt een bod van meer dan 2 miljoen euro uit te brengen in Alkmaar. De grootste concurrentie kwam echter van AZ zelf, dat al wekenlang bezig was om het contract van hun toptalent open te breken.

Nieuw contract tot medio 2028 bij AZ Alkmaar

Vrijdag werden die intenties omgezet in een contractverlenging tot medio 2028. "Altijd weer een mooi moment", reageerde Owusu-Oduro op zijn contractverlenging. " Ik ben al lange tijd bij de club, waarbij ik ben gegroeid als persoon en als keeper. Het is een lange en leerzame weg die nog steeds gaande is. Ik blijf elke dag keihard werken."

"Rome-Jayden is de volgende speler die voor langere tijd bijtekent bij AZ", zei Directeur Voetbalzaken Max Huiberts op de clubwebsite. "Hij laat daarbij goede dingen zien en het is nu aan hem dat door te zetten.

Potentie om eerste doelman te worden

“We zijn blij dat hij nu langer vastligt bij AZ, aangezien we erin geloven dat hij de potentie heeft om zich tot een vaste waarde in het eerste elftal te ontwikkelen", voegde Huiberts nog toe.

Trending:

'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'
'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'

Anderlecht moet blijven inzetten op dergelijke young potentials

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

37
37
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

257
257
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

62
62
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

51
51
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

411
411
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

138
138
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

162
162
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1095
1095
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

232
232
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

515
515
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

699
699
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

925
925
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

361
361
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

232
232
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

351
351
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1077
1077
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

209
209
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

353
353
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

919
919
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

369
369
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

498
498
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws