Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

284 stemmen
Anderlecht genadeloos afgewezen voor 'droomtransfer'

Anderlecht toonde onlangs interesse in Rome-Jayden Owusu-Oduro (AZ Alkmaar, 19 jaar). De Nederlandse doelman zal niet naar Brussel verhuizen, want dit weekend verlengde hij zijn contract bij AZ tot medio 2028.

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

'De nieuwe Bart Verbruggen'

Anderlecht droomde van nieuw Bart Verbruggen-scenario met Owusu-Oduro. Binnen AZ Alkmaar staat hij bekend als het grootste keeperstalent dat de jeugdopleiding heeft voortgebracht. Ze koesteren hem als 'Dida', naar de Braziliaanse voormalige topdoelman van AC Milan.

Naast Anderlecht toonde ook Wolverhampton interesse in Owusu-Oduro, de Wolves overwogen naar verluidt een bod van meer dan 2 miljoen euro uit te brengen in Alkmaar. De grootste concurrentie kwam echter van AZ zelf, dat al wekenlang bezig was om het contract van hun toptalent open te breken.

Nieuw contract tot medio 2028 bij AZ Alkmaar

Vrijdag werden die intenties omgezet in een contractverlenging tot medio 2028. "Altijd weer een mooi moment", reageerde Owusu-Oduro op zijn contractverlenging. " Ik ben al lange tijd bij de club, waarbij ik ben gegroeid als persoon en als keeper. Het is een lange en leerzame weg die nog steeds gaande is. Ik blijf elke dag keihard werken."

"Rome-Jayden is de volgende speler die voor langere tijd bijtekent bij AZ", zei Directeur Voetbalzaken Max Huiberts op de clubwebsite. "Hij laat daarbij goede dingen zien en het is nu aan hem dat door te zetten.

Potentie om eerste doelman te worden

“We zijn blij dat hij nu langer vastligt bij AZ, aangezien we erin geloven dat hij de potentie heeft om zich tot een vaste waarde in het eerste elftal te ontwikkelen", voegde Huiberts nog toe.

Anderlecht moet blijven inzetten op dergelijke young potentials

Meest recent

Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

3
3
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

23
23
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

36
36
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

33
33
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

26
26
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

190
190
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

117
117
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

240
240
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

157
157
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

289
289
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

425
425
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

204
204
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

69
69
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

87
87
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

154
154
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

203
203
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

291
291
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

565
565
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

136
136
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1080
1080
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

362
362
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

557
557
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

339
339

Meer sportnieuws