'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

546
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

Door de heropleving van Igor Thiago is de mogelijke komst van Michy Batshuayi niet langer een optie voor Club Brugge. Dat betekent wel een grote tegenvaller voor de Rode Duivel, die in januari graag wil vertrekken bij Fenerbahçe. Zijn situatie in Turkijke is dramatisch te noemen en wordt alleen nog maar erger.

LEES OOK: 'Contract Lukaku op straat: hoop voor Anderlecht'

Fenerbahçe wil Timo Werner halen

Batshuayi speelt absoluut geen prominente rol bij Fenerbahçe dit seizoen. Hij moet elke minuut in de Europese wedstrijden benutten om zich in de kijker te spelen. In de Süper Lig startte hij nog geen enkele keer en vergaarde hij amper 115 minuten.

Edin Dzeko staat voor hem in de hiërarchie en Batshuayi is zijn back-up. Fenerbahçe wil de Rode Duivel echter helemaal buitenspel zetten want de Turkse topclub is namelijk van plan om een extra spits te halen: Timo Werner.

Werner moet vertrekken bij RB Leipzig door Openda

Werner moet in januari beschikken bij RB Leipzig, iets wat inmiddels bevestigd werd door sportief directeur Rouven Schröder. Mede door de straffe prestaties van Openda komt hij dit seizoen weinig actie bij de Duitse topclub. In januari zal hij dan ook verhuurd worden om zich in de kijker te gaan spelen met oog op een EK-selectie.

De bedoeling zou wel zijn dat hij in de zomer terugkeert naar Leipzig. Manchester United en Real Madrid werden genoemd als mogelijke bestemming, maar zij zullen geen poging ondernemen om Werner binnen te halen.

Drama voor Batshuayi: van nummer 2 naar 3

Op die manier heeft Fenerbahçe vrij spel om de Duitse spits binnen te halen, waardoor Batshuayi nóg een trapje lager in de pikorde zou terechtkomen bij de Turkse topclub. Dat zou een dubbele tegenvaller betekenen voor hem, nadat Club Brugge ondertussen afziet van zijn mogelijke komst.

Batshuayi moet dringend vertrekken bij Fenerbahçe om zijn positie bij de Rode Duivels te vrijwaren en aanspraak te kunnen maken op een ticket voor het Europees Kampioenschap. Bovendien zou een terugkeer naar de Belgische competitie hem ook de mogelijkheid bieden om dichter bij zijn familie en vrienden te zijn.

Antwerp FC en Genoa FC maken nog kans?

Anderzijds houdt ook Antwerp FC een waakzaam oog op Batshuayi en zou het voorzichtige verkenningen en gesprekken hebben gevoerd. Daarnaast toont ook het Italiaanse Genoa FC interesse in de komst van de Belgische spits.

Welke club moet Batshuayi kiezen?

Meest recent

‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

13
13
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

20
20
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

95
95
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

176
176
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

183
183
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

69
69
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

56
56
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

180
180
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

34
34
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

98
98
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

182
182
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

700
700
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

91
91
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

137
137
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

187
187
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

69
69
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

120
120
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

132
132
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

229
229
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

448
448
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

187
187

Meer sportnieuws