'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

546 stemmen
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

Door de heropleving van Igor Thiago is de mogelijke komst van Michy Batshuayi niet langer een optie voor Club Brugge. Dat betekent wel een grote tegenvaller voor de Rode Duivel, die in januari graag wil vertrekken bij Fenerbahçe. Zijn situatie in Turkijke is dramatisch te noemen en wordt alleen nog maar erger.

Fenerbahçe wil Timo Werner halen

Batshuayi speelt absoluut geen prominente rol bij Fenerbahçe dit seizoen. Hij moet elke minuut in de Europese wedstrijden benutten om zich in de kijker te spelen. In de Süper Lig startte hij nog geen enkele keer en vergaarde hij amper 115 minuten.

Edin Dzeko staat voor hem in de hiërarchie en Batshuayi is zijn back-up. Fenerbahçe wil de Rode Duivel echter helemaal buitenspel zetten want de Turkse topclub is namelijk van plan om een extra spits te halen: Timo Werner.

Werner moet vertrekken bij RB Leipzig door Openda

Werner moet in januari beschikken bij RB Leipzig, iets wat inmiddels bevestigd werd door sportief directeur Rouven Schröder. Mede door de straffe prestaties van Openda komt hij dit seizoen weinig actie bij de Duitse topclub. In januari zal hij dan ook verhuurd worden om zich in de kijker te gaan spelen met oog op een EK-selectie.

De bedoeling zou wel zijn dat hij in de zomer terugkeert naar Leipzig. Manchester United en Real Madrid werden genoemd als mogelijke bestemming, maar zij zullen geen poging ondernemen om Werner binnen te halen.

Drama voor Batshuayi: van nummer 2 naar 3

Op die manier heeft Fenerbahçe vrij spel om de Duitse spits binnen te halen, waardoor Batshuayi nóg een trapje lager in de pikorde zou terechtkomen bij de Turkse topclub. Dat zou een dubbele tegenvaller betekenen voor hem, nadat Club Brugge ondertussen afziet van zijn mogelijke komst.

Batshuayi moet dringend vertrekken bij Fenerbahçe om zijn positie bij de Rode Duivels te vrijwaren en aanspraak te kunnen maken op een ticket voor het Europees Kampioenschap. Bovendien zou een terugkeer naar de Belgische competitie hem ook de mogelijkheid bieden om dichter bij zijn familie en vrienden te zijn.

Antwerp FC en Genoa FC maken nog kans?

Anderzijds houdt ook Antwerp FC een waakzaam oog op Batshuayi en zou het voorzichtige verkenningen en gesprekken hebben gevoerd. Daarnaast toont ook het Italiaanse Genoa FC interesse in de komst van de Belgische spits.

Welke club moet Batshuayi kiezen?

Meest recent

Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

11
11
Vandenbempt vs Kerkhofs: Pittig duel zorgt voor vuurwerk

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

4
4
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

16
16
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

164
164
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

256
256
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

202
202
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

320
320
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

307
307
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

96
96
Bruno negeert opvallende naam: Anderlecht-exit na 162 matchen?

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Europa League. In ...

709
709
Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

108
108
‘Club Brugge houdt hart vast: Forbs hakt transferknoop door’

Club Brugge dreigt nog enkele sterkhouders te verliezen deze zomermercato Verschillende spelers ...

647
647
KBVB-preses Van Damme slaat keihard terug op Infantino

Het plan van Gianni Infantino om de rechten van het WK te verkopen aan derden blijft de gemoederen ...

151
151
Beerschot pakt uit met transfernieuws én nieuw shirt

Beerschot liep vorig seizoen nipt promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn bij ...

97
97
Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

159
159
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

96
96
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

70
70
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

267
267
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

20
20
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

368
368
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

572
572
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

1107
1107
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

323
323
‘Groen licht toptransfer Arne Engels: nog één struikelblok’

Arne Engels is aan een straffe opmars bezig. Bij Celtic is de middenvelder niet meer weg te denken ...

92
92
Antwerp komt met contractnieuws: focus is duidelijk

Royal Antwerp FC versterkte zich eerder al met Michael Frey en Maxime Busi, maar The Great Old ...

276
276

Meer sportnieuws