'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

door
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

Door de heropleving van Igor Thiago is de mogelijke komst van Michy Batshuayi niet langer een optie voor Club Brugge. Dat betekent wel een grote tegenvaller voor de Rode Duivel, die in januari graag wil vertrekken bij Fenerbahçe. Zijn situatie in Turkijke is dramatisch te noemen en wordt alleen nog maar erger.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Fenerbahçe wil Timo Werner halen

Batshuayi speelt absoluut geen prominente rol bij Fenerbahçe dit seizoen. Hij moet elke minuut in de Europese wedstrijden benutten om zich in de kijker te spelen. In de Süper Lig startte hij nog geen enkele keer en vergaarde hij amper 115 minuten.

Edin Dzeko staat voor hem in de hiërarchie en Batshuayi is zijn back-up. Fenerbahçe wil de Rode Duivel echter helemaal buitenspel zetten want de Turkse topclub is namelijk van plan om een extra spits te halen: Timo Werner.

Werner moet vertrekken bij RB Leipzig door Openda

Werner moet in januari beschikken bij RB Leipzig, iets wat inmiddels bevestigd werd door sportief directeur Rouven Schröder. Mede door de straffe prestaties van Openda komt hij dit seizoen weinig actie bij de Duitse topclub. In januari zal hij dan ook verhuurd worden om zich in de kijker te gaan spelen met oog op een EK-selectie.

De bedoeling zou wel zijn dat hij in de zomer terugkeert naar Leipzig. Manchester United en Real Madrid werden genoemd als mogelijke bestemming, maar zij zullen geen poging ondernemen om Werner binnen te halen.

Drama voor Batshuayi: van nummer 2 naar 3

Op die manier heeft Fenerbahçe vrij spel om de Duitse spits binnen te halen, waardoor Batshuayi nóg een trapje lager in de pikorde zou terechtkomen bij de Turkse topclub. Dat zou een dubbele tegenvaller betekenen voor hem, nadat Club Brugge ondertussen afziet van zijn mogelijke komst.

Batshuayi moet dringend vertrekken bij Fenerbahçe om zijn positie bij de Rode Duivels te vrijwaren en aanspraak te kunnen maken op een ticket voor het Europees Kampioenschap. Bovendien zou een terugkeer naar de Belgische competitie hem ook de mogelijkheid bieden om dichter bij zijn familie en vrienden te zijn.

Antwerp FC en Genoa FC maken nog kans?

Anderzijds houdt ook Antwerp FC een waakzaam oog op Batshuayi en zou het voorzichtige verkenningen en gesprekken hebben gevoerd. Daarnaast toont ook het Italiaanse Genoa FC interesse in de komst van de Belgische spits.

Welke club moet Batshuayi kiezen?

Meest recent

Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

6
6
Hoogspanning bij Pro League: competitiehervorming op schop?

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

29
29
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

54
54
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

165
165
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

163
163
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

98
98
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

214
214
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

141
141
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

90
90
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

52
52
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

267
267
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

375
375
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

88
88
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

589
589
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

278
278
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

111
111
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

130
130
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

450
450
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

102
102
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

343
343
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

805
805
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

311
311
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

62
62
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

307
307

Meer sportnieuws