'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

door
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

Door de heropleving van Igor Thiago is de mogelijke komst van Michy Batshuayi niet langer een optie voor Club Brugge. Dat betekent wel een grote tegenvaller voor de Rode Duivel, die in januari graag wil vertrekken bij Fenerbahçe. Zijn situatie in Turkijke is dramatisch te noemen en wordt alleen nog maar erger.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Fenerbahçe wil Timo Werner halen

Batshuayi speelt absoluut geen prominente rol bij Fenerbahçe dit seizoen. Hij moet elke minuut in de Europese wedstrijden benutten om zich in de kijker te spelen. In de Süper Lig startte hij nog geen enkele keer en vergaarde hij amper 115 minuten.

Edin Dzeko staat voor hem in de hiërarchie en Batshuayi is zijn back-up. Fenerbahçe wil de Rode Duivel echter helemaal buitenspel zetten want de Turkse topclub is namelijk van plan om een extra spits te halen: Timo Werner.

Werner moet vertrekken bij RB Leipzig door Openda

Werner moet in januari beschikken bij RB Leipzig, iets wat inmiddels bevestigd werd door sportief directeur Rouven Schröder. Mede door de straffe prestaties van Openda komt hij dit seizoen weinig actie bij de Duitse topclub. In januari zal hij dan ook verhuurd worden om zich in de kijker te gaan spelen met oog op een EK-selectie.

De bedoeling zou wel zijn dat hij in de zomer terugkeert naar Leipzig. Manchester United en Real Madrid werden genoemd als mogelijke bestemming, maar zij zullen geen poging ondernemen om Werner binnen te halen.

Drama voor Batshuayi: van nummer 2 naar 3

Op die manier heeft Fenerbahçe vrij spel om de Duitse spits binnen te halen, waardoor Batshuayi nóg een trapje lager in de pikorde zou terechtkomen bij de Turkse topclub. Dat zou een dubbele tegenvaller betekenen voor hem, nadat Club Brugge ondertussen afziet van zijn mogelijke komst.

Batshuayi moet dringend vertrekken bij Fenerbahçe om zijn positie bij de Rode Duivels te vrijwaren en aanspraak te kunnen maken op een ticket voor het Europees Kampioenschap. Bovendien zou een terugkeer naar de Belgische competitie hem ook de mogelijkheid bieden om dichter bij zijn familie en vrienden te zijn.

Antwerp FC en Genoa FC maken nog kans?

Anderzijds houdt ook Antwerp FC een waakzaam oog op Batshuayi en zou het voorzichtige verkenningen en gesprekken hebben gevoerd. Daarnaast toont ook het Italiaanse Genoa FC interesse in de komst van de Belgische spits.

Welke club moet Batshuayi kiezen?

Meest recent

Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

11
11
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

104
104
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

113
113
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

34
34
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

417
417
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

84
84
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

332
332
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

255
255
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

134
134
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

728
728
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

140
140
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

57
57
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

145
145
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

177
177
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

885
885
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

156
156
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

235
235
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

106
106
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

242
242
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1150
1150
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

304
304
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

253
253
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

207
207
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

246
246

Meer sportnieuws