'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

546
'Drama voor Michy Batshuayi: situatie loopt uit de hand'

Door de heropleving van Igor Thiago is de mogelijke komst van Michy Batshuayi niet langer een optie voor Club Brugge. Dat betekent wel een grote tegenvaller voor de Rode Duivel, die in januari graag wil vertrekken bij Fenerbahçe. Zijn situatie in Turkijke is dramatisch te noemen en wordt alleen nog maar erger.

LEES OOK: 'Contract Lukaku op straat: hoop voor Anderlecht'

Fenerbahçe wil Timo Werner halen

Batshuayi speelt absoluut geen prominente rol bij Fenerbahçe dit seizoen. Hij moet elke minuut in de Europese wedstrijden benutten om zich in de kijker te spelen. In de Süper Lig startte hij nog geen enkele keer en vergaarde hij amper 115 minuten.

Edin Dzeko staat voor hem in de hiërarchie en Batshuayi is zijn back-up. Fenerbahçe wil de Rode Duivel echter helemaal buitenspel zetten want de Turkse topclub is namelijk van plan om een extra spits te halen: Timo Werner.

Werner moet vertrekken bij RB Leipzig door Openda

Werner moet in januari beschikken bij RB Leipzig, iets wat inmiddels bevestigd werd door sportief directeur Rouven Schröder. Mede door de straffe prestaties van Openda komt hij dit seizoen weinig actie bij de Duitse topclub. In januari zal hij dan ook verhuurd worden om zich in de kijker te gaan spelen met oog op een EK-selectie.

De bedoeling zou wel zijn dat hij in de zomer terugkeert naar Leipzig. Manchester United en Real Madrid werden genoemd als mogelijke bestemming, maar zij zullen geen poging ondernemen om Werner binnen te halen.

Drama voor Batshuayi: van nummer 2 naar 3

Op die manier heeft Fenerbahçe vrij spel om de Duitse spits binnen te halen, waardoor Batshuayi nóg een trapje lager in de pikorde zou terechtkomen bij de Turkse topclub. Dat zou een dubbele tegenvaller betekenen voor hem, nadat Club Brugge ondertussen afziet van zijn mogelijke komst.

Batshuayi moet dringend vertrekken bij Fenerbahçe om zijn positie bij de Rode Duivels te vrijwaren en aanspraak te kunnen maken op een ticket voor het Europees Kampioenschap. Bovendien zou een terugkeer naar de Belgische competitie hem ook de mogelijkheid bieden om dichter bij zijn familie en vrienden te zijn.

Antwerp FC en Genoa FC maken nog kans?

Anderzijds houdt ook Antwerp FC een waakzaam oog op Batshuayi en zou het voorzichtige verkenningen en gesprekken hebben gevoerd. Daarnaast toont ook het Italiaanse Genoa FC interesse in de komst van de Belgische spits.

Welke club moet Batshuayi kiezen?

Meest recent

‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

49
49
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

7
7
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

22
22
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

38
38
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

22
22
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

13
13
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

69
69
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

78
78
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

182
182
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

77
77
Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

De ene dag staat hij op het veld om de grootste voetbalsterren in het gareel te houden, ooit stond ...

93
93
KV Kortrijk roept straffe taal na stuntje tegen Standard

KV Kortrijk speelde gelijk tegen Standard Luik. De Kerels lijken dit seizoen tegen degradatie te ...

86
86
Thorup zet KRC Genk-spelers ferm op hun plek

KRC Genk ging met het kleinste verschil onderuit tegen KV Mechelen, een ferme mokerslag voor de ...

151
151
David Hubert sneert streng ondanks winst Union

Union SG wist te winnen van SK Beveren en is nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League. Toch is ...

25
25
Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Charles Vanhoutte heeft zich bijzonder snel opgewerkt tot een vaste waarde bij Feyenoord. De ...

45
45
Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Roméo Lavia kende een sterke interlandperiode bij de Rode Duivels, maar vervolgens werd hij ...

41
41
Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Bij Chelsea startte Roméo Lavia in de basis tegen Manchester United. De Rode Duivel toonde ...

88
88
TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

718
718
Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Nikola Storm staat onder contract bij Westerlo, maar de middenvelder ligt momenteel in de ...

241
241
KRC Genk briest op arbitrage: Matte Smets is woedend

KRC Genk ging tegen KV Mechelen kopje onder. De Limburgers verloren met het kleinste verschil en de ...

351
351
Penders verbaast na zeperd: Xabi Alonso kijkt ogen uit

Mike Penders staat onder de lat bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. Bij zijn ...

119
119
Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

De supporters van Beerschot hebben zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Francs Borains nog eens ...

126
126
Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Marc Coucke stapte jaren geleden in de voetbalwereld, eerst bij KV Oostende en vervolgens bij RSC ...

131
131
Nilis en Stijnen halen hard uit: "Laagste van het laagste!"

Een pijnlijke herinnering die voor Luc Nilis nog altijd bijzonder zwaar weegt, is opnieuw opgerakeld ...

255
255
Zulte Waregem verwacht meer: "Geduld hebben"

Ousseynou Niang was afgelopen zomer een van de opvallendste aanwinsten van Zulte Waregem. De ...

89
89

Meer sportnieuws